Переклад з/на англійську мову Львів

Переклад з/на англійську мову

перекласти на англійську мовуВам потрібен професійний переклад документів з англійської на українську чи навпаки? Якщо так, ви потрапили в потрібне місце. Наше бюро перекладів «ABC Center» підготує для вас найякісніші переклади в англо-українській мовній парі. Ми гарантуємо, що Ваш переклад виконуватимуть найкращі спеціалісти з англійської мови у цій галузі. Завдяки цьому, ви можете бути впевнені, що отриманий текст буде правильним не лише з точки зору синтаксису, граматики та орфографії, а й з точки зору узгодженості лексики та використаної термінології. Ми готові перекласти на англійську мову та з англійської на українську тексти різних напрямків та тематики: від особистих документів до інструкції з використання технічного обладнання на заводі чи медичних документів.

Чому саме бюро перекладів «ABC Center»?

Усі переклади з англійської та на англійську мову виконуються перекладачами з відповідною кваліфікацією, які гарантовано мають філологічну освіту з мовною та перекладацькою спеціалізацією. У випадку спеціалізованих текстів, що вимагають специфічного словникового запасу, що використовується в певних галузях, перекладачі консультуються зі спеціалістами у відповідних галузях, завдяки чому термінологія, що використовується в наших перекладах, завжди актуальна. Перш ніж надсилати готові тексти клієнту, вони завжди проходять  додаткову перевірку іншим спеціалістом чи носієм англійської мови, що дуже позитивно впливає на якість перекладу, і ви можете бути впевнені, що текст відповідає всім стандартам країни одержувача.

Ми пропонуємо усні та письмові переклади на найвищому рівні. Які сфери користуються найбільшим попитом:

 • Маркетинг - ми перекладемо кожну гру слів, щоб повністю відобразити суть маркетингового змісту та зберегти його початкове значення. Крім цього, здійснюємо адаптацію слоганів до традицій та культури приймаючої країни, що сприяє полегшенню розуміння та справляє позитивне враження на читача
 • Спеціалізований переклад документів з англійської на українську (або навпаки) - ми пропонуємо переклади складних тематик, що характеризуються специфічним характером та термінологією.
 • Технічні переклади: технічна мова містить багато спеціалізованої лексики, вона також вимагає знання термінології, яка не використовується щодня. Для нас такі переклади не є проблемою, і ми можемо з ними впоратися.
 • Бізнес переклади:  укладаючи угоду з іноземною компанією, ви повинні бути впевнені, що розумієте її пропозицію - ми допомагаємо у здійсненні ділових перекладів.
 • Юридична тематика - специфіка юридичної мови нам знайома, тому наш англо-український перекладач професійно перекладе договори, акти та будь-яку юридичну документацію.
 • Медична тематика: тут дуже важлива добре перекладена історія хвороби та картка пацієнта. Тому, ми дбаємо про найнадійніший офіційний переклад на англійську, який необхідний для подальшого лікування.
 • Документи на транспортний засіб - ми перекладаємо документи на транспортні засоби, такі як свідоцтво про реєстрацію та паспорт транспортного засобу.
 • ІТ сфера – переклад сайтів, додатків та інших ІТ продуктів, які поряд із розвитком технологій постійно набувають нових концепцій.

Вартість перекладу на англійську

Чітко сказати, якою буде ціна виконаних робіт відразу неможливо. Проте, ми можемо зазначити, що тарифи на переклад з/на англійську мову стартують від 130 грн/ 1800 знаків з пробілами (одна перекладацька сторінка). Щоб дізнатись точну вартість вашого файлу, скористайтесь нашою послугою розрахунку вартості. Ціна на переклад може змінюватись залежно від:

 • від об’єму тексту;
 • від терміновості виконання робіт;
 • від тематики тексту тощо.

Поспішайте замовити переклад з/на англійську від «ABC Center»

Ми працюємо лише з найкращими спеціалістами. Замовляючи переклад текстів з/на англійську, ви можете бути впевнені в їхній високій якості. Кожен переклад перевіряється відповідно до високих стандартів якості. Виконуємо роботи чітко в терміни, а також пропонуємо термінові переклади.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!