Переклад з/на французьку мову Львів

Переклад з/на французьку

pereklad na francuzkyuПереклад документів на французьку мову Львові —  одна із найбільш популярних послуг. Французька мова має цікаву та насичену історію. А ви знали, що саме французька довгий час була міжнародною мовою Європи до того як настала «епоха англійської »?

Французька красива та мелодійна, при цьому вважається однією із найскладніших мов світу. Сьогодні, це мова кулінарії, парфумерії та стилю, а ще – офіційна мова Бельгії на Канади. Не дивно, що переклад з французької на українську користується такою  популярністю.  

Досвідчені спеціалісти із мовного бюро «ABC Center» здатні якісно перекласти ваші документи на чи з французької у найкоротші строки .

Послуга перекладу документів на французьку у Львові

Мовне агентство пропонує такі послуги:

  • переклад документів з французької і на французьку;
  • усний та письмовий переклад  в парі українська/французька;
  • переклад веб-сайтів;
  • усний послідовний та синхронний переклади;
  • нотаріальне засвідчення перекладених з французької документів.

Весь спектр послуг буде виконаний у найкоротші строки та за доступною ціною. Спеціалісти готові перекласти будь-які документи: інструкції, договори, медичну документацію, побутове листування та багато іншого.  Подайте заявку, щоб дізнатися вартість на терміни перекладу.

Чому співпрацювати з ABC Center вигідно

Крім вищезазначених послуг спеціалісти мовної агенції можуть провести індивідуальне чи групове заняття. Також вас може супроводжувати перекладач з французької під час екскурсій чи ділових зустрічей. Всі переклади переглядають коректори та редактори, тому можете бути впевнені в якості перекладу. У нас працюють не просто дипломовані спеціалісти, наші перекладачі спеціалізуються на певній тематиці, тому професійний підхід навіть до спеціалізованих технічних текстів з нами вам буде гарантований 

Спеціалісти виконують якісний переклад з французької на українську за доступними цінами . Подати заявку можна декількома способами:

  • онлайн, заповнивши спеціальну форму на сайті;
  • за номерами вказаними на сайті;
  • на електронну пошту.

Замовлення приймаються не лише зі Львова, а й з усіх регіонів України. Також доступна послуга термінового перекладу, а також доставка документів не лише по Україні, а й за її межами.

Довірте переклад професіоналам. Працюючи з нами, ви можете не хвилюватися щодо анонімності. Всі матеріали, що були отримані для роботи, будуть використані лише для перекладу, а після закінчення повернені замовникові.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!