Переклад з/на німецьку мову Львів

Переклад з/на німецьку мову

переклад на німецьку мову львівУ бюро перекладів «ABC Center Львів» ми надаємо найякісніші переклади з німецької та на німецьку мову. Ми перекладаємо всі види німецьких текстів. Ми також надаємо зворотні переклади - з української на німецьку. В обох випадках підтримуємо найвищі стандарти перекладу, підкріплені багаторічним досвідом та глибокими знаннями мови. Надаємо усні та письмові переклади, стандартні, спеціалізовані, також ви можете замовити присяжний переклад на німецьку мову (Львів). Пропонуємо переклади для різних галузей, перекладаємо статті, наукові праці, технічні посібники, ділові документи та багато інших типів текстів.

Чому варто замовити переклад з/на німецьку у «ABC Center Львів»

У процесі виконання робіт використовуємо професійну німецьку лексику в таких галузях, як медицина, право, бізнес, економіка, ІТ, HR та багато інших технічних галузей. Наші переклади мають найвищу предметну та мовну коректність. Переклади звучать автентично, природно та професійно для рідної німецької мови та для носіїв інших мов. Результатом нашої роботи є надійні, чіткі інструкції з експлуатації складних машин, наукові праці з науково-гуманітарних дисциплін, фінансовий аналіз та багато інших.

У роботі будь-якого перекладача ефективність означає точність, актуальність та швидкість. У лабіринті з десятків можливих інтерпретацій перекладач з української мови на німецьку (чи навпаки) повинен знайти слова, які ідеально відображають стиль оригіналу та добре впишуться в німецькомовну культуру - і зробити це вчасно.

Це зовсім інші переклади, ніж переклади учнів школи чи навіть студентів німецької філології.

Щоб запропонувати якісний переклад на німецьку мову (Львів), потрібно думати двома мовами, відчувати значення та нюанси як українською, так і німецькою мовою. Ми працюємо з великою кількістю таких фахівців.

Ми пропонуємо вам:

 1. Німецькі технічні переклади (широкий спектр галузей).
 2. Німецькі спеціалізовані переклади (психологія, медицина, реклама, тощо).
 3. Ділова, юридична, офіційна та наукова німецька (за допомогою професіоналів, ви отримаєте висококласні переклади важливої документації).
 4. Переклад німецьких документів.
 5. Німецькі переклади для роботи (рекомендаційні листи, резюме, тощо).
 6. Стандартні переклади.
 7. Присяжні переклади (виконує сертифікований присяжний перекладач).
 8. Переклад документів на німецьку мову та з німецької на українську, який потрібно виконати терміново.

Наші перекладачі - це спеціалізовані працівники, які мають необхідні компетенції для виконання кожного замовлення. Здійснюємо однаково професійно переклад на німецьку мову у Львові звичайних документів, таких як резюме або супровідні листи, документи компанії, листи діловим партнерам, автомобільну документацію, дипломи та свідоцтва, свідоцтва про народження, свідоцтва про працю, медичну документацію або важливі листи та офіційні документи.

Присяжний переклад документів на німецьку мову

В епоху економічної міграції до Німеччини послуги перекладачів німецької мови стають незамінними. Німецькі офіси часто вимагають пред'явлення документів, що підтверджують професійну кваліфікацію німецькою мовою. Ми надаємо присяжні переклади документів, остаточна форма яких адаптована до вимог німецьких установ.

Найчастіше перекладаються наступні документи:

 • акти цивільного стану;
 • закордонні паспорти, свідоцтва про народження;
 • судові документи;
 • медичні довідки;
 • сертифікати, дипломи та додатки до них;
 • страхові документи;
 • банківська документація;
 • водійські посвідчення.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!