Мовний супровід

Якщо Ви плануєте зустріч з іноземними партнерами, знайомими або потенційними клієнтами, або Вам потрібно знайти інформацію на іншомовних інтернет-сторінках чи здійснити дзвінок закордон, Вам не обійтись без наших послуг мовного супроводу. Ця послуга від бюро перекладів ABC Center Львів - це не просто переклад Вашого спілкування з іноземцями. Ми пропонуємо Вам поглиблене вивчення нашими перекладачами особливостей саме Вашої діяльності для того, щоб якомога краще висвітлити Ваші думки та прагнення перед іноземними партнерами, знайомими або потенційними клієнтами. Послуга мовного супроводу включає в себе не лише переклад, це також допомога у вирішенні організаційних питань, супровід іноземних гостей протягом усього їхнього перебування на території нашої країни для того, щоб вони почували себе, як у дома. Що стосується телефонних дзвінків закордон та пошуку інформації на іноземних інтернет сторінках, наші спеціалісти допоможуть Вам порозумітись з іноземними колегами, а також перекладуть увесь знайдений матеріал на необхідну Вам мову.

Мовний супровід включає

 •  зустріч в аеропорті;
 •  заселення в готель;
 •  організацію екскурсій, піших прогулянок для ознайомлення гостей з містом;
 •  допомога у пошуку інформації та спілкуванні;
 •  переклад офіційних заходів та переговорів;
 • супровід в в лікарнях та держустановах;
 •  здійснення дзвінків закордон;
 •  пошук інформації на іншомовних електронних ресурсах із супутнім усним та письмовим перекладом.

Наші спеціалісти стануть «правою рукою» для іноземця у нашій країні, оскільки крім знання іноземної мови, вони вміють ефективно реагувати на потреби клієнтів.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

від 700 грн/год

Німецька

Німецька

від 800 грн/год

Польська

Польська

від 700 грн/год

Французька

Французька

від 800 грн/год

Іспанська

Іспанська

від 800 грн/год

Італійська

Італійська

від 800 грн/год

*Мінімальне замовлення: 1 година.
**Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Специфіка послуги мовного супроводу

Даний напрямок перекладацької діяльності має свою специфіку, з якою добре знайомі фахівці, що у нас працюють. Ми готові працювати з різними напрямками перекладу, в тому числі, що стосуються бізнесу, політики, туризму, громадській діяльності та інших сфер. Перекладач, що надає супровід делегацій, повинен оперативно і чітко передавати інформацію (в тому числі, в режимі усного синхронного чи послідовного перекладу). При цьому йому необхідно бути комунікабельною людиною і вміти відповідати на окремі питання загального характеру. Найчастіше саме супровід іноземних делегацій формує загальне враження, що отримується гостями від компанії або в цілому від країни, яку вони відвідують. У зв'язку з цим перекладач повинен бути не тільки фахівцем в своїх професійних питаннях, а й всебічно освіченою і представницькою людиною.

Особливості роботи

Мовний супровід іноземних делегацій в нашому бюро перекладів здійснюють спеціально підготовлені гіди-перекладачі, що проходять регулярну атестацію на відповідність суворим вимогам, що пред'являються до таких фахівців у всьому цивілізованому світі.

Зокрема, мовний супровід іноземних делегацій має включати такі важливі фактори

 • відмінне володіння іноземної мовою;
 • хороші навички послідовного і синхронного перекладу;
 • ввічливість та комунікабельність;
 • вміння виражатися простою для розуміння і в той же час грамотною мовою;
 • здатність виходити зі складних і нестандартних ситуацій;
 • знання історичних фактів, пам'яток і вміння в цікавій формі розповісти про них;
 • розуміння культурних особливостей країн, гості з яких супроводжуються.

Дізнатися вартість супроводу делегацій ви можете у наших фахівців. Надаючи послуги мовного супроводу делегацій, ми дотримуємося конфіденційності всієї отриманої інформації. Під час супроводу іноземних делегацій ми працюємо з такими популярними мовами як англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська і т.д. Якщо Вас цікавить послуга мовний супровід для інших іноземних мов, ми готові запропонувати Вам найкращого спеціаліста. Крім того, наше бюро перекладів без вихідних готове запропонувати вам професійні послуги послідовного, усного та письмового перекладу різного об'єму і тематики. Ми готові виїхати з вами по Україні та за кордон для супроводу переговорів, допомоги в огляді визначних пам'яток і рішення інших життєвих завдань. У всіх наших колег як мінімум 5 років перекладацького досвіду. Ми цінуємо довіру своїх клієнтів і забезпечуємо максимальну конфіденційність їх даних. Ви можете бути впевнені в повній цілості всієї інформації.

Позаштатний перекладач

Хочемо звернути особливу увагу на послугу позаштатного перекладача. Якщо, наприклад, ваша компанія тільки починає міжнародний проект або листування, яку ви ведете з іноземними партнерами, не виправдовує наявність у своєму штаті перекладача, ми із задоволенням будемо вести її разом з Вами від Вашого імені.

Також готові виїхати в ваш офіс для здійснення телефонного дзвінка вашому іноземному партнеру. Конфіденційність інформації гарантована. За допомогою представленої нижче форми ви можете відправити запит на переклад нам.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовного супроводу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити мовний супровід в бюро перекладів ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!