Терміновий переклад Львів

Терміновий переклад документів для юридичних та фізичних осіб

терміновий переклад у ЛьвовіЄ багато причин, які спонукають клієнтів користуватися послугою терміновий переклад. У Львові це завдання з радістю виконають перекладачі бюро «ABC Center Львів». Ми завжди докладаємо всіх зусиль, щоб задовольнити потреби наших клієнтів, пов’язані зі швидкістю виконання замовлення.

Коли можуть знадобитись послуги термінового перекладу?

Раптові та непередбачувані ситуації трапляються з усіма. Навіть великі компанії, які готують детальні плани дій і прагнуть забезпечити якомога більшу безперебійність роботи, зіштовхуються з критичними ситуаціями, в яких у них просто немає шансів перемогти стислі терміни. Потім настає момент, коли одне завдання накладається на інше, і в результаті настає криза. Тоді варто звернутися за допомогою в бюро перекладів «ABC Center», адже ми чудово підготовлені до таких випадків. Ми можемо задовольнити нагальні потреби у перекладі будь-якого типу документів, коли це спричинено новою стратегією або змінами на рівні проєкту. Ви знаєте, що можете розраховувати на нас.

Для фізичних осіб терміновий переклад (Львів) може знадобитись у наступних ситуаціях:

 • виїзд за кордон;
 • укладення шлюбу з іноземцем (іноземкою);
 • лікування;
 • продаж/придбання нерухомості за кордоном.

Специфіка послуги термінового перекладу

З досвіду ми знаємо, що обробка термінових замовлень також вимагає ретельної якості. Необхідність дотримуватися короткого терміну не є синонімом неналежної якості роботи. Іноді час на виконання замовлення рахується днями, а іноді годинами, і поспіх не окупається. Така обізнаність змушує нас звертати особливу увагу на всі типи перекладів.

Наша команда впорається з усіма проблемами та завданнями, пов'язаними з прискореним опрацюванням замовлення, не порушуючи стандарти та якість роботи. Багато разів ми виходили із складних ситуацій, коли успіх міжнародної торгівлі чи дипломатичних стосунків залежали виключно від дотримання термінів робіт. Суть питання не має значення, тому варто скористатися нашою допомогою у будь-якому випадку, що вимагає негайної реакції, навіть якщо це здається неможливим.

При необхідності здійснити терміновий переклад (Львів) документів великого об’єму ми задіюємо до роботи декількох перекладачів одночасно. На завершальному етапі усі переклади будуть звірені та приведені до єдиної стилістики. Для єдності термінології ми використовуємо спеціальні перекладацькі інструменти та програми, в яких працюють наші перекладачі, це допомагає заощадити час та виконати замовлення у найкоротші строки без втрати якості перекладу.

Якщо це невеликий документ, то переклад буде готовий за 1-2 години. Якщо ж потрібен апостиль (Львів) терміново, то на вирішення питання може піти 1-2 робочі дні.

Популярні документи, які найчастіше перекладають з позначкою «терміново»:

 1. Паспорт та інші документи для посольств.
 2. Свідоцтва про шлюб / розлучення.
 3. Свідоцтва про народження.
 4. Договори.
 5. Переклад тендерної документації.
 6. Митні накладні.
 7. Довіреність або дозвіл на вивезення дитини за кордон.
 8. Медичні довідки та результати обстежень.
 9. Переклад технічної документації.

Ціни на терміновий переклад документів

Оскільки для виконання робіт необхідні декілька перекладачів, вартість перекладів буде вищою, ніж при замовленні у звичні терміни . Також, на ціну впливають наступні чинники:

 • мова перекладу;
 • об’єм матеріалу;
 • тип документу;
 • складність перекладу;
 • вид засвідчення (сертифікований, офіційний, апостильований переклад).

Проте, можете бути впевнені у тому, що терміновий переклад у Львові не виконуватиметься з використанням засобів машинного перекладу.

Ви можете отримати всю необхідну інформацію про прискорені переклади, зв’язавшись з нами. Запитайте нас, як ми можемо допомогти вам досягти успіху в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!