Переклад з/на польську мову Львів

Чому переклад документів на польську мову користується значним попитом

переклад документів на польську мовуУ питаннях перекладу радимо довіряти лише професіоналам. Адже часто від якості, точності перекладу залежить успіх в отриманні візи, роботи, права на постійне проживання, тощо. Бюро перекладів у Львові «ABC Center» надає послуги перекладачів на будь-які мови. Однією з найпопулярніших серед наших клієнтів послуг є переклад документів на польську мову.

Найчастіше клієнти замовляють переклад документів з української на польську у Львові у наступних сферах:

 • особисті документи – паспорти, свідоцтва про народження і шлюб, тощо;
 • маркетинг, включаючи переклад різного рекламного контенту, який повністю відображає його структуру та тематику;
 • фаховий переклад документів на польську мову (і навпаки) - ми перекладемо документи з різних технічних та наукових галузей;
 • технічні - точні та структуровані переклади інструкцій, паспортів безпеки, тощо;
 • бізнес - ми перекладемо всі ділові документи з максимальною обережністю до мовної коректності, ми також можемо надати послуги перекладача на зустрічах з діловими партнерами;
 • юридичні переклади - присяжні перекладачі, які працюють у бюро перекладів «ABC Center» виконають переклад усіх документів у відповідності до вимог судів та інших офіційних установ;
 • медичний - ми перекладемо картки пацієнтів та історії хвороби, переконавшись, що кожен елемент перекладу відповідає оригіналу;
 • документи на транспортний засіб – технічний паспорт, страховий поліс та інші документи, що стосуються вашого транспортного засобу;
 • ІТ-сфера - переклад з української на польську мову програмного забезпечення, веб-сайтів, мобільних додатків, ліцензійних документів та технічних характеристик електронних пристроїв.

Присяжний переклад документів на польську мову

Сьогодні Польща стала надійним притулком для багатьох українських громадян, яким з різних причин довелося покинути рідну країну. Водночас сама Україна досі є важливим діловим партнером для багатьох польських бізнесменів. Бюро перекладів «ABC Center» підготувало пропозицію присяжного українського перекладу для обох сторін. Ми пропонуємо професійні переклади різних типів документів. Надамо письмові переклади, які можуть знадобитися для вирішення різних організаційних питань, тощо.

Наш присяжний перекладач не тільки виконає переклад з польської мови на українську мову, але також забезпечить  повністю професійне обслуговування клієнтів. Завдяки його роботі, також можна буде ефективніше реалізовувати свої права в суді.

Чому варто замовити переклад документів на польську мову у «ABC Center»

 1. Мінімальні терміни виконання робіт. Всі переклади ми здійснюємо в обумовлені строки. А при необхідності провести терміновий переклад пропонуємо мінімальні терміни.
 2. Точність перекладу. Ми завжди виконуємо точний переклад з української на польську мову всіх термінів, формулювань і абревіатур, незалежно від складності тематики . Вам більше не доведеться задіювати додаткові сили для редагування перекладів.
 3. Будь-який об'єм і складність робіт. Для прискорення роботи з великими обсягами текстів ми призначаємо цілу команду перекладачів і редакторів, це дає клієнтам гарантії якісного перекладу тексту великого обсягу в стислі терміни. Наші перекладачі працюють з документами будь-якої складності, в тому числі вже з перекладеними з будь-якої іншої мови. Великий досвід наших спеціалістів дає вам 100% гарантію якості перекладу.
 4. Доступна ціна. Ми пропонуємо перекласти текст з польської на українську недорого. Водночас, якість перекладу залишається на найвищому рівні.

Співпрацюємо з фізичними особами та компаніями. Відгуки про якість наших послуг лише позитивні. Усі клієнти стають постійними і рекомендують нас знайомим.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!