Переклад договорів і контрактів Львів

Переклад договорів і контрактів: точність, професіоналізм, аналіз сфери

переклад контрактів ЛьвівКожен контракт є важливим документом, що регулює права та обов'язки сторін та визначає принципи співпраці, тому якщо сторони, що укладають договір, є резидентами різних країн, ви повинні забезпечити максимально точний переклад контрактів (Львів). Дуже важливо, щоб усі пункти, як і будь-які додатки, були перекладені розбірливо і чітко та не викликали сумнівів. Наші послуги охоплюють переклади різних видів договорів, включаючи цивільне законодавство. У центрі перекладів ABC Center ви можете замовити переклад договору багатьма мовами, що здійснюється перекладачами високого рівня кваліфікації.

У перекладі контрактів немає нічого неактуального. Ключовими елементами ідеального перекладу контракту є всі елементи, які входять у цей переклад:

 • перекладач із досвідом подібної роботи;
 • юрист, що працює з багатомовними контрактами;
 • бюро перекладів, яке працює як з юристами, так і з перекладачами;
 • клієнт, який знає, чого він хоче отримати і від чого контракт повинен його захистити.

Що відрізняє наші послуги з перекладу договорів?

Професіоналізм, максимальна відданість виконанню робіт та широкий спектр видів перекладених контрактів - найважливіші переваги, що відрізняють наші послуги. Ми надаємо кожному клієнту підтримку перекладача, який знає галузь, якої стосуються ці документи, і має спеціалізований досвід у їхньому створенні. Завдяки цьому, ви можете розраховувати на комплексне впровадження послуг, що призведе до надійно перекладеного договору.

Переклад контрактів (Львів): чому варто перекладати договори іноземною мовою?

Укладаючи договір купівлі-продажу автомобіля, здаючи в оренду квартиру чи інше нерухоме майно, а також підписуючи будь-який документ, ви повинні знати і, перш за все, розуміти його зміст. Якщо сторони походять з однієї країни і говорять однією мовою, створення контракту не є проблемою. Питання постає тоді, коли виникає необхідність оформлення контракту іншою мовою. Наше бюро перекладів ABC Center  береться за такі завдання і виконує їх з максимальною обережністю.

Це дуже важливо, оскільки саме договір регулює принципи співпраці, права та обов’язки сторін і стає основою для вирішення можливих конфліктів та суперечок. Він також регулює фінансові питання - винагороду чи виплати, а також штрафні санкції за невиконання зобов’язань, тому перекладач повинен забезпечити точність викладеної інформації, читабельність та точність усіх пунктів документу, а також достовірне відтворення змісту оригіналу. Тоді обидві сторони підписують однаковий зміст, що відрізняється лише мовною версією.

Види перекладених контрактів

Щодня укладаються сотні контрактів. Їхні переклади необхідні, у випадку, якщо сторони походять з різних країн та використовують різні мови. У нас ви можете замовити переклад контрактів у Львові, що стосуються наступних галузей:

 • цивільне право;
 • комерційні: купівля-продаж, оренда, ;
 • компанії, зайнятість;
 • кредит, іпотека і позика;
 • страхування;
 • присяжні;
 • оренда рухомого та нерухомого майна.

У кожному з цих випадків контракт містить важливу інформацію, яка визначає якість співпраці та її перебіг. Документ повинен містити всі необхідні дані, що є важливими для підрядників. Послуги з перекладу договорів повинні вирішувати цю проблему та забезпечувати технічний та спеціалізований переклад на високому рівні. Що це означає? Важливими нюансами є: коректне мовлення, використання галузевої номенклатури та термінології, підняття питань у певній галузі.

Гарантуйте собі спокій, збережіть нерви, робіть все правильно. Зверніться до фахівців, з якими ви швидко завершите процес перекладу та ефективно досягнете своєї мети.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!