Переклад з/на іспанську мову Львів

Переклад з/на іспанську

Іспанська мова – одна із найпопулярніших в романській мовній групі. Це третя за популярністю мова у світі, після англійської та китайської. Зараз нею володіють 440 мільйонів людей. Іспанська включена у список офіційних мов ЄС та ООН та є офіційною у 22 країнах світу. 13% населення США вважають іспанську рідною. Якщо така тенденція продовжиться, то іспанська має всі шанси обігнати навіть англійську.

na ispanskyyЗавдяки стрімкому розвитку, попит на послугу перекладу з іспанської на українську мову зростає. Найбільш популярна послуга - це переклад документів з іспанської на українську та навпаки. Найчастіше  звертаються для перекладу особистих документів, медичної документації, договорів, інструкцій, тендерних документів, а також матеріалів для юридичної, фінансової та технічної галузей.

Види перекладів на/з іспанської

Спеціалісти мовного бюро «ABC Center» перекладають паспорти, дипломи, ділову кореспонденцію, звіти, побутове листування, веб-сторінки та багато іншого. Наші працівники спеціалізуються на різних видах перекладів:

  • базовий, тобто загальна тематика (стандартні документи такі як свідоцтва про народження/шлюб/розірвання шлюбу/зміну імені, довідки про несудимість, витяги з ДРАЦС, паспорти, довідки з місця проживання, податкові декларації, тощо);
  • юридичний, це довіреності, нотаріальні акти, рішення суду, договори, статути, офіційні документи і тому подібне;
  • медичний, історія хвороби, аналізи, протоколи лікування, карти вакцинації, виписні епікризи та інше;
  • технічна, інструкції, креслення, схеми;
  • економіко-фінансова, це фінансова звітність, аналізи діяльності підприємства, податкові документи фізичних осіб та інше.

Ми пропонуємо широкий спектр якісних  перекладів документів на Іспанську мову у Львові. Нашим спеціалістам під силу будь-яке завдання.

Послуги перекладу від кваліфікованих перекладачів

У мовній агенції працюють не лише дипломовані лінгвісти, а і носії мови. В залежності від рівня складності переклад з іспанської на українську мову буде здійснений тими чи іншими спеціалістами. До того ж, в наш час існує чимало неологізмів, а вичитка тексту носієм мови гарантує, що текст буде сприйматись носіями мови так, ніби він ніколи і не був перекладений.

Звертаючись за послугами перекладача з української на іспанську, ви можете бути впевнені в професіоналізмі наших працівників. Співпраця з нами має чимало переваг:

  • Гарантія якості. Всі переклади вичитуються коректором та редактором;
  • Оперативність. Співробітники в короткі терміни виконають великий об’єм роботи.
  • Конфіденційність. Ви можете не хвилюватися щодо розголосу змісту текстів, документів чи особистої інформації. Після перекладу надана документація передається замовнику.

Замовити переклад з іспанської на українську мову можна онлайн. Лише якісний переклад за розумну ціну.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!