Переклад проектної документації у Львові

Переклад проектної документації у Львові

переклад проектної документації ЛьвівРобота інженерів різних спеціалізацій пов'язана з проектною документацією. Співпраця з іноземними фірмами, здійснення робіт на території іншої держави вимагають обов'язкового перекладу супутніх технічних документів на мови осіб, котрі задіяні у роботах. Якщо і вам знадобився переклад проектної документації (Львів), то звертайтесь у бюро перекладів ABC Center.

Переклад нормативної документації для проектів різного типу

Перелік документів, які підпадають під категорію проектної документації, досить широкий:

  • будівельні планування і креслення;
  • інструкції з використання;
  • сертифікати.

Це лише мала його частина. Тексти проектних документів насичені технічними термінами, таблицями, схемами, специфікаціями. Кожен з цих елементів вимагає особливого підходу, уважного ставлення і відповідних знань.

Перекладачі повинні забезпечити єдність термінологічної складової і повне збереження змісту, при цьому дотримуючись існуючих стандартів, що регулюють структуру і зміст документів. Крім цього, важливим аспектом є належне оформлення документів, згідно оригіналу, що здійснюється за допомогою спеціальних програм з верстки, якими перекладач теж повинен володіти на високому рівні. 

Переклад конструкторської документації

Життєвий цикл виробу триває з моменту виготовлення до утилізації. Ці етапи, поряд з умовами експлуатації і ремонту, описуються в конструкторській документації. Пакет документів містить як текстову, так і графічну частини. Тому може знадобитись і переклад креслень. Помилки в обробці конструкторської документації можуть стати причиною порушення режимів експлуатації, поломок, високого відсотку браку. Результат - фінансові втрати, часові витрати, порушення техніки безпеки.

До послуг перекладу найчастіше вдаються розробники матеріалів. Роботу може виконувати як один, так і кілька фахівців. Якщо документ зачіпає різні сфери професійних  знань, ми підключаємо тільки обізнаних і досвідчених перекладачів і консультантів з відповідними навичками.

Переклад проектно-кошторисної документації

Вимоги до складу і змісту розділів проектно-кошторисної документації затверджені на державному рівні. Крім графічно виражених конструктивних, планувальних і технологічних рішень, документи містять обґрунтування технічної можливості та безпеки будівництва в розрахунково-пояснювальній записці, а також кошторисно-економічну складову.

Перекладач повинен володіти знаннями в будівельній галузі, добре розумітися в архітектурній, інженерній та технічній документації. Читання креслень, планів, проектних документів, кошторисів, карт, розрахунків - невід'ємна частина процесу.

Переклад будівельної документації

Крім вільного володіння термінами будівельної справи на обох мовах і наявності професійної освіти в цій галузі, перекладачеві необхідні знання технічних нюансів і юридичних основ. Порушення будівельних норм можуть коштувати десятків і сотень людських життів. Від планування будівель до введення їх в експлуатацію кожен крок супроводжується документацією.

Тому переклад проектної документації (Львів) повинен здійснюватись перекладачем, який впевнено оперує спеціальними термінами, розбирається в схемах, розрахунках, графічній складовій документів. У свою чергу, вичитка охоплює редактуру тексту відповідно  до норм мови і технічних стандартів.

Переклад проектної документації (Львів) від ABC Center

Вітчизняні компанії при проведенні будівельних робіт співпрацюють з безліччю іноземних партнерів. Вільна та взаємовигідна співпраця неможлива без комплекту документації, доступної для всіх учасників процесу. Для цього вони вдаються до послуг професійних і досвідчених перекладачів, які здійснюють переклад креслень, нормативних документів, проектно-кошторисної документації та ін.

Ми гарантуємо високу якість перекладу, адекватну вартість послуг, що надаються та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!