Усний переклад

Для здійснення високоякісного усного перекладу вимагається не тільки знання мови на найвищому рівні, а й наявність таких якостей, як швидкість реакції, стресостійкість, хороша пам'ять, а також здатність сприймати іноземну мову на слух. Завдяки високому рівню освіти, найкращою підготовці в відомих ВНЗ та багаторічному досвіду наших фахівців ми можемо запропонувати вам першокласний усний переклад під час виставок і конференцій, ділових зустрічей і переговорів, при укладанні юридичних угод і на святкових заходах.

Існує два види усного перекладу: послідовний переклад і синхронний переклад. При послідовному виді перекладу перекладач починає говорити, коли оратор, закінчив свою промову або її частину, робить паузу. У синхронному перекладі перекладач здійснює переклад одночасно з промовою доповідача. Як правило, синхронний переклад здійснюється за допомогою мікрофона і навушників.

Якщо Вам потрібні послуги перекладача Львів, Вам достатньо повідомити про формат вашого заходу, а ми подбаємо про забезпечення високоякісного усного перекладу на ньому, взявши на себе, зокрема, і організацію необхідної техніки та самого заходу.

Особливості усного перекладу

  • послідовний переклад чи синхронний переклад;
  • бізнес-тематика;
  • використання термінів згідно тематики заходу.

Усний перекладач Львів: вимоги

  • розуміння термінів згідно тематики заходу;
  • вміння чітко і швидко передати важливу інформацію;
  • швидке орієнтування в ситуації;
  • досвід перекладу ділових переговорів;
  • діловий стиль одягу.

Види усного перекладу, які ми виконуємо

Переклад на заходах

Супровід в лікарнях та держустановах

Супровід делегацій

Переклад на переговорах

Зустріч в аеропорту

Синхронний переклад

Телефонні переговори

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

від 700 грн/1 год

Німецька

Німецька

від 800 грн/год

Польська

Польська

від 700 грн/год

Французька

Французька

від 800 грн/год

Іспанська

Іспанська

від 800 грн/год

Італійська

Італійська

від 800 грн/год

*Мінімальне замовлення: 1 година.
**Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бюро перекладів ABC Center Львів надає наступні послуги усного перекладу

Послідовний переклад

Наші спеціалісти допоможуть Вам порозумітись з іноземними колегами, друзями партнерами, як під час ділових зустрічей, таких як переговори, супровід делегацій, семінари, ділові зустрічі, прес-конференції, тренінги, бізнес-форуми, презентації, встановлення та налагодження обладнання на підприємстві, робота на виставці, а також приватних подій, таких як екскурсії, сімейні зустрічі та святкування, тощо.

Усний послідовний переклад у Львові від нашого бюро перекладів ABC Center Львів один з найбільш якісних та недорогих. Будь-який захід буде успішним, якщо Ви звернетесь до нас за цією послугою. Компаній, які надають послідовний переклад в Україні, немало, але далеко не всі можуть забезпечити такий спектр мов як наше бюро перекладів. Ми готові надати послуги дипломованих фахівців-перекладачів на випадок, якщо у Вас або Вашої компанії плануються переговори. Переклад на англійську мову - найбільш поширений для таких заходів формат, але за бажанням замовника переклад може бути здійснений на будь-яку мову.

Усний переклад на переговорах

На подібних зустрічах, як правило, застосовується усний послідовний переклад, розцінки на який демократичніші в порівнянні з вартістю роботи перекладача-синхроніста. Переклад телефонних переговорів також виконується послідовно.

Для того щоб перекладач міг якісно виконати свою роботу, постарайтеся при оформленні замовлення вказати максимум інформації про тематику зустрічі (юриспруденція, медицина, торгівля, будівництво і т.д.). Ми підберемо перекладача, що має додаткову спеціалізацію і вільно орієнтується в даному питанні.

Всі співробітники нашого бюро перекладів уповноважені зберігати конфіденційність і завжди дотримуються правил бізнес-етики. Для офіційного оформлення документів у нотаріуса, після або під час проведення переговорів, може знадобитися допомога дипломованого перекладача, що паралельно перекладає з документів.

Рекомендуємо Вам завчасно подати заявку на усний переклад, краще за три-п'ять днів до запланованої зустрічі.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами усного перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми знаходимося у Львові, приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!