Переклад з/на італійську мову Львів

Переклад з/на італійську мову

переклад з італійської на українську мовуЯкщо ви коли-небудь отримаєте можливість поспілкуватися з італійцем, ви напевно дізнаєтесь від нього, що він любить піцу, і що нещасливим числом серед італійців вважається 17. Італія - ​​це країна, розташована на півдні Європи в Середземномор'ї, вона відома не тільки сицилійською «мафією», але ще й тим, що в італійській мові немає букв K, Y, W, X та J. Італійська мова використовується у теперішній формі по всій країні зовсім недавно, оскільки до 1960-х років ХХ століття використовувались виключно в літературі, і кожен регіон мав свій діалект. Лише пізніше телебачення розповсюдило ту саму вимову на більшій частині країни. Така специфіка робить переклад з італійської на українську мову (і навпаки) достатньо складним процесом. Проте із завданням з радістю впораються професійні перекладачі з бюро «ABC Center».

Професійний переклад з італійської мови у Львові

Ми пропонуємо переклади з італійської та на італійську мову. Усі переклади, незалежно від типу, обсягу чи терміну виконання , завжди надійно та якісно підготовлені висококваліфікованими лінгвістами. Письмові, усні, присяжні чи завірені переклади - це наше повсякденне життя і, водночас, життєва пристрасть.

За підрахунками, італійською мовою розмовляють понад 100 мільйонів людей у ​​всьому світі. Це офіційна мова в Італії, Сан-Марино, Ватикані, Швейцарії та адміністративних одиницях Словенії та Хорватії, які охоплюють півострів Істрію. Крім того, мова широко використовується в таких країнах, як Бразилія, Аргентина, Франція, Канада, Венесуела та Чилі. Переклад веб-сайту, рекламних матеріалів та бланків тендерів на італійську мову дозволить охопити широку групу споживачів та потенційних підрядників, що працюють у країнах, які перебувають на передових позиціях щодо ВВП. Також, часто потрібно перекласти з італійської на українську мову документи, отримані нашими громадянами в Італії. З будь-якими завданнями впораються наші кваліфіковані перекладачі.

Переклад документів на італійську мову

Найчастіше клієнти замовляють:

  • завірений переклад з італійської на українську мову і навпаки (присяжні переклади) усіх офіційних документів (включаючи юридичні та судові документи, записи цивільного стану, шкільні атестати, дипломи, посвідчення, комерційні договори, автомобільні документи, тощо);
  • технічні переклади (включаючи посібники користувача, технічну документацію, каталоги, брошури, тощо);
  • медичні переклади (виписка з лікарні, результати досліджень, наукові публікації, тощо);
  • економічні переклади та банківська сфера (фінансова документація невеликих компаній та корпорацій);
  • переклад веб-сайтів, мобільних додатків, адміністративних платформ, інтернет-ігор та інших IT-продуктів;
  • усний переклад: послідовний та синхронний (наприклад, під час ділових переговорів, конференцій, тощо).

Вища освіта в цій галузі, багаторічний досвід роботи та щоденні контакти з мовою дозволяють перекладачам з бюро перекладів «ABC Center» надавати послуги найвищої якості. Ми підходимо до кожного проекту з відповідальністю, дбаючи не лише про відповідність перекладу оригіналу та його граматичну правильність, а й про природний тон та адаптацію тексту до цільової культури, забезпечуючи, таким чином, чітке розуміння тексту та досягнення поставлених цілей.

Якщо вам знадобився терміновий переклад з італійської мови у Львові, то ми також можемо гарантувати оперативність виконаних завдань. Звертайтеся до професіоналів, щоб бути впевненими в якості проведених робіт.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!