Переклад з/на голландську (нідерландську) мову Львів

Переклад з/на голландську (нідерландську)

Голландська мова, вона ж і нідерландська, відноситься до індоєвропейської мовної групи. На сьогодні ця мова офіційна лише в Нідерландах, проте широко розповсюджена в Бельгії та деяких інших країнах.

pereklad na hollandskyСаме Голландія вже не один рік лідер на ринку суднобудівництва, квітів та сиру. Саме тому, багато світових компаній змушені користуватися нідерландською мовою як однією з основних для побудови ділового спілкування. Переклад з нідерландської на українську досить популярна послуга в мовному бюро «ABC Center».

Послуга перекладу з/на голландську

Бюро перекладів «ABC Center» пропонує широкий спектр послуг з перекладу документів на нідерландську у Львові. Тут можна замовити якісний переклад будь-яких документів:

  •  технічні - інструкції чи креслення;
  • медичні - історії хвороби, аналізи, протоколи лікування та тому подібне;
  • юридичні - довіреності, нотаріальні акти, договори (угоди), довідки про несудимість, рішення суду і так далі;
  • економіко-фінансову - це аналізи діяльності компанії, фінансова звітність фізичних та юридичних осіб, тощо;
  • базові та особисті - сюди можна віднести побутове листування, будь-які особисті документи (свідоцтва про народження/шлюб/зміну імені, довідки з місця проживання, витяги з ДРАЦС, тощо).

Виконується не лише письмовий переклад, а і усний. Для прикладу, якщо вам потрібно дізнатися зміст документу.

Чому працювати з «ABC Center» вигідно

Наше бюро пропонує широкий спектр послуг з перекладу документів з нідерландської на українську. Штат наших перекладачів складають досвідчені лінгвісти та дипломовані спеціалісти. До того ж, вони працюють з перекладами щоденно, а значить впораються із завданнями будь-якого рівня складності, в тому числі з технічними документами. Вони, як відомо, насичені вузькоспеціалізованими термінами, з якими впоратися без додаткових знань неможливо.

Працюючи з нами, ви відчуєте чимало переваг:

  • оперативність: пропонується послуга швидкого перекладу з нідерландської на українську;
  • приватність: всі надані матеріали будуть передані замовникові після перекладу. Ви можете не хвилюватися щодо витоку інформації;
  • якість: всі тексти вичитують коректори та редактори, що на 99,9% захищає від помилок.

Замовити послугу перекладу можна онлайн. Для цього заповніть форму на сайті чи відправте електронний лист. Також, можна зв’язатися з представниками бюро перекладів за номерами, вказаними на сайті. Ціни на послуги залежать від термінів та об’єму тексту. Спеціалісти проводять розрахунок ціни та в короткі терміни виконують завдання.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!