Переклад патентів Львів

Переклад патентів у Львові: чому тут важлива точність та оперативність

переклад патентів ЛьвівЧи можна класифікувати патентні переклади як юридичні переклади? Звичайно. А, якщо патент стосується, наприклад, сільськогосподарського обладнання, це технічний переклад? Звичайно. А, якщо мова йде про фармацевтичний препарат, то це вже медичний переклад. Чи не так? І ось ми підійшли до суті справи - переклад патентів (Львів) - це міждисциплінарні переклади, що вимагають високої кваліфікації спеціалістів, юридичного чуття та знань відповідної галузевої термінології.

Як забезпечити високу якість перекладу патентів? Найефективніший спосіб - це почати співпрацю з надійним бюро перекладів ABC Center. Довготривала співпраця з одним партнером передбачає безліч переваг і є набагато вигіднішою, ніж випадкові завдання перекладу для десятка чи навіть кількох десятків перекладачів.

Переклад патентів у Львові від ABC Center

Переклад патентів - одна з наших вузьких спеціалізацій. Переклад технічної документації, а також конкретного патентного реєстру зокрема, - це сфера, в якій точність, прецизійність і послідовність надзвичайно важливі, проте їх не так просто досягти.

Ми надаємо професійний переклад патентної документації, поєднуючи відмінне володіння мовою наших перекладачів зі знаннями в певній галузі та розумінням патентної літератури, здобутим за багато років нашої роботи.

Бюро перекладів ABC Center, яке тривалий час працює на ринку, має в своїй базі велику кількість перекладачів. Це забезпечує не тільки доступність ресурсів, що працюють на рідкісних мовах, але й можливість замовлення експрес-перекладів. Адже, коли мова йде про патентну процедуру, здебільшого час виявляється одним з найважливіших факторів успіху.

Хто перекладає патенти?

Наша команда патентних перекладачів складається лише з людей, які мають відповідну професійну освіту (наприклад, біотехнологічну, медичну, хімічну, технічну), що надзвичайно важливо для забезпечення правильності та якісного перекладу таких складних текстів, як патенти.

Патент: переклад, який замовляють найчастіше?

Щомісяця ми перекладаємо величезну кількість сторінок заявок на патенти, головним чином у галузі біотехнологій, медицини, фармації, хімії, біохімії, механіки та електротехніки, а також:

 • побудови машин та пристроїв для повсякденного використання;
 • фізики;
 • розробки програмного забезпечення та мобільних додатків;
 • телекомунікації та ІТ;
 • будівництва;
 • матеріалознавства.

Найчастіше ми перекладаємо патенти з англійської, німецької та французької, але, звичайно, не тільки.

Документи, які ми перекладаємо, включені до патентної документації:

 • патентні описи;
 • формули винаходу;
 • заявки;
 • пріоритетні докази;
 •  технічно-правова документація;
 • технічні характеристики;
 • висновки експертів;
 • документація, що стосується заявки на захист винаходів, корисних моделей, промислових зразків та товарних знаків.

Огляд послуг ABC Center:

 • використання мовлення та термінології, характерної для патентів;
 • основна структура патентних описів;
 • переклад патентної термінології;
 • словник відповідного класу патентів;
 • переклад патентної документації для таких сфер, як: електротехніка, машинобудування, телекомунікації, електронна обробка даних, програмне забезпечення тощо.

Правильний переклад у випадку патентів має, можливо, важливіше значення, ніж у будь-якій іншій галузі, оскільки від цього залежить успіх усієї процедури та значні витрати. Тому це просто потрібно робити правильно. Якщо ви теж так думаєте, ми запрошуємо вас приєднатися до групи наших постійних клієнтів. За потреби ми також пропонуємо присяжні переклади.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!