Переклад документів для Посольства Канади

Переклад документів для Посольства Канади

pereklad dokumentіv dlya posolstva kanadiКанада – країна, в котру прагнуть потрапити тисячі українців. Звичайно, найчастіше метою поїздки є можливість отримати високооплачувану роботу. Проте, Канада також прекрасна країна для подорожей, комфортна для життя. Враховуючи кількість іноземців, які прагнуть проживати і працювати у Канаді, вважається, що отримання візи до країни є одним з найскладніших серед держав. Кожна подана заявка розглядається дуже ретельно. Залежно від мети поїздки (туризм, робота, гостьова віза) знадобиться немалий пакет документів. Окрім того від вас вимагатимуть і переклад документів для посольства Канади.

Коротко про візи до Канади

Ви маєте можливість отримати візу двох типів: імміграційну (для постійного проживання) та не імміграційну (її ще називають візою тимчасового резидента). Кожен з цих типів поділяється на окремі підтипи:

 1. Віза тимчасового резидента: туристична, гостьова, робоча, студентська, ділова.
 2. Віза резидента: відкриття бізнесу, возз’єднання сім’ї, біженець, усиновлення, тощо.

Важливо! Для подачі у консульство підійде офіційний переклад документів для посольства Канади англійською та французькою мовою.

Які документи знадобляться:

 • діючий паспорт;
 • фото;
 • довідка з роботи;
 • фінансові документи;
 • для підприємця – ліцензія (якщо така є), свідоцтво про реєстрацію, виписка з банківського рахунку, відкритого на підприємство;
 • свідоцтво про народження;
 • свідоцтво про шлюб.

Це перелік основних документів. Кожна індивідуальна ситуація вимагає додаткових документів. Наприклад, якщо ви їдете в Канаду на роботу, то треба замовити переклад документів для канадського посольства, а саме – запрошення на роботу, ділову переписку, резюме, тощо. Розповсюдженою причиною поїздки в Канаду є лікування або операція. В такому випадку, потрібен переклад медичної довідки, діагнозу, листування з лікарями, підтвердження від канадського представництва факту того, що у вас запланована операція.

Де замовити переклад документів для посольства Канади?

Подаючи документи на візу, кожен розраховує на позитивну відповідь. А вона, зазвичай, залежить не лише від переліку поданих документів, а й правильності їхнього оформлення. Тут важливе значення має переклад документів для канадського посольства та правильність їхнього оформлення. Тому потрібно довірити роботу фахівцям з досвідом. Наші перекладачі не лише перекладуть текст документу, а оформлять його відповідно до чинних вимог. Враховуються також такі нюанси, як правильність написання прізвища та імені, організації, яка видала документ, правильність дат тощо. Переклад від «ABC Center» – це не полотно тексту, а структурований документ.

Що нас вирізняє:

 • досвід перекладачів - ми знаємо, як перекладати документи, щоб виконати своє завдання;
 • робота з перекладами на будь-яку мову;
 • знання нюансів перекладу документів для посольств та консульств;
 • перевірений та налагоджений процес перекладів;
 • короткі терміни виконання завдань будь-якої складності;
 • гарантія найвищої якості (безпомилкові та добре підготовлені переклади документів);
 • політика відкритості у формуванні цін ;
 • повна конфіденційність.

Протягом багатьох років роботи ми перекладали різні листи, особисті документи, прохання, заяви, фінансові документи, пояснення та всі види листування з компаніями (наприклад, страховими компаніями) або офісами. Ми знаємо, що від точності та якості перекладу залежить майбутнє замовника, тому завжди діємо в інтересах клієнта.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!