Переклад документів для візи Львів

Переклад документів для візи: коли і які документи треба перекладати

переклад документів для візи львівЗбираючись на навчання, стажування, роботу або в подорож за кордон, ми нерідко зіштовхуємось з процедурою отримання візи в країну призначення. Підготовка документів вимагає серйозного ставлення, і без допомоги інколи складно обійтися. Переклад документів для візи (Львів) - перше, що може вам знадобитися для отримання можливості в’їзду в ряд деяких країн.

У яких випадках необхідний переклад документів на візу у Львові

Зазвичай візові офіцери не так добре володіють українською та вимагають, щоб документація була оформлена зручною для них мовою. В такому випадку вам не обійтися без послуги перекладу документів.

Візові офіцери строго підходять до розгляду досьє. Для отримання дозволу на в'їзд потрібен переклад документів на англійську для візи для всіх категорій заявників. Невиконання цих умов може стати причиною відмови у видачі дозволу на в'їзд.

Подаєте документи на довгострокову візу в якості студента чи працівника? У такому випадку, можливо, буде потрібно надати досьє англійською мовою для прискорення процесу розгляду.

Які документи необхідно перекладати?

Для початку з'ясуйте, який пакет документів необхідний для отримання візи. Пам'ятайте, що консульство завжди може запросити додаткові документи.

Як правило вам знадобиться переклад документів на англійську мову для візи, перелік яких наведений нижче:

  • свідоцтво про народження і / або про укладення шлюбу;
  • довідка з роботи, виписка з банку;
  • згода на виїзд дитини в іноземну державу;
  • документи, що підтверджують право власності на нерухомість, автомобіль;
  • спонсорський лист, план поїздки;
  • якщо ви подаєте документи на медичну візу, тобто їдете на лікування, то вам може знадобитись переклад лікарських висновків, скерувань, аналізів, листування з спеціалістом;
  • при подачі документів на студентську візу: переклад атестату, диплому, запрошення на навчання (якщо таке є).

Вище подано неповний список. Кожен випадок індивідуальний, і, можливо, вам знадобиться здійснити переклад ще й інших документів.

Куди звертатися?

Консульства багатьох країн не приймають переклад, здійснений заявником або його родичами. Поставтеся до цього серйозно і не довіряйте таке завдання особам без належної освіти.

Довіртеся переклад документів на англійську для візи професіоналам з бюро перекладів ABC Center. Наші співробітники якісно виконують роботу і оформляють текст відповідно до вимог консульств.

Пам'ятайте, що правильно виконаний переклад документів для візи збільшить ваші шанси на її отримання. Замовляючи послуги в нашому бюро перекладів, ви можете не сумніватися в якості перекладеного тексту.

Вартість виконаних робіт

Вартість послуг залежить від типу документа, його обсягу, терміновості, мовної пари. Найчастіше клієнти замовляють переклад документів на англійську мову для візи. Вимоги до оформлення документів в різних країнах можуть відрізнятися. Це стосується формату дат та інших формальностей, які можуть здатися незначними, але насправді є досить істотними. Варто звертати увагу також і на тип засвідчення, деякі країни вимагають нотаріального засвідчення або апостилювання документів, іншим - достатньо сертифікованого перекладу, тобто засвідченого печаткою бюро. Усі ці деталі варто уточнювати перед замовленням перекладу.

Також слід уникати бюрократичних помилок. Наприклад, подаючи пакет документів в будь-яке консульство, треба переконатися, що написання прізвища та імені збігається в усіх випадках, адже варіантів транскрипції може бути декілька. Зазвичай за зразок береться закордонний паспорт. Також інколи можуть вимагати завірений переклад документів для візи. У будь-якому з цих випадків Ви можете звернутися до наших професійних перекладачів. Ми виконуємо роботи з максимальною точністю, оскільки розуміємо, що від цього часто залежить майбутнє клієнта.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!