Переклад документів для оформлення громадянства Італії

Коли вам знадобиться переклад документів для оформлення громадянства Італії

Переклад документів для оформлення громадянства ІталіїІталія – країна, в котрій проживає і працює велика кількість українців. Багато наших співвітчизників відправились працювати до Італії ще у 90-х роках. Хороші умови праці, лояльність італійців до наших громадян, стали причиною того, що багато з них залишились там назавжди, отримавши посвідку на постійне місце проживання. Проте, інколи цього недостатньо і українців цікавить саме громадянство Італії. Це питання також актуальне, якщо хтось вийшов заміж/одружився за/з італійця/італійкою. Отримати громадянство Італії – означає легалізувати своє становище. Якщо і ви запустили цей процес, то вам знадобиться переклад документів для оформлення громадянства Італії. А оскільки від якості перекладу може залежати рішення, варто вибирати лише професіональних перекладачів. Саме такі працюють в бюро перекладів «ABC Center» у Львові. Ми маємо величезний досвід у перекладі офіційних документів, гарантуємо не лише якісний переклад, а й коректне оформлення кінцевого документу. Також, можливий присяжний переклад, який зазвичай і вимагають для подачі документів на громадянство.

Хто з українців може отримати громадянство Італії:

 • громадяни України, які перебувають у шлюбі з італійцем не менше двох років;
 • громадянин України, який проживає на території Італії не менше десяти років.

Проте, останній пункт має ряд вимог:

 • підтвердження достатнього рівня доходу, а також обґрунтований шлях його отримання;
 • підтвердження забезпечення житлом;
 • відсутність судимостей.

Також, вам потрібно буде принести клятву Італії в готовності дотримання законів країни.

Це вимоги, а ось сама процедура отримання громадянства, як і в будь-якій іншій країні, вимагатиме певного переліку документів. Оскільки більшість документів (наприклад, паспорт, свідоцтво про шлюб, трудова книжка тощо) є українською мовою, то вам знадобиться переклад документів для громадянства Італії.

Які документи потрібні для отримання італійського громадянства?

Найкращим способом уточнити перелік документів – зайти на сайт посольства. Там є актуальна інформація. Проте, основними і найважливішими є:

 • свідоцтво про народження того;
 • закордонний паспорт;
 • довідка про відсутність судимостей;
 • документ, що засвідчує зміну вашого прізвища, якщо ви його змінювали;
 • довідка про склад сім’ї;
 • копії дозволів на проживання в республіці та довідки про доходи за останні три роки;
 • квитанція, що підтверджує сплату держмита.

Як бачите, велику кількість документів потрібно буде оформити на території України і належним чином перекласти. Зверніть увагу на те, що усі оформлені документи повинні бути апостильовані. Процедура апостилювання займає від 2 до 6 робочих днів на документ залежно від органу, що легалізує документ. 

Ми часто чуємо від наших клієнтів, що в інших бюро перекладів їм пропонують переклад з подвійним апостилем. Це досить дороговартісна і тривала процедура, яка, в кінцевому результаті, не приносить бажаного результату. Представники державних органів Італії, які розглядають питання оформлення громадянства, дуже прискипливі і навіть найменші неточності можуть спричинити відмову. Саме тому, ми рекомендуємо нашим замовникам, користуватись послугою присяжних італійських перекладачів, які мають підтверджену кваліфікацію на території Італії і здатні оформити переклад згідно усіх вимог, щоб процедура оформлення громадянства пройшла легко і безперешкодно. 

Наше бюро перекладів пропонує повний цикл послуг від витребування та оформлення усіх витягів, свідоцтв та довідок, їхнього апостилювання до підготовки присяжного перекладу італійською мовою. Усі ці процедури можна здійснити дистанційно, тому єдине, що залишиться Вам - це вказати адресу, куди відправити кур’єром документи на території Італії.  Як замовити переклад для оформлення італійського громадянства у бюро «ABC Center»?

Крок 1. Принести документи в офіс бюро перекладів «ABC Center» або дистанційно подати запит, звернувшись до наших менеджерів .Якщо потрібних документів у Вас немає, ми виготовляємо дублікати та довідки на основі сканованих копій українського паспорта або ІД-картки.

Крок 2. Наш менеджер з'ясує, який вид перекладу вам необхідний, оформить замовлення і віддасть документ до відділу перекладів.

Крок 3. Наші кваліфіковані спеціалісти зможуть перекласти документи на громадянство Італії в чітко обумовлені з клієнтом терміни.

Крок 4. Ви забираєте готовий документ у призначений час з нашого офісу або ми надсилаємо ваш пакет документів за адресою в Україні чи Італії

Чому варто вибрати бюро перекладів «ABC Center»:

 1. Багаторічний досвід у роботі з офіційними документами.
 2. Знання нюансів оформлення перекладів.
 3. Оперативність виконання робіт.

Можливість замовити присяжний або нотаріально завірений переклад документів для оформлення громадянства Італії.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!