Подача документів у посольства іноземних держав Львів

 В умовах повномасштабної війни Росії проти України робота за кордоном — це єдиний вихід для мільйонів українців. Чимало наших громадян втратили роботу і тепер просто змушені шукати альтернативні способи заробітку, щоб забезпечити свою сім'ю. Проте поспішати не варто. Щоб працевлаштуватися за кордоном офіційно, а значить безпечно, варто оформити робочу візу. Саме цей документ дає право законно перебувати за кордоном. Щоб отримати дозвіл потрібно подати документи у посольство. 

Які документи потрібні, щоб отримати візу 

Ще в 2017 році ввели безвізовий режим з країнами Євросоюзу. Проте безвіз не дає права на офіційне працевлаштування. Щоб уникнути неприємностей, краще оформити робочу візу.  В такому випадку потрібно зібрати пакет документів і подати на візу. Для цього знадобляться такі документи:visa 1

  • анкета мовою країни, в якій ви плануєте працювати;
  • запрошення на роботу;
  • 2 фото 3,3 на 4,5 см;
  • закордонний паспорт та копії всіх сторінок документа;
  • паспорт громадянина України та копія всіх заповнених сторінок;
  • оригінал та копія страхового поліса міжнародного визнання.

Залежно від країни список документів може змінюватися. Додатково можуть вимагати підтвердження бронювання авіаквитків, документи про сімейний стан чи інші документи. 

При подачі документів потрібно сплатити візовий збір. Видача візи чи відмова може зайняти від 5-7 до 60 днів. Звертаючись в ABC Center ви можете не хвилюватися у відмові в зв'язку з помилками в анкеті чи недостачі того чи іншого документа.

Крім отримання візи можлива подача документів у посольство для легалізації. По суті це також часто пов'язано з отриманням роботи за кордоном, наприклад, легалізація диплома про освіту чи медичних документів. 

Коли можуть відмовити у видачі візи

Зазвичай отримати візу доволі легко, при умові відповідності всім вимогам. Проте є випадки, коли отримання дозволу на легальне працевлаштування стане справжнім випробуванням. 

Річ у тому, що отримати візу вперше може бути доволі складно. Щоб уникнути труднощів варто дотримуватися всіх рекомендацій посольства країни, яку ви плануєте відвідати. Якщо у вас вже є дозвіл, але ви хочете продовжити терміни перебування, слід дотримуватися режиму перебування в країні, не допускати порушень, адже це основна причина відмови у продовженні візи. 

При подачі документів зверніть увагу на достовірність даних та правильність написання прізвищ, дат та іншої інформації. Найменша помилка чи описка може стати причиною відмови у легалізації іноземних документів чи видачі візи. 

Щоб гарантовано отримати дозвіл на перебування за кордоном потрібно відповідально підійти до етапу збору документів. Якщо у вас є сумніви, звертайтеся до агенції ABC Center, де вам допоможуть із збором документів та подачею їх в посольство. 

Чому варто звернутися до спеціалістів

Щоб знизити ризик відмови у видачі візи, варто звернутися до спеціалістів, які допоможуть зібрати документи. Ви можете завітати у наш офіс у Львові або заповнити онлайн форму на сайті і ми з вами зв'яжемося. Серед переваг співпраці з нами варто зазначити:

  • доступну вартість;
  • робимо все, щоб ви отримали документи в максимально стислі терміни;
  • крім допомоги в зборі документів, ми перекладаємо документи, в тому числі вузькоспеціалізовані тематики, такі як: медична, технічна, юридична, економічна та інші. 

Подати документи на візу не складно, особливо якщо в цьому допоможуть спеціалісти. Звертаючись до нас, ви можете не сумніватися у тому, що вся процедура легалізації документів у посольстві пройде якнайкраще. 

Посольство

Ціна

Консульський збір

ОАЕ

600 грн

+ Консульський

збір

Канада

600 грн

Італія

600 грн

Єгипет

600 грн

Інші країни

600 грн

 

 

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!