Переклад документів Львів

Бюро перекладів ABC Center Львів переклад документів виконує всіх видів, різноманітної тематики та складності. Ми забезпечуємо безпроблемне ділове спілкування резидентів різних держав, законність важливих паперів, тощо.

Професіонали нашого бюро перекладів беруть в роботу

 • документи особистого характеру: заяви, характеристики, резюме, все необхідне для ППП, роботи чи навчання;
 • стандартні документи - переклад офіційних документів: паспорт, свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про смерть, трудові книжки, дипломи та додатки до них, атестати, довідки про несудимість, висновки про стан здоров’я, довідки з місця роботи або навчання, довідки про доходи, пенсійні посвідчення та інше;
 • юридичний переклад: статути, угоди, акти, доручення, ліцензії, дозволи, заяви, позови, скарги та інші документи нормативно-правового характеру;
 • розпорядчі та організаційні документи: договори, контракти, положення, інструкції, накази, виписки, протоколи;
 • медичний переклад: медичні висновки, історії хвороби пацієнтів, виписки, лабораторні дослідження, протоколи операцій, листування із іноземними клініками, інструкції із застосування препаратів медичного призначення, картки пацієнтів, тощо;
 • технічний переклад: технічна та проектна документація, інструкції з експлуатації, сервісні каталог, тощо;
 • економічний переклад: фінансові документи, бухгалтерська та податкова документація, декларації, баланси, річні звіти банків, висновки аудиторських компаній, рахунки, бізнес-плани, маркетингові дослідження, статті на економічну та фінансову тематику та інше;
 • документи, необхідні для експорту продукції у більшість країн світу;
 • ділове листування: кореспонденція, листи, звернення, запрошення, рахунки, розклади та інше;
 • інформаційні матеріали: акти, пояснювальні та службові записки;
 • переклад сайтів та програмного забезпечення: переклад та локалізація сайтів, програмного забезпечення, комп’ютерних ігор.

Для попереднього розрахунку вартості перекладу можна надіслати документи електронною поштою, через онлайн форму замовлення або завітати до нашого офісу.

 

Переклад документів у Львові, який ми виконуємо

Переклад аудіо- та відео матеріалів

(переклад інформації з аудіо- і відеоносіїв, його стилістична обробка, транскрипція тексту оригіналу)

Стандартні документи

Переклад сайтів та програмного забезпечення

(переклад інтерфейсу програми, текстового наповнення програми, супроводжуючої документації сайту)

Спецпереклад

(переклад тексту, що містить специфічну лексику певної галузі або сфери діяльності людини)

Редагування та коректорська правка

(виправлення технічних, морфологічних та орфографічних помилок, перевірка правильності вживання пунктуації та використовуваних скорочень, тощо)

Додаткові послуги

(нотаріальне засвідчення документів, перекладів печаткою нашої компанії, форматування документів та робота з графікою, набір тексту, друк, сканування, ксерокопіювання тощо)

Бюро перекладів ABC Center Львів надає наступні послуги письмового перекладу

Переклад стандартних документів

Якщо для художніх текстів чи популярних статей вільний переклад є цілком допустимим, то у діловому документообігу важлива не тільки і не стільки передача загального сенсу, скільки грамотний і точний переклад кожної фрази без зміни її суті. Одна-єдина помилка або вільність в перекладі може в подальшому призвести до серйозних наслідків.

Не дивно, що до роботи залучаються тільки перекладачі-професіонали, які мають великий практичний досвід в сфері вітчизняного та іноземного діловодства і мають додаткову юридичну освіту. Навіть самий хороший перекладач художніх текстів чи фахівець технічного перекладу не зможе правильно виконати нотаріальний переклад документів. Ціна на послуги фахівця, здатного грамотно і точно перевести юридичний документ, висока.

Але дешевий переклад в підсумку може обійтися набагато дорожче: втрати часу, повторна оплата термінового нотаріального перекладу документів в надійному бюро, вартість міжнародної пересилки - це тільки вершина айсберга. Неточності з перекладом в діловому документообігу можуть викликати пеню чи штраф, зрив переговорів або відмову від домовленостей. Саме тому при отриманні готових перекладів ми просимо клієнтів ще раз самостійно перевірити і переглянути перекладений текст. Тому в нас кращий переклад документів Львів, ціни якого також відповідають якості, але і не завищені.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!