Переклад паспорта Львів

Переклад паспорта – важливі аспекти, які варто врахувати

Переклад паспортаОсновним документом, що посвідчує особу, в більшості держав є паспорт. Для того щоб використовувати український паспорт за кордоном або іноземний - на території України, власнику потрібно зробити переклад паспорта (Львів) і нотаріально його посвідчити.

Варто відзначити, що переклад паспорта на англійську, німецьку, польську та інші мови - справа дуже серйозна. У ньому мають бути враховані абсолютно всі дрібниці: будь-яка невірно записана буква або цифра анулює легальність документа. Саме тому завдання варто довірити лише професіональним перекладачам з бюро перекладів ABC Center.

Переклад паспорта (Львів): основні вимоги

Завірений переклад документів, що посвідчують особу, запитують різні установи. Ми працюємо з паспортами регулярно і знаємо, як виконати переклад так, щоб його прийняли. Якщо присутні додаткові вимоги до оформлення, будь ласка, повідомте про них заздалегідь.

Основні вимоги

  • Основна інформація. Більшості організацій достатньо отримати переклад тексту з головного розвороту з фотографією. До них ми відносимо нотаріусів, податкову службу, пенсійний фонд, банки і страхові компанії, освітні установи тощо.
  • Усі сторінки, на яких є інформація. Міграційна служба (отримання громадянства або дозволу на тимчасове перебування) вимагає переклад всіх сторінок, на яких є інформація.
  • Усі сторінки паспорта, навіть незаповнені. Такий переклад подається, зокрема, в органи РАЦС для реєстрації шлюбу чи внесення інших актових записів. При цьому порожні сторінки зазначаються у перекладі згідно вимог чинного законодавства.

Розширені вимоги

Якщо організація має власні вимоги до оформлення перекладу паспорту чи інших документів, ми обов’язково їх врахуємо.

Як замовити переклад паспорта у Львові?

  1. Вам потрібно принести паспорт в офіс бюро перекладів ABC Center. Звертаємо увагу, що потрібен оригінал документа.
  2. Наш менеджер з'ясує, який вид перекладу вам необхідний, оформить замовлення і віддасть документ до відділу перекладів.
  3. Готовий документ ви можете забрати у призначений час з нашого офісу. Зазвичай переклад та нотаріальне засвідчення паспорта займає до 2 робочих днів. У терміновому порядку переклад цього документу можна отримати “з сьогодні на сьогодні”.

Звертаємо вашу увагу на те, що переклад паспорта громадянина України чи переклад паспорта іноземця здійснюється чітко в окреслені терміни. Ми розуміємо, наскільки інколи важлива оперативність виконання робіт і завжди йдемо назустріч замовникам.

Детальний переклад та перевірка

Щоб уникнути помилок та інших неточностей, ми перевіряємо переклад повторно, звертаючи уваги на найважливішу інформацію для паспортів. Для цього є спеціально розроблений алгоритм. Це значно знижує ризик помилки.

У паспортах перевіряються імена, назви органів видачі, дати і цифри. Кожен нюанс має значення. Оформляючи замовлення на переклад паспорта, важливо зазначати написання імені українською або іноземною мовою, якщо у вас вже є інші документи, видані у відповідній країні. Часто разом з паспортом громадяни подають у компетентні органи інші документи і щоб мінімізувати можливість відмови, важливо, щоб ім’я та прізвище були однаково вказані в усіх документах.

Саме тому переклад паспорта у Львові варто довірити лише фахівцям, які відмінно знають законодавство і відповідально підходять до своєї роботи, мають великий досвід у подібних справах. Якісний переклад паспорта (у тому числі присяжний), замовлений в професійному бюро, значно заощадить ваш час, гроші і нерви.

Присяжний та нотаріальний переклад паспорта: коли потрібен

Паспорт вкрай рідко перекладають без завірення. 90% перекладів засвідчується нотаріально, інші 10% - із засвідченням печаткою бюро або зовсім обходиться без цього.

Чому за перекладом паспорта звертаються саме в агенцію ABC Center?

Щоденний обсяг замовлень в нашому бюро перекладів дуже великий. Ми щодня перекладаємо десятки паспортів і безліч інших документів. Тематики текстів трапляються найрізноманітніші, і нам необхідно не просто орієнтуватися, але дійсно глибоко розуміти і розбиратися в кожній з них. Всі тексти проходять кілька етапів вичитування і редагування, які дозволяють створити дійсно кваліфікований і якісний результат незалежно від складності поставленого завдання!

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!