Переклад наукових текстів Львів

Переклад наукових текстів як затребувана послуга на сучасному ринку дисциплін

pereklad-naukovih-tekstіv

Разом із поступовою глобалізацією, технологічним розвитком та дедалі інтенсивнішим обміном знаннями в останні десятиліття важливість перекладу текстів, що стосуються різних наукових дисциплін, систематично зростає. Наукові переклади дають змогу поширювати наукові відкриття, концепції та теорії серед широкої аудиторії: науковців, студентів, державних установ, компаній, що використовують новітні технології, та читачів науково-популярних текстів. Саме тому, переклад наукових текстів з кожним роком стає все більш затребуваною послугою серед наших клієнтів.

Бюро перекладів ABC Center Львів пропонує професійні письмові переклади текстів з різних галузей науки, зокрема:

 • біологія;
 • біотехнологія;
 • хімія;
 • економіка;
 • фізика та астрономія;
 • географія, екскурсії, туризм, геологія;
 • історія;
 • генна інженерія;
 • математика;
 • механіка;
 • сільськогосподарські науки.

Переклад і редагування наукових текстів виконують перекладачі, які мають поглиблені галузеві знання та відмінне знання мов оригіналу та перекладу. До нашої команди перекладачів входять науковці, які чудово знайомі зі стилістичними та редакційними умовами наукових публікацій. Слід пам’ятати, що крім суворих предметних аспектів, пов’язаних із знанням відповідної галузі та термінологічних аспектів, у разі перекладів наукових текстів, дуже важлива стилістична відповідність, яка зводиться до використання наукового або науково-публіцистичного стилю.

Чому варто замовити переклад наукових текстів в бюро перекладів ABC Center Львів?

Якщо для вас важлива якість перекладу наукових термінів та текстів, що характеризується точністю та надійністю, вам необхідно отримати замовлення у найкоротші строки, ви шукаєте привабливі ціни, будь ласка, зв'яжіться з бюро перекладів ABC Center Львів. Ми працюємо в галузі протягом багатьох років та заявили про себе як професіонали своєї справи.

Наші переваги:

 1. Клієнти завжди задоволені прискіпливо виконаними замовленнями, які включають переклад наукових текстів англійською та іншими мовами. У світовій науці надзвичайно важливо існувати на міжнародній арені - ось у чому ми вам допомагаємо, пропонуючи наукові переклади, підготовлені з точністю та увагою навіть до найменших нюансів.
 2. Наші спеціалісти забезпечують найвищу якість перекладу, що є надзвичайно важливим у сфері наукових дисциплін.
 3. Прайс-лист - наша наступна перевага - він надзвичайно привабливий. Користуючись нашими послугами, ви отримуватимете науковий переклад (Львів) англійською та іншими мовами за доступними цінами та вчасно, що також дуже важливо.
 4. Працюємо з різнотипними документами. Беремося за переклади, серед яких наукові праці, дисертації та наукові статті та їх огляди, анотації, результати досліджень та документація, підручники. Ми виконуємо їх багатьма іноземними мовами .
 5. Переклад і редагування наукових текстів завжди виконуються з максимальною обережністю, увагою до стилю, характерного для цього типу текстів, із застосуванням спеціалізованої термінології. За необхідності, вони перевіряються носіями мови та експертами в різних галузях.

Запрошуємо до співпраці індивідуальних клієнтів, а також інститути, університети та інші наукові установи. Ми можемо встановити короткострокову та довгострокову співпрацю. Готові реалізувати складні проекти. Відгуки клієнтів про співпрацю з бюро перекладів ABC Center Львів лише позитивні. Багато з них стають постійними замовниками, а також надають рекомендації. А це і є найвищою оцінкою для наших фахівців. Дякуємо за довіру.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!