Витребування документів з іноземних держав Львів

Агенція ABC Center серед іншого надає послуги з витребування документів з-за кордону. Витребування документів — це повторне отримання документів (довідки про несудимість, документів у РАЦС, дипломів) на підставі записів у реєстрах актів цивільного стану та інших реєстрів. Якщо вам потрібно витребувати документи з іноземних держав, звертайтеся в ABC Center, наші спеціалісти про все потурбуються. 

Порядок витребування документів з-за кордону

З тих чи інших причин у чималої кількості громадян виникає потреба в отриманні документів у сфері держреєстрації актів цивільного стану з інших держав. Така процедура здається складною та незрозумілою. Найчастіше виникає потреба у витребуванні свідоцтв про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені та інші. 

На практиці таке витання вирішується доволі просто, достатньо звернутися до будь-якого відділу держреєстрації актів цивільного стану країни з:витребування документів з-за кордону

  • паспортом;
  • спеціально заповненою анкетою.

Якщо вам потрібно витребувати документи з іноземних країн, краще звернутися до спеціалістів. Агенція ABC Center пропонує надання допомоги. Для цього потрібно надати довіреність представнику нашої агенції. Таким чином ви звільните час та знизите ймовірність допущення помилки. 

Ми надаємо допомогу в витребуванні таких документів як довідка про несудимість, всі документи РАЦС, дипломи. Стосовно інших документів, ви завжди можете зв'язатися з нашими спеціалістами і ми повідомимо, чи можемо допомогти з тим чи іншим документом. 

Крім того, наші спеціалісти надають такі послуги як переклад документів в тому числі з нотаріальним завіренням, а також апостилювання документів. 

Що потрібно для витребування документа без особистої присутності

Якщо у вас немає часу на витребування документів самостійно, потрібно надати наступні документи та інформацію:

  • повідомити назву документу, дату та орган, який його видав;
  • надати копію документа, якщо така можливість є;
  • надати відскановану копію паспорта людини, на яку був оформлений документ, який потрібно витребувати;
  • оформити довіреність на представника нашої компанії, це можна зробити в нотаріуса в Україні чи за кордоном або в консульстві посольства України за кордоном.

Як бачите, вимог не надто багато. Також знадобиться заповнити анкету, але якщо ви звернетеся до спеціалістів, то це вас не стосується. Ви надаєте довіреність, а наші працівники подбають про те, щоб ви вчасно отримали витребуваний документ. 

Чому варто працювати з ABC Center

Якщо вам потрібне витребування документів з-за кордону, звертайтеся в агенцію ABC Center у місті Львів або заповнюйте спеціальну форму на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Якщо є якісь питання, наприклад, стосовно того чи можна витребувати той чи інший документ. Особиста присутність не обов'язкова, документи можна відправити кур'єром. Серед переваг співпраці з нами варто зазначити:

  • доступну вартість на весь спектр послуг, нижче ви знайдете таблицю з актуальними термінами та цінами;
  • працюємо з фізичними та юридичними особами;
  • робимо все, щоб ви отримали документ якнайшвидше.

Окремо зазначимо, що ми можемо перекласти будь-який документ та допомогти з його легалізацією чи апостилюванням. Стосовно перекладу, то ми можемо перекласти тексти різного рівня складності, включаючи вузькоспеціалізовані тематики такі, як: медична, юридична, технічна, економічна та інші.

Країна

Термін

Ціна

Великобританія

Від 2 тижнів

Від 350 євро

Польща

Від 5 днів

Від 150 євро

РФ

Від 5 днів

Від 250 євро

Казахстан

1 місяць

Від 300 євро

Німеччина

3 тижні

Від 300 євро

Франція

1 місяць

Від 300 євро

Іспанія

3 тижні

Від 300 євро

Португалія

3 тижні

Від 300 євро

Узбекистан

1 місяць

Від 300 євро

Азербайджан

1 місяць

Від 350 євро

Таджикистан

1 місяць

Від 350 євро

Грузія

1 місяць

Від 300 євро

Вірменія

1 місяць

Від 300 євро

Киргизька Республіка

1 місяць

Від 350 євро

Швейцарія

3 тижні

Від 300 євро

Інші країни

уточнюйте

уточнюйте 

 

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!