Нострифікація Львів

Нострифікація або визнання іноземних документів про освіту

нострифікація ЛьвівКожна країна має свою, відмінну від інших, систему освіти. Це виявляється не тільки теоретично та системно, але й практично. Навчаючись за кордоном і бажаючи продовжити освіту в Україні, може виявитись, що українська правова система матиме проблеми з підтвердженням того, який ступінь ви насправді отримали. Те саме стосуватиметься і того, чи маєте ви право займатися певними професіями, наприклад, викладацькою. Тому передбачено два способи визнання освіти: на основі еквівалентності або на основі нострифікації. Послуга нострифікація (Львів) може знадобитись і в ситуації, яка носить протилежний характер. Наприклад, якщо ви є медиком в Україні, але бажаєте надавати послуги за кордоном.

Також варто звернути увагу, що нострифікація документів про освіту  може знадобитись в наступних ситуаціях:

  1. Ви отримали освіту за кордоном і бажаєте влаштуватись на державну роботу в Україні. Оскільки іноземні дипломи не відповідають сертифікації в нашій країні, то вам знадобиться їх нострифікація. Львів, як місто, що розташоване близько до Європейського Союзу, часто зіштовхується з подібною ситуацією.
  2. Ви навчались в закордонному ВНЗ, але прийняли рішення продовжити навчання в Україні в державному ВНЗ. Для співставлення навчальної програми ВНЗ, кількості годин пройденого курсу чи предмету, також потрібна буде процедура нострифікація документів про освіту.

Звертаємо вашу увагу на те, що нострифікація потрібна лише, якщо мова йде про роботу у державних структурах (наприклад, лікарем, викладачем) та навчання у державних вищих навчальних закладах. При працевлаштуванні в приватні структури чи продовженні навчання в приватних ВНЗ достатньо буде легалізації диплому.

Що таке нострифікація документів про освіту?

Нострифікація - це процедура, спрямована на визначення еквівалента іноземного диплому з метою підтвердження вищої освіти. Диплом про вищу освіту, отриманий за кордоном (наприклад, визнання диплому, отриманого в Польщі), може бути предметом визнання, за що він не може бути визнаний еквівалентом диплому та професійного звання, виданих університетами України.

Процедура нострифікації або визнання диплома полягає у порівнянні навчальної програми. Додатково враховуються отримані результати навчання та професійна кваліфікація, а також тип навчання (стаціонарне чи дистанційне) та тривалість курсу за програмою. Усі вищезазначені керівні принципи повинні виконуватися на певному рівні, визначеному установою, для того, щоб було здійснено визнання університетських дипломів.

Скільки часу займає визнання іноземних документів про освіту?

Зазвичай, процедура займає до трьох місяців. Що ви отримуєте в результаті перевірки? Це повне або часткове визнання документів. Якщо документ підтверджений частково, то потрібно буде складати академрізницю.

Увага! Подача заяви, спілкування в державних установах здійснюються українською державною мовою. Це може стати проблемою для нерезидентів нашої країни.

Також, у разі визнання дипломів про вищу освіту, отриманих за кордоном, університет може іноді вимагати присяжний переклад. Їх виконує присяжний перекладач.

Нострифікація: Львів довіряє питання професіоналам

Скоротити час підготовки документів, а також бути впевненими в якості виконаних робіт, ви можете, звернувшись в бюро перекладів ABC Center. Скрупульозно підходимо до виконання поставлених завдань, адже розуміємо, що часто від коректності проведеної роботи залежить майбутнє наших клієнтів.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!