Переклад резюме та ділового листування Львів

Переклад резюме та ділового листування

переклад резюме та ділового листуванняВсім відомо, що грамотно складене професійне резюме - запорука успіху. Резюме та супровідний лист - найважливіші документи, представлені під час першої співбесіди кандидата на посаду з потенційним роботодавцем. У наш час, коли ми все більше шукаємо роботу не лише в Україні, а й за кордоном, переклад резюме та ділового листування на іноземні мови є необхідністю. Ми також спостерігаємо тенденцію, що роботодавці вимагають від своїх майбутніх працівників документи не лише українською, а й іноземними мовами, оскільки багато компаній мають штаб-квартиру за кордоном. Завдяки нашим спеціалістам, які підготують для вас професійні переклади резюме, ви можете бути впевнені, що справите позитивне враження на свого майбутнього роботодавця під час першої співбесіди.

Чому варто замовити переклад резюме та ділового листування?

Резюме - це не просто коротка біографія. Зазвичай це перший контакт з вашим майбутнім роботодавцем, часто задовго до того, як він або вона познайомиться з вами особисто. Професійно написаний текст - це ваша візитна картка. Все більше світових компаній вимагають від своїх працівників документи іноземною мовою. Тому, особливо важливо показати свої бездоганні знання, адже перше враження є найважливішим. Помилки в резюме чи супровідному листі можуть вплинути на те, чи буде це останній контакт із роботодавцем... Переклад резюме у Львові сьогодні є практично обов’язком - варто залишити це питання професіоналам.

Ще декілька причин, чому треба надавати переклад:

  • переклад вашого резюме значно збільшує шанси отримати роботу, про яку мрієте;
  • надаючи переклад резюме, ви демонструєте знання правил, що діють на сучасному ринку праці;
  • перекладаючи своє резюме, ви вирізняєте його від інших пропозицій у процесі підбору персоналу.

Переклад резюме на англійську (або інші мови) - з чого почати?

Найкраще почати готувати своє резюме та мотиваційний лист, написавши його рідною мовою, щоб воно мало правильне оформлення та було зрозумілим роботодавцеві. Тільки наступним кроком має стати переклад його на іноземну мову, подбавши про репрезентативну лексику, правопис та хитросплетіння відповідної мови. Такий переклад - справа не проста. Для його виконання використовується офіційна мова. Це більш складне завдання, тому варто делегувати його професіоналам з бюро перекладів «ABC Center» - наш перекладач професійно перекладе резюме, а ви будете впевнені в його якості.

Довірте переклад резюме у Львові професіоналам

Надсилаючи нам своє резюме для перекладу, ви можете бути впевнені, що отриманий документ, буде найвищої якості, без помилок і з багатим словниковим запасом, все протягом одного дня - така суміш є гарантією збільшення шансів отримати роботу, про яку мрієте. Надішліть своє резюме для перекладу сьогодні і отримайте роботу своєї мрії.

Всі переклади, що виконуються в нашому офісі, підлягають абсолютному захисту персональних та основних даних і ніколи не передаються третім особам. Наш офіс працює відповідно до положень Закону про захист персональних даних.

Переклад ділових листів

Окрім резюме здійснюємо переклад ділової кореспонденції і листів. Найчастіше до нас звертаються бізнес клієнти, які налагоджують співпрацю з іноземними компаніями. Українською мовою пояснити специфіку роботи, професіоналізм, переваги співпраці тощо ви, звичайно ж, зможете. Проте, щоб донести інформацію потенційному або існуючому партнеру потрібен переклад кореспонденції. З цим завданням також впораються перекладачі з «ABC Center».

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!