Усний переклад

Для здійснення високоякісного усного перекладу вимагається не тільки знання мови на найвищому рівні, а й наявність таких якостей, як швидкість реакції, стресостійкість, хороша пам'ять, а також здатність сприймати іноземну мову на слух. Завдяки високому рівню освіти, найкращою підготовці в відомих ВНЗ та багаторічному досвіду наших фахівців ми можемо запропонувати вам першокласний усний переклад під час виставок і конференцій, ділових зустрічей і переговорів, при укладанні юридичних угод і на святкових заходах.

Існує два види усного перекладу: послідовний переклад і синхронний переклад. При послідовному виді перекладу перекладач починає говорити, коли оратор, закінчив свою промову або її частину, робить паузу. У синхронному перекладі перекладач здійснює переклад одночасно з промовою доповідача. Як правило, синхронний переклад здійснюється за допомогою мікрофона і навушників.

Якщо Вам потрібні послуги перекладача Львів, Вам достатньо повідомити про формат вашого заходу, а ми подбаємо про забезпечення високоякісного усного перекладу на ньому, взявши на себе, зокрема, і організацію необхідної техніки та самого заходу.

Особливості усного перекладу

  • послідовний переклад чи синхронний переклад;
  • бізнес-тематика;
  • використання термінів згідно тематики заходу.

Усний перекладач Львів: вимоги

  • розуміння термінів згідно тематики заходу;
  • вміння чітко і швидко передати важливу інформацію;
  • швидке орієнтування в ситуації;
  • досвід перекладу ділових переговорів;
  • діловий стиль одягу.

Види усного перекладу, які ми виконуємо

Переклад на заходах

Супровід в лікарнях та держустановах

Супровід делегацій

Переклад на переговорах

Зустріч в аеропорту

Синхронний переклад

Телефонні переговори

Оренда обладнання

Бюро перекладів ABC Center Львів надає наступні послуги усного перекладу

Послідовний переклад

Наші спеціалісти допоможуть Вам порозумітись з іноземними колегами, друзями партнерами, як під час ділових зустрічей, таких як переговори, супровід делегацій, семінари, ділові зустрічі, прес-конференції, тренінги, бізнес-форуми, презентації, встановлення та налагодження обладнання на підприємстві, робота на виставці, а також приватних подій, таких як екскурсії, сімейні зустрічі та святкування, тощо.

Усний послідовний переклад у Львові від нашого бюро перекладів ABC Center Львів один з найбільш якісних та недорогих. Будь-який захід буде успішним, якщо Ви звернетесь до нас за цією послугою. Компаній, які надають послідовний переклад в Україні, немало, але далеко не всі можуть забезпечити такий спектр мов як наше бюро перекладів. Ми готові надати послуги дипломованих фахівців-перекладачів на випадок, якщо у Вас або Вашої компанії плануються переговори. Переклад на англійську мову - найбільш поширений для таких заходів формат, але за бажанням замовника переклад може бути здійснений на будь-яку мову.

Усний переклад на переговорах

На подібних зустрічах, як правило, застосовується усний послідовний переклад, розцінки на який демократичніші в порівнянні з вартістю роботи перекладача-синхроніста. Переклад телефонних переговорів також виконується послідовно.

Для того щоб перекладач міг якісно виконати свою роботу, постарайтеся при оформленні замовлення вказати максимум інформації про тематику зустрічі (юриспруденція, медицина, торгівля, будівництво і т.д.). Ми підберемо перекладача, що має додаткову спеціалізацію і вільно орієнтується в даному питанні.

Всі співробітники нашого бюро перекладів уповноважені зберігати конфіденційність і завжди дотримуються правил бізнес-етики. Для офіційного оформлення документів у нотаріуса, після або під час проведення переговорів, може знадобитися допомога дипломованого перекладача, що паралельно перекладає з документів.

Рекомендуємо Вам завчасно подати заявку на усний переклад, краще за три-п'ять днів до запланованої зустрічі.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами усного перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми знаходимося у Львові, приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!