Отримання ІПН для іноземних громадян Львів

 Ідентифікаційний код — це унікальний номер, який видається всім платникам податків в Україні. Іноземні громадяни не виключення. Загалом ІПН отримується при досягненні 14 років, проте його можна отримати раніше. Якщо говорити про іноземних громадян, то отримання ідентифікаційного коду потрібне в багатьох випадках. Коли саме, читайте нижче. 

Коли саме іноземцеві потрібен ідентифікаційний код

Нерезидент не може обійтися без ІПН при заснуванні власного бізнесу в Україні, відкриття рахунку в банку, інвестицій, укладення цивільно-правового договору, який засвідчується нотаріусом, отримання дозволу на роботу та в ряд інших випадків. 

Агенція ABC Center допомагає іноземцям в отриманні ІПН. Ідентифікаційний податковий номер для іноземця використовується в безлічі випадків:ідентифікаційний код для іноземця

 • внесення даних в ЄДР юр осіб чи ФОПів;
 • відкриття рахунку в банку, в тому числі для нерезидентів, які виявили бажання інвестувати чи відкрити рахунок у цінних паперах;
 • при заснуванні юридичної особи іноземцем;
 • при посвідченні установчих документів за участі іноземця;
 • при посвідченні документів нотаріально, наприклад, довіреності;
 • при нарахуванні будь-яких виплат іноземному громадянину.

Ми пропонуємо отримати ІПН для іноземця без особистої присутності в податковій інспекції. 

Які документи потрібні для отримання ІПН іноземцем

Щоб отримання ідентифікаційного коду нерезидентом стало можливим, потрібно надати такі документи та інформацію:

 • відсканована копія паспорта іноземця, де чітко видно фото, інформацію про дату та місце народження, а також відмітку про в'їзд на територію України;
 • податковий номер в країні, в якій у іноземця є громадянство;
 • повна адреса місця проживання і місця народження іноземця;
 • точна транскрипція імені та прізвища особи українською мовою. Якщо раніше вже оформлялися якісь документи для іноземця в Україні, знадобиться їхня відсканована копія, із зазначенням імені та прізвища в цих документах. 

Також знадобиться надати доручення працівникові ABC Center, щоб наші спеціалісти могли діяти від імені іноземця.

Процедура отримання ідентифікаційного коду нерезидентом України 

Отримання ІПН для іноземця складається із таких етапів:отримання ідентифікаційного коду нерезидентом

 • робиться офіційний переклад паспорта;
 • готується заява з проханням присвоїти ідентифікаційний податковий номер для громадянина та подається в податкову інспекцію;
 • оформляються інші необхідні документи;
 • представник нашої агенції представляє інтереси іноземця в ДПІ (Державній податковій інспекції);
 • отримується картка платника податків. 

На перший погляд, процедура доволі проста, але впоратися з цим самостійно може бути складно. Щоб уникнути труднощів, краще одразу довірити цю роботу спеціалістам, які постійно займаються подібними процедурами та чудово знають всі тонкощі отримання ідентифікаційного податкового номера іноземцями. 

Стосовно термінів отримання ІПН для іноземця, слід розуміти, що процедура не така проста, якою здається. В ході можуть виникати різні труднощі. Найчастіше вони пов'язані із складнощами перекладу та адаптацією документів іноземця. Проте спеціалісти ABC Center також надають послуги з перекладу документів на різні мови, тому можете не хвилюватися, що процедура затягнеться через  труднощі перекладу. 

Стосовно термінів та вартості послуги, то тут все залежить від термінів отримання ІПН. Ми пропонуємо два тарифи в залежності від термінів. Нижче наведено таблицю з актуальними цінами. 

Термін виконання (робочі дні)

Ціна

10 днів

800 грн

5 днів

1200 грн

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!