Переклад з/на чеську мову Львів

Переклад з/на чеську

pereklad na cheskyЧеська мова – належить до групи західних слов’янських мов. Вона розповсюджена не лише на території Республіки Чехія, а і в США, Австрії, Болгарії, Канаді, Ізраїлі, Польщі та інших країнах. Всього кількість носіїв чеської мови складає 12 млн і лише 2 млн проживає за межами Чехії. Мова має 4 групи діалектів, що ускладнює переклад документів на чеську мову.

Обираючи бюро перекладів для перекладу на чеську мову у Львові, важливо вибрати компанію, якій можна довіряти. Мовна агенція «ABC Center» забезпечує якісний переклад професіоналами.

Надійні послуги перекладу на/з чеської мови

Переклад з чеської на українську та навпаки виконують лише кращі дипломовані спеціалісти. Для виконання роботи підбираються фахівці, що вже мали досвід у виконанні перекладів таких матеріалів:

 • юридичні документи;
 • медичні документи ;
  технічні інструкції;
 • веб-сторінки;
 • звіти про діяльність компанії;
 • патенти;
 • інструкції для програмного забезпечення, тощо.

Якщо вам потрібно замовити переклад на чеську, наприклад, довідки про несудимість, то спеціалісти мовного бюро «ABC Center» оперативно виконують завдання. Додатково, можливо замовити апостилювання та нотаріальне посвідчення особистих документів.

Особливості перекладу документів на/з чеської мови

Для перекладу ваших документів на чеську мову будуть залучені лише дипломовані лінгвісти. Співпрацюючи з мовним агентством ви можете не лише отримати переклад на чеську мову у місті Львів, а і відчути чимало переваг, це:

 • швидкий переклад, доступна послуга термінового перекладу з чеської на українську чи навпаки;
 • приватність, ви можете не хвилюватися, що конфіденційна інформація компанії чи ваші особисті дані будуть розголошені. Після виконання перекладу всі надані документи повернуть замовнику. Додатково, ми підписуємо угоди про нерозголошення, якщо клієнт має намір додатково захистити свої документи
 • якість, тексти перегляне коректор та редактор.

Замовити послугу з перекладу документів на/з чеську мову можна онлайн. Для цього заповніть форму чи відправте документи на електронну пошту. Також, телефонуйте за номерами вказаними на сайті, щоб дізнатися вартість на терміни перекладу.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!