Присяжний переклад Львів

Що таке присяжний переклад і коли він вам знадобиться

присяжний переклад львів

Для всіх типів офіційних листів та документів із юридичною силою, які ви повинні перекласти на іншу мову, потрібен присяжний переклад - засвідчений перекладачем, внесеним до реєстру Міністерства юстиції, з використанням печатки та спеціальної кваліфікації для здійснення робіт. Присяжні переклади набувають статусу офіційного документа, який ви можете подати у відповідний офіс. Тобто, якщо вам потрібні легалізовані офіційні документи для представлення за межами України, то вам потрібен присяжний переклад. Львів може довірити це питання професіоналам з бюро перекладів ABC Center.

Основні особливості поняття

Присяжний переклад (Львів) - переклад здійснений перекладачем, якому держава надала, нарівні з нотаріусом, право засвідчувати вірність перекладу. Послуга перекладу присяжним перекладачем передбачає:

 • переклад документів іноземною мовою;
 • підпис присяжного перекладача;
 • його печатку та надпис про правильність і точність перекладу.

Сертифіковані (присяжні) переклади, що виконуються нашим бюро перекладів, можуть готувати лише перекладачі з відповідною кваліфікацією. Присяжні перекладачі мають дозвіл і спеціалізуються не лише на перекладі різних судових документів, правових актів, освітніх документів, свідоцтв про цивільний стан, свідоцтв про народження та інших офіційних документів, а й на різних перекладах з інших тем, таких як медицина чи технічна документація. Кожен присяжний переклад (з української на англійську, німецьку та інші) додатково підписується перекладачем та засвідчується печатками. Штамп присяжного перекладача містить його ім'я та прізвище, а також інформацію про мову, якою він уповноважений перекладати. Такий штамп можна отримати в посольстві країни, склавши іспит на знання мови. Кожен присяжний перекладач отримує унікальний номер, під яким він реєструється в спеціальній книзі, яка ведеться з метою ідентифікації засвідчених перекладів. Професійні присяжні переклади, які виконують перекладачі, що працюють у нашому офісі, готуються відповідно до всіх чинних законів та норм.

Присяжний перекладач – документи, які перекладаються найчастіше

Присяжний перекладач може перекладати як для приватних осіб, так і для державних органів.

Сертифіковані переклади найчастіше включають:

 • процесуальні та службові документи;
 • свідоцтва про роботу;
 • свідоцтва про народження;
 • шкільні сертифікати, освітні документи;
 • нотаріальні дії;
 • записи цивільного стану;
 • закони та нормативні акти;
 • сертифікати та ліцензії;
 • комерційні контракти;
 • фінансова звітність.

Бюро перекладів ABC Center Львів спеціалізується на підготовці завірених перекладів відповідно до чинного законодавства.

Чому варто довірити нам присяжні переклади?

 1. Наша команда складається з кваліфікованих та досвідчених присяжних перекладачів.
 2. Ми готуємо завірені переклади багатьма мовами.
 3. Ми забезпечуємо повну конфіденційність перекладених документів.
 4. Гарантуємо швидкість виконання робіт.
 5. Здійснюємо присяжні переклади дистанційно - на основі сканованих вами документів.
 6. Перекладені документи ми надсилаємо звичайною поштою або електронною поштою на вказану вами адресу.

Цікавить присяжний перекладач польської мови або будь-якої іншої? Тоді звертайтеся в бюро перекладів ABC Center Львів. Ми працюємо професійно, швидко, недорого. Несемо повну відповідальність за здійснений переклад, оскільки розуміємо, наскільки документ є важливим. Для попереднього розрахунку вартості перекладу можна надіслати документи електронною поштою, або скористатись онлайн формою замовлення чи завітати до нашого офісу у Львові.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!