Переклад документів для візи у США

Переклад документів для візи у США

переклад документів для візи СШАДля багатьох українців Сполучені Штати Америки – це мрія, яку вони прагнуть втілити у життя. Хтось хоче побачити цю країну справжньою, «з середини», а не з екранів телевізора. Хтось розглядає її, як прекрасний варіант знайти високооплачувану роботу, особливо це стосується спеціалістів у сфері IT. А хтось хотів би відвідати родичів, які вже давно проживають на території Штатів. У будь-якому з цих випадків вам знадобиться віза. Про безвізовий режим з США ми поки можемо лише мріяти. Якщо ви вирішили подати документи у посольство, то вам точно знадобиться переклад документів для візи США. Саме з таким запитом до нас дуже часто звертаються клієнти. Адже, від якісного перекладу часто залежить успіх усього процесу оформлення візи. Водночас важливий не лише переклад, а й правильність оформлення документів. Перекладачі з бюро перекладів «ABC Center» володіють багаторічним досвідом у роботі з офіційними документами, знають всі нюанси та «підводні камені». Не потрібно випробовувати долю. Краще переклад документів для візи в США довірити професіоналам.

Які документи потрібні для подачі на візу?

Основними документами є:

 1. Паспорт
 2. Фотографії
 3. Копія свідоцтва про народження.
 4. Докази того, що будь-які існуючі шлюби розірвались (якщо таке мало місце).
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Документи, що стосуються військової служби для чоловіків.
 7. Результати медичних тестів (наприклад, якщо ви плануєте відвідати США з метою лікування).
 8. Фінансові документи.
 9. Переклади. Усі документи повинні подаватися разом із перекладами на англійську, зробленими професійним перекладачем, завірені підписом та печаткою перекладача із зазначенням його контактних даних.

Кожен випадок є індивідуальним, а тому цей перелік не є вичерпним. Наприклад, якщо ви плануєте лікування чи операцію у США, то знадобиться переклад документів для оформлення візи в США, які максимально підтверджують факт того, що операція необхідна і на території України її провести неможливо. Тут знадобляться переклади медичних довідок, аналізів, діагнозу, переписки з лікарями з України та США, документів, що підтверджують, що операція вже запланована. Таким чином, ви підвищуєте свої шанси на отримання візи.

Як замовити переклад документів для імміграційної візи в США?

 1. Необхідно принести всі документи в наше бюро (виберіть зручну для вас адресу). Також, можна відправити скани і здійснити весь процес перекладу дистанційно. Готовий пакет документів ми відправляємо поштою або кур’єром, якщо у вас немає можливості особисто завітати до нашого офісу. Також, звертаємо вашу увагу на те, що потрібно уточнити менеджеру, з якою метою ви плануєте відвідати країну. Адже часом від цього залежатиме формат перекладу.
 2. Після узгодження нюансів, документи будуть передані кваліфікованому сертифікованому перекладачеві.
 3. Для подачі може знадобитися нотаріально посвідчений переклад документів для візи США. Ми надаємо і таку послугу. Для виконання такого посвідчення оригінали документів обов’язково потрібно принести до нашого офісу. 
 4. Роботи виконуються в зазначені терміни.
 5. Після цього, ви можете прийти і забрати документи або ж ми надішлемо їх кур’єрською службою «Нова пошта».

Чому варто замовити переклад документів для візи США в бюро перекладів «ABC Center»

Ми відповідально підходимо до виконання кожного завдання. Щоб уникнути помилок та неточностей, перевіряємо вже готовий переклад документів для візи в США повторно, звертаючи уваги на найважливішу інформацію. Для цього є спеціально розроблений алгоритм. Це значно знижує ризик помилки. Також враховуємо такі нюанси, як правильність написання прізвища та імені, дати видачі документів, назви органів видачі, тощо. Розуміємо, що від якості виконання нашої роботи часто залежить майбутнє клієнта. Тому, ми отримуємо лише позитивні відгуки, нас рекомендують як найкращих.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!