Переклад фінансових документів Львів

Переклад фінансових документів: кожне слово має значення

переклад фінансових текстів львівПідприємства, що працюють на міжнародних ринках, дуже часто стикаються з необхідністю перекладу фінансової документації. Їм може, серед іншого, знадобитись переклад фінансових текстів (Львів).

Фінансові переклади для компаній

Це, перш за все, робота з державними та приватними компаніями, які котируються на фондовій біржі, які за законом зобов’язані публікувати фінансові звіти, і переклад фінансових документів цієї категорії збільшує їхні шанси на залучення іноземних інвесторів.

В яких сферах може знадобитись переклад фінансової документації?

Фінансовий переклад - це дуже широке професійне поле. Вони включають, серед інших, переклади в галузі:

  • банківської справи;
  • економіки;
  • страхування;
  • бухгалтерського обліку;
  • і вже згаданої вище фондової біржі.

Банківський переклад фінансових текстів (Львів)

Банківський переклад - одна з найвимогливіших галузей спеціалізованих перекладів, що відкриває багато шляхів при поданні заявки на іпотеку або отриманні професійного фінансового аналізу. Послуга призначена як для компаній, так і для приватних осіб.

Однак, на цьому переваги банківського перекладу не завершуються. Це також може допомогти вам у отриманні дозволу на ведення ділової діяльності в іншій країні. Завдяки цьому, ви отримуєте набагато більше можливостей для розвитку та залучення додаткових джерел доходу.

Економічні переклади

Економічні переклади, також відомі як переклади бізнесу, - це спеціалізовані переклади документації, які можна знайти в бухгалтерському, податковому та валютному секторах.

У цьому випадку ми маємо справу з величезною сферою, яка діє на межі закону та фінансів. Потрібні спеціальні знання та великий словниковий запас. Будь-яка помилка може мати тяжкі наслідки.

Економічний переклад фінансових документів включає головним чином бухгалтерські та страхові висновки, звіти державних аудиторів та бухгалтерів, економічний аналіз, підтвердження переказів і навіть протоколи засідань керівництва.

Що найголовніше у фінансових перекладах?

  1. Конфіденційність є найважливішим аспектом фінансових перекладів. Якщо такі документи не є доступними для громадськості в результаті добровільного рішення самої компанії або через законодавчу вимогу не публікувати їх, абсолютно необхідно тримати їхній зміст в таємниці. Усі наші перекладачі підписують зобов’язання зберігати конфіденційність усіх наданих їм матеріалів. За запитом ми також можемо надати окремий документ про конфіденційність.
  2. Неменш важливим, є використання відповідної та однозначної термінології. Слід пам’ятати, що використання термінів, доступних у словниках, не завжди працює добре. Іншими словами, переклад фінансових текстів (Львів) вимагає не лише володіння мовою, але й глибоких знань з цього питання.
  3. Крім того, будь-які помилки в цифрах і заокругленнях, упущення, плутанина в квитанціях з витратами і мінуса з плюсом можуть мати серйозні наслідки - як юридичні, так і фінансові. З цієї причини фінансові тексти вимагають особливо ретельного виправлення та перевірки не лише перекладачем, але й спеціалістом відповідної сфери.

Хто наші фінансові перекладачі?

Бюро перекладів ABC Center надає своїм клієнтам можливість замовити професійний переклад фінансових документів у Львові. Наші фінансові перекладачі є підготовленими економістами, вони добре знайомі з банківською справою та бухгалтерією. Вони мають великий досвід використання спеціалізованої термінології фінансового сектору та враховують конкретні рекомендації щодо форматування, нумерації, термінології та фінансової мови, на яку вони перекладають.

Запрошуємо скористатися нашим досвідом - це дійсно того варте!

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!