Переклад сайтів (it переклад) Львів

Переклад та локалізація програмного забезпечення, сайтів, комп’ютерних ігор

Переклад сайтівДоступ до Інтернету є важливим у сучасному світі. З кожним днем кількість людей, що використовують його невичерпні ресурси, зростає не тільки для інформації чи розваг, але й в пошуках компаній, які можуть надати їм необхідні товари та послуги (веб-сайтів, які щодня надають багато цікавої інформації - не завжди рідною мовою). З кожним днем ​​також стає все більше і більше користувачів Інтернету - які стають потенційними клієнтами. З цієї причини кожна компанія, яка прагне завоювати ринок, повинна мати веб-сайт, перекладений багатьма мовами, щоб залучити клієнтів також за кордон. Тому ми пропонуємо недорогий переклад сайтів на найбільш популярні мови.

IT переклад: що важливо

Не достатньо просто замовити переклад сайту, тут важлива і локалізація, яка включає:

  • відповідне регулювання довжини текстів перекладу до раніше запланованого розміру вікон, вкладок або кнопок, щоб макет елементів веб-сайту, спочатку встановлений веб-майстром, відображався правильно;
  • пошук відповідних синонімів та виразів, довжина яких у перекладі мови не перевищує довжини вмісту мовою оригіналу, є пріоритетом та одним із найскладніших завдань при транскрипції вмісту веб-сайту.

Завдяки такому підходу до перекладу веб-сайтів, вам не доведеться витрачати гроші на подальшу адаптацію веб-сайту до перекладеного вмісту, оскільки ми коригуємо словниковий запас до оригінального макета сторінки. Здійснюючи переклад сайтів, наші фахівці зазвичай працюють над самим вмістом або над вихідним кодом веб-сайту, в якому змінюється лише фактично відображений текст вибраною мовою. Коди програмування, теги або маркери такими мовами, як html, Javascript, php або jQuery залишаються незмінними.

Чому варто замовити переклад сайтів від ABC Center Львів:

  1. Мовно-стилістична правильність. Іноземний вміст на веб-сайті не можна перекласти буквально, але, в той же час, він повинен бути таким, щоб його було легко прочитати мовою перекладу. Окрім безпосередньо послуги переклад сайтів, кінцевий результат перевіряють також коректори та редактори, для яких мова немає секретів.
  2. Змістовна правильність. Залежно від теми перекладеного веб-сайту, особа, яка володіє експертними знаннями в певній галузі, контролює реалізацію проекту перекладу. Завдяки цьому ми уникаємо суттєвих помилок, які можуть виникнути через незнання певної галузі чи пов'язаного словника спеціалістів.
  3. Цільові країни. Перш ніж перейти до адаптації веб-сайту до нової аудиторії, ми пізнаємо їхній внутрішній ринок. Знаючи економічне становище цільової країни та її тенденції, нам простіше створювати контент, який охоплюватиме іноземних реципієнтів.
  4. Культурні відмінності. Ми усвідомлюємо, що для того, щоб IT переклад сайту мав вплив на нову аудиторію подібно до оригінального вмісту, він повинен бути належним чином підготовлений. Просто знання іноземної мови недостатньо - наші перекладачі глибше вивчають звичаї людей, які користуються нею щодня. Завдяки цьому вони можуть легко побачити культурні відмінності та пристосувати повідомлення до потреб іноземних реципієнтів, щоб його контекст був для них цілком зрозумілим.

Як працюють наші перекладачі?

Кілька голів краще, ніж одна - ми припускаємо, що над більш складними проектами повинні працювати кілька людей з різною спеціалізацією. Ось чому перекладами сайтів в нашій агенції займаються не тільки професійні перекладачі, але й експерти в різних галузях, які стежать за правильністю змісту, редактори, які піклуються про кінцеву форму тексту, і навіть експерти з маркетингу. Остаточний переклад є результатом їх спільної роботи.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!