Переклад диплому Львів

Переклад диплому від бюро перекладів ABC Center

Переклад дипломуЩоб студент мав можливість отримати вищу освіту, а кваліфікований працівник високооплачувану роботу за кордоном необхідно подати цілий пакет документів в посольство або по місцю навчання/працевлаштування. Переклад диплому (Львів), а також додатків до нього (наприклад, залікова книжка), здійснюється в тих випадках, коли заявник має намір легалізувати свій диплом або інший документ про отримання освіти на території іншої країни. Як здійснити коректний переклад диплому на англійську, польську, німецьку мови, щоб він відповідав вимогам, розповідаємо у нашій статті.

Переклад диплома та додатка: типові вимоги:

  • Текст документа повинен бути перекладений повністю, без будь-яких коментарів і самостійних тлумачень.
  • Оригінальне форматування і оформлення перекладу повинні співпадати.
  • Переклад диплому (Львів) повинен бути виконаний не самим абітурієнтом або студентом, а організацією, здатною професійно перекласти документ.
  • Переклад повинен бути засвідчений підписом та печаткою перекладача або бюро перекладів. В деяких випадках здійснюється легалізація документу або проставлення апостилю, а також нотаріальне завірення перекладу. Тип засвідчення залежить від вимог кожної окремої країни, тому важливо перед замовленням уточнити в установі подання, який тип засвідчення потрібен у вашому випадку.

Зазвичай вимоги до перекладу містяться в листі з навчального закладу, місця роботи або на їхньому офіційному сайті. Якщо точної інформації немає, не впадайте у відчай, професійні перекладачі агенції ABC Center здійснять переклад диплома та додатка, спираючись на досвід попередніх замовлень.

Варто заздалегідь з’ясувати необхідність перекладу документів під час співбесід, що значно покращує та пришвидшує весь процес. Потім ви можете доставити переклад разом із усіма необхідними документами.

Як замовити переклад диплому (Львів)?

  1. Для оформлення замовлення на переклад, завірення або легалізацію вам необхідно прийти з оригіналами документів в наш офіс у Львові або написати на abccenter.translation@gmail.com.
  2. Наш менеджер повідомить вам вартість, термін здачі замовлення та прийме оплату завдатку. Після цього ми зможемо розпочати процедуру перекладу.
  3. Готові документи (перекладений диплом та додатки) ви можете забрати особисто в нашому офісі або замовити доставку кур'єром. На вимогу наших клієнтів, ми також надаємо скани перекладів і відправляємо їх електронною поштою.

Переклад диплома та додатка - звичайний чи присяжний?

Якщо навчальний заклад або роботодавець повідомили вам, що необхідно надати перекладені документи про освіту, тоді варто довірити питання лише кваліфікованим перекладачам з досвідом роботи у даній сфері. У деяких випадках достатньо звичайного перекладу. Однак трапляється, що університет чи компанія вимагають саме присяжного перекладу. Наше бюро перекладів у ABC Center Львів надає як стандартні, так і присяжні переклади. Послуга надається багатьма мовами завдяки співпраці з перекладачами, які знають навіть непопулярні мови в нашій країні. Все частіше молоді люди вирішують поїхати вчитися в більш екзотичні країни, розташовані на інших континентах. Ми гарантуємо якісний переклад додатка до диплома, а також самого диплома, на будь-яку мову. При цьому, перекладач також володіє термінологією та добре розуміє структуру системи освіти іншої країни, оскільки часто трапляється так, що система освіти відрізняється. І тут важливо добре знати, як правильно перекласти назву диплома та вивчених дисциплін, щоб вони відповідали отриманій кваліфікації у іноземній країні.

Оформляємо переклади не просто згідно вимог, а красиво і акуратно

По-перше, в наших перекладах текст професійно відформатований і добре вичитаний. По-друге, роздрукований переклад диплома та додатка спеціальним чином підготовлений для завірення: нотаріального або печаткою бюро.

Переклад верстається максимально наближено до оригіналу: зберігаються таблиці, розташування абзаців, печаток. Це робиться для того, щоб перекладений диплом було легко читати і звіряти з вихідним документом.

Наші фахівці з перекладу виконують роботу якісно та оперативно, адже розуміють, що від їхньої роботи часто залежить майбутнє замовника.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!