Переклад довідки про несудимість Львів

В яких ситуаціях може знадобитися переклад довідки про несудимість та кому довірити питання перекладу

переклад довідки про несудимість

Переклад довідки про несудимість часто потрібен за кордоном, а також в Україні. Документ може знадобитися для:

 • влаштування на роботу в Україні (якщо роботодавцем є, наприклад, іноземець) або за кордоном;
 • отримання ліцензії на торгівлю паливом;
 • отримання дозволу на збір або переробку відходів;
 • отримання візи або громадянства;
 • отримання ліцензії на вогнепальну зброю;
 • участь у тендерних процедурах.

Крім вищезазначених пунктів, існують також ситуації, коли потрібен переклад довідки про несудимість (Львів та будь-який інший населений пункт України). До них відносимо, наприклад:

 • подання заяви на візу перед виїздом за кордон;
 • участь у програмі Work & Travel;
 • участь у програмі, яка дозволяє тимчасово взяти будь-яку роботу у важкодоступній країні (наприклад, International Experience Canada);
 • процедури, пов'язані з еміграцією в іншу країну;
 • участь у процесі набору на роботу за кордон - у деяких країнах (наприклад, Німеччина) роботодавець має право вимагати у іноземця таке посвідчення, незалежно від професії чи галузі, в якій він хоче працювати.

Іноді від вас вимагають надати довідки про несудимість з усіх країн, де ви проживали тривалий час. Такі вимоги пред'являються, наприклад, різними програмами, пов'язаними з еміграцією чи сезонними роботами.

Через те, що цей документ, виданий державними органами, неприпустимо перекладати його самостійно, навіть у випадку дуже хороших знань мови. З цим доведеться мати справу професійному перекладачеві, оскільки лише він має відповідну кваліфікацію. Саме тому, рекомендуємо довірити переклад довідки про несудимість кваліфікованим фахівцям, які працюють в бюро перекладів ABC Center Львів.

Ціна перекладу довідки про несудимість

Достатньо один раз перекласти довідку про несудимість. Це стандартний документ, де змінюються деякі особисті дані та штампи. Тому переклад такого документа не може бути дорогим. Якщо в бюро перекладів вас запевняють, що вартість такого перекладу є високою, оскільки враховується складність та специфіка роботи, то вас просто хочуть ошукати. Звертайтесь в бюро перекладів ABC Center Львів і ми виконаємо роботи якісно і недорого. 

В залежності від мови, на яку Вам необхідно перекласти довідку про несудимість (переклад довідки про несудимість на англійську, іспанську, польську, французьку, німецьку, чеську та інші), вартість перекладу становитиме від 200 грн. до 300 грн. Якщо Вам потрібно витребувати довідку про несудимість, наші фахівці допоможуть Вам отримати довідку про несудимість в короткі терміни. Вартість отримання довідки від 360 грн. Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти!

Переклад довідки про несудимість для країн Європи

Якщо ви плануєте їхати на роботу в одну з країн Європейського Союзу, то наступна інформація буде корисною для вас.

Наприклад, довідка про несудимість (переклад на англійську) у Великобританії необхідна, якщо хтось знаходить роботу в школі, дитячому садку, позашкільному центрі чи дитячому будинку. Багато фінансових установ, включаючи банки, також вимагають такого підтвердження.

У Німеччині офіційним сертифікатом, що підтверджує відсутність судимостей є «Führungszeugnis» - він вимагається у випадку, якщо ви плануєте отримати роботу у цій країні . Деякі роботодавці можуть його вимагати. Цей сертифікат також буде потрібен , якщо ви хочете відкрити власний бізнес.

Зручний та оперативний переклад довідки про несудимість (Львів)

Якщо для когось є важливою економія часу, хорошим варіантом буде використання, наприклад, онлайн форми оформлення замовлення на переклад, запропонованої нашим бюро перекладів. Довідку про несудимість можна замовити, не виходячи з дому, для її оформлення потрібно надати лише скани документів, що посвідчують особу. Незалежно від того, чи потрібно вам перекласти довідку про несудимість на англійську або будь-яку іншу мову, можна буде зробити швидкий переклад за привабливою ціною. Все, що вам потрібно зробити - це завантажити файл з текстом на веб-сайт або надіслати нам документ на електронну пошту. Наші спеціалісти виконують роботи якісно, кваліфіковано та в чітко в окреслені терміни.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!