Економічний переклад Львів

Переклад економічних текстів: замовляй дійсно якісні послуги

економічний переклад Львів

Переклад економічних текстів відіграє дедалі більшу роль у нашому суспільстві завдяки глобалізації, що призводить до розвитку міжнародної співпраці між компаніями та установами. Тексти в галузі економіки характеризуються високою міждисциплінарністю, оскільки зазвичай вони охоплюють питання з різних галузей:

  • права;
  • банківської справи;
  • фінансів;
  • бухгалтерії та податків.

Тому є очевидним той факт, що хороший перекладач економічних текстів повинен продемонструвати глибоке знання тематики цих галузей. Бюро перекладів ABC Center пропонує професійний економічний переклад (Львів).

У глосарії економічних термінів ви можете знайти такі слова, як: активи, аудит, демпінг, імпорт, облігації, попит чи ринок. Економічні та ділові, а також фінансові терміни зазвичай використовуються людьми, які обертаються в економічному світі та потребують спеціальних знань, обізнаності з термінологією, здатності знаходити відмінності між мовою країни джерела та цільовою мовою.

Професійний переклад фінансових документів від ABC Center Львів

Для наших клієнтів, в тому числі банків, фінансових установ та юридичних фірм, ми надаємо професійний переклад економічних термінів, документів, договорів та текстів. Чому клієнти обирають саме нас:

  1. Перекладачі ABC Center Львів володіють поглибленими профільними знаннями, що базуються на юридичній та економічній освіті. Економічний переклад (Львів) виконується за найвищими стандартами мовної коректності, конфіденційності та надійності. Вони також підлягають експертній мовній та змістовій перевірці.
  2. Ми пропонуємо переклади будь-якою мовною парою. Завдяки рішенням щодо підтримки перекладів - пам'яті перекладів та базам даних термінології, ми гарантуємо узгодженість термінології перекладу, що надзвичайно важливо у випадку наступних проектів на подібні теми.
  3. Ми надаємо послуги письмового перекладу економічних текстів у таких галузях, як: банківська справа, фінанси, аудит та бухгалтерія, податки, фондова біржа та цінні папери, страхування, управління якістю та інші.
  4. Ми здійснюємо переклад економічних текстів різної тематики. Серед іншого: звітів, бізнес-планів, балансів, аналізів та багатьох інших текстів, тематично пов’язаних із широко зрозумілими питаннями банківської справи, фінансів та страхування. Кожен переклад, який виконують наші перекладачі, відрізняється точністю та турботою про збереження початкового значення.

Економічний переклад: Львів обирає високий рівень кваліфікації за доступними цінами

Ми пропонуємо економічні переклади текстів, підготовлених кількома десятками іноземних мов. Понад 12 років ми надаємо такий вид послуг, який оцінили безліч клієнтів, які стали постійними і рекомендують нас іншим.  Обравши нашу пропозицію, ви можете бути впевнені у тому, що текст буде перекладений на іншу мову з належною точністю, і в той же час вартість та термін виконання замовлення можуть вас приємно здивувати. Це особливо важливо у випадку великих замовлень, що передбачають переклад фінансових документів.

Ми закликаємо скористатися нашою пропозицією окремих клієнтів, фінансові установи, банки, відділи бухгалтерії підприємств. Виконуємо одноразові замовлення, а також відкриті для довгострокової співпраці та реалізації великих проектів. Гарантуємо своєчасне виконання замовлень, ми готові виконувати замовлення на економічний переклад Львів навіть «на вчора». Наші клієнти отримують щоразу точно зроблені економічні переклади, які ретельно перевіряються на наявність помилок. Завдяки цьому, ви можете бути впевнені у тому, що тексти якісні. Це підтверджується нашою бездоганною репутацією в галузі та величезною кількістю задоволених клієнтів, які часто повертаються до нас для подальших перекладів економічних текстів.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!