Загальні умови та положення ABC Center Львів

Загальні умови та положення ABC Center Львів

 

Загальні умови та положення Бюро перекладів, курсів іноземних мов та школи перекладу ABC Center Львів

 1. Загальні положення

Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів – це компанія, яка надає лінгвістичні послуги такі, як наприклад, письмовий, усний переклад, викладання іноземних мов, заняття з вивчення іноземних мов по Скайп, курси перекладачів онлайн, тощо. Лінгвістичні послуги надаються на основі спеціалізованого професійного замовлення. Замовлення та оформлення різноманітних проектів може здійснюватися на сайті, за вказаними номерами телефонів або на основі запиту, надісланого на електронну пошту.

Ці загальні умови та положення встановлюють обставини, за яких клієнти можуть скористатись послугами, які надаються Бюро перекладів, курсами іноземних мов та школою перекладу ABC Center Львів. Кожен клієнт, який користується нашими послугами, автоматично приймає та зобов’язується виконувати ці загальні умови та положення. Таким чином, клієнт підтверджує, що ознайомився, правильно розуміє та приймає ці загальні умови та положення. Усі клієнти повинні виконувати ці загальні умови та положення, навіть за умови відвідування сайту нашого бюро перекладів, мовної школи та курсів перекладу онлайн ABC Center Львів, перебуваючи закордоном.

Ми зберігаємо за собою право на внесення змін до цих загальних умов та положень, які здійснюються виключно за умови необхідності та, особливо, з метою адаптації наших послуг до вимог сучасних технологій, в результаті внесення змін у нормативно-правові акти та за інших вагомих обставин. У випадку, якщо передбачені зміни серйозно вплинуть на рівновагу договірних відносин сторін, такі зміни не повинні затверджуватись. В інших випадках, внесення будь-яких змін здійснюється за попередньої згоди клієнта. Також, крім інформування клієнта щодо внесених змін, Бюро перекладів, курси іноземних мов та школа перекладу ABC Center Львів зобов’язується довести до відома клієнтів інформацію щодо їхнього права на заперечення та відмову, а також надати належну інформацію про строки та наслідки внесення відповідних змін, особливо у випадку відсутності заперечень з боку клієнтів. Зміни до загальних умов та положень вважаються затвердженими, якщо клієнт не надав жодного заперечення або не розірвав угоди протягом одного місяця з дати отримання відповідного повідомлення про внесення змін. У випадку, якщо клієнт заперечуватиме проти внесення змін в загальні умови та положення, Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів зберігає за собою право достроково розірвати угоду з відповідним клієнтом.

 1. Реєстр

В залежності від послуги, що надається, клієнт може або повинен бути зареєстрований у реєстрі Бюро перекладів, курсів іноземних мов та школи перекладу ABC Center Львів. В такому випадку, клієнт повинен вказати дійсні дані у відвідних рядках реєстраційної форми. Якщо після проведення реєстрації такі дані зазнали певних змін, клієнт повинен звернутись з метою актуалізації його даних в реєстрі.

Вказавши свої дані у формі зворотного зв’язку, клієнт робить пропозицію співпраці Бюро перекладів, мовній школі та курсам перекладу онлайн ABC Center Львів з метою замовлення відповідних послуг. Ми зберігаємо за собою право відмовитись від надання відповідних послуг без зазначення причин такого рішення. Після прийняття Бюро перекладів, курсами іноземних мов та школою перекладу ABC Center Львів пропозиції клієнта, ми зв’язуємось з ним по телефону або надсилаємо відповідь електронною поштою з метою уточнення деталей замовлення та його належного підтвердження. Отримання електронного листа від нашої компанії вважається пропозицією надання відповідних послуг клієнтові.

 1. Відповідальність та заборонений контент

Сайт Бюро перекладів, мовної школи та курсів перекладу онлайн ABC Center Львів може застосовуватись виключно з метою, передбаченою положеннями діючого законодавства.

Послуги, що надаються Бюро перекладів, курсами іноземних мов та школою перекладу ABC Center Львів не можуть застосовуватись з метою поширення образливого, порнографічного чи іншого незаконного матеріалу, який передбачає загрозу або намір образити або порушити права третіх осіб (включаючи право на свободу та особисту недоторканність).

Також, забороняється використовувати контент нашого сайту з метою погіршення доступності до бази даних або решти послуг Бюро перекладів, мовної школи та курсів перекладу онлайн ABC Center Львів для інших користувачів. Користувачі несуть особисту відповідальність за завантажений з сайту контент, відсутність вірусів, троянів або інших програм, які можуть негативно вплинути на функціонування або існування сайту Бюро перекладів, курсів іноземних мов та школи перекладу ABC Center Львів або сайтів користувачів.

В межах користування сайтом, дозволяється здійснювати обмін персональними даними, необхідний для оформлення відповідного замовлення чи замовлення послуги.

Політикою компанії забороняється публікація контенту наступного типу на самому сайті або на основі застосування сайту Бюро перекладів, мовної школи та курсів перекладу онлайн ABC Center Львів:

 • Будь-якого образливого контенту, особливо матеріалів, що дискримінують третіх осіб або містять наклеп (особисту образу) інших користувачів, Бюро перекладів, курсів іноземних мов та школи перекладу ABC Center Львів або його партнерів;
 • наклепів або образливого контент, розміщеного іншими користувачами;
 • публічного запиту на видалення вмісту, коментарів або користувачів;
 • розголошення змісту електронних листів/приватних повідомлень від інших користувачів, Бюро перекладів, мовної школи та курсів перекладу онлайн ABC Center Львів або наших партнерів (порушення поштової таємниці);
 • реклами веб-сайтів конкурентів;
 • власної реклами, до прикладу, рекламних матеріалів послуг користувачів;
 • прямої контактної інформації (наприклад, електронної адреси або номеру телефону) конкурентів або користувачів, якщо це абсолютно не потрібно для виконання конкретного завдання (наприклад, у випадку замовлення усного перекладу з метою домовленості про місце зустрічі);
 • відстежування комерційних інтересів, публічних або ідеологічних цілей (особливо з використанням символів або знаків, а також закликів при висловлювання власної думки, тощо). В межах засобів комунікації (до прикладу, електронної пошти) забороняється відправляти незапрошені електронні листи (спам), а також повідомлення, в яких одержувач очевидно не зацікавлений.

Бюро перекладів, курси іноземних мов та школа перекладу ABC Center Львів має право не допускати до публікації, вносити зміни, блокувати та видаляти контент, статті та іншу інформацію, яка не відповідає змісту загальних положень та умов. Користувачі не мають права публікувати та застосовувати контент, статті та іншу інформацію, що належить Бюро перекладів, мовній школі та курсам перекладу онлайн ABC Center Львів на інших інтернет ресурсах.

У випадку порушення змісту загальних умов та положень, Бюро перекладів, курси іноземних мов та школа перекладу ABC Center Львів має право негайно заблокувати доступ користувача до сайту або його частини. Заблокованому користувачеві забороняється повторно реєструватись або будь-яким іншим чином використовувати сайт компанії. Ми зберігаємо за собою право приймати відповідні міри та/або подавати скарги (особливо стосовно, відшкодування збитків) у випадку порушення загальних умов та положень користувачами.

 1. Сфера діяльності

Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів зобов’язується надавати професійні та високоякісні лінгвістичні послуги, замовлені клієнтом. Послуги усного, письмового перекладу  з відтворенням змісту оригіналу документу, а викладання іноземних мов надаються, з урахуванням культурних особливостей та дотриманням загально прийнятих стандартів якості у відповідній професійній сфері діяльності.

Послуги усного перекладу, перекладу по телефону, викладання іноземних мов, спрямовані на виключне застосування у сам момент надання такої послуги. Записування на відповідні електронні носії процесу надання послуги усного перекладу можуть здійснюватися виключно за попередньої згоди перекладача або викладача.

В процесі письмового та усного перекладу або викладання іноземної мови, за взаємною згодою сторін, може використовуватись спеціалізована термінологія, у випадку надання клієнтом достатнього обсягу інформації та документів для підготовки перекладача, до прикладу, наявних у клієнта раніше перекладених документів та термінологічних словників. Зазначені вище документи повинні надаватись перекладачеві або викладачеві завчасно, з метою його належної підготовки до надання послуги. Точна процедура надання термінологічних матеріалів залежить від послуги і повинна бути попередньо узгоджена з Бюро перекладів, курсами іноземних мов та школою перекладу ABC Center Львів завчасно до початку надання послуг. У протилежному випадку, специфічна термінологія буде перекладатись у відповідності до стандартів якості, зазначених в абзаці 1 цього розділу.

Спеціаліст, обраний для надання послуг перекладу, має право відмовитись від виконання своїх обов’язків, якщо процес перекладу передбачає незаконні дії або порушення вимог діючого законодавства, якщо зміст перекладу суперечить моральним засадам суспільства, якщо через складність змісту перекладу у Бюро перекладів, мовної школа та курсів перекладу онлайн ABC Center Львів відсутні спеціалісти, які відповідають встановленим стандартам, або за умови інших особливих обставин, які унеможливлюють надання відповідним спеціалістом замовленої послуги.

 1. Оформлення замовлення

Клієнт може подати запит на надання послуги усного, письмового перекладу або викладання іноземних мов через форму зворотного зв’язку, за вказаними номерами телефонів або надіславши запит на електронну пошту. На основі запиту, Бюро перекладів, курси іноземних мов та школа перекладу ABC Center Львів повинна надати пропозицію, яка міститиме інформацію щодо вартості та можливого терміну надання відповідної послуги клієнту. Зазначена вартість та термін виконання вважаються дійсними протягом обмеженого періоду часу. Згода вважається досягнутою після отримання підтвердження від клієнта через форму зворотного зв’язку сайту, електронну пошту або по телефону. Незважаючи на підтвердження замовлення, Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів зберігають за собою право відмовитись від виконання замовлення, за умови виникнення обставин, зазначених в останньому абзаці розділу 4 цих загальним умов та положень. У випадку відмови від виконання замовлення, жодна зі сторін не має права вимагати відшкодування збитків та матеріальної компенсації.

За винятком, якщо інша інформація не зазначена в пропозиції Бюро перекладів, курсів іноземних мов та школи перекладу ABC Center Львів щодо надання послуги, умови, вартість та термін виконання замовлення може бути змінений за взаємною згодою сторін. З метою підтвердження замовлення, Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів може вимагати здійснення передоплати у розмірі 50% від загальної вартості замовлення.

За умови відмови клієнта від отримання послуги, до моменту завершення виконання замовлення усного, письмового перекладу чи навчання іноземним мовам, застосовуються наступні положення:

 • Клієнт має право скасувати замовлення у будь-який момент виконання замовлення або надання відповідної послуги.
 • У випадку скасування замовлення, Бюро перекладів, курси іноземних мов та школа перекладу ABC Center Львів може вимагати відшкодування збитків та витрат, понесених в результаті скасування замовлення. Сума відшкодування за скасування клієнтом замовлення відповідає розміру наступних відсоткових співвідношень від загальної вартості замовлених послуг:
 1. Якщо скасування клієнтом замовлення, відбувається за 14 днів до погодженої дати надання послуги або дати здачі письмового перекладу, зазначене відшкодування становитиме 25% (від загальної вартості замовлених клієнтом послуг);
 2. Якщо скасування клієнтом замовлення, відбувається за 14 - 7 днів до погодженої дати надання послуги або дати здачі письмового перекладу, зазначене відшкодування становитиме 50% (від загальної вартості замовлених клієнтом послуг);
 3. Якщо скасування клієнтом замовлення, відбувається менше, ніж за 7 днів до погодженої дати надання послуги або дати здачі письмового перекладу, зазначене відшкодування становитиме 100% (від загальної вартості замовлених клієнтом послуг).

Клієнт має право надати на розгляд підтвердження того, що обсяг наданих Бюро перекладів, мовній школі та курсам перекладу онлайн ABC Center Львів послуг є меншим, а їхня вартість є нижчою, ніж встановлена сума компенсації. Таке рішення жодним чином не впливає на право клієнта на скасування замовлення.

 1. Умови скасування замовлення

Клієнт має право скасувати оформлене замовлення протягом 14 днів без зазначення причин такого рішення. Період скасування замовлення становить 14 днів від дати підтвердження відповідного замовлення. З метою використання права скасування замовлення, клієнт повинен надіслати відповідний запит Бюро перекладів, курсам іноземних мов та школі перекладу ABC Center Львів, за адресою: м. Львів, вул. Водогінна, 2, офіс 119/1, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) поштою, факсом або електронною поштою. Запит на скасування замовлення може бути оформлений клієнтом у довільній формі. З метою прийняття запиту про скасування замовлення, клієнт повинен відправити відповідний запит до завершення зазначеного вище терміну.

 1. Наслідки скасування замовлення

Якщо клієнт приймає рішення скасувати замовлення, Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів зобов’язується повернути усі платежі здійснені клієнтом, з вирахування витрат на відправлення коштів, відшкодування збитків, спричинених скасуванням замовлення не пізніше, ніж через 14 від дати отримання Бюро перекладів, курсами іноземних мов та школою перекладу ABC Center Львів запиту про скасування замовлення від клієнта. Повернення коштів клієнту повинно здійснюватися тим способом оплати, який був застосований клієнтом в момент оплати замовлених послуг, за умови, якщо Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів не погодить з клієнтом іншого способу оплати.

Оформляючи замовлення, клієнт усвідомлює, що Бюро перекладів, курси іноземних мов школа перекладу ABC Center Львів може почати виконання замовлення до моменту завершення передбаченого терміну скасування. За таких умов, клієнт зобов’язаний відшкодувати збитки та оплатити виконану до моменту скасування частину замовлення. Клієнт також усвідомлює, що Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів може повністю виконати замовлення до моменту встановленого терміну скасування. В такому випадку, клієнт повинен оплати вартість усього замовлення.

 1. Прийняття замовлення клієнтом, виявлення помилок та гарантійний термін

Усі гарантійні права, встановлені діючим законодавством України, можуть бути застосовані при отриманні послуг від Бюро перекладів, курсів іноземних мов та школи перекладу ABC Center Львів. Будь-які очевидні недоліки та помилки, виявленні при наданні послуг (тобто, при здійсненні усного перекладу, перекладу по телефону, письмового перекладу, або викладанні іноземних мов) повинні бути доведені до відома адміністрації Бюро перекладів, мовної школи та курсів перекладу онлайн ABC Center Львів у письмовому вигляді із зазначенням виявлених помилок відразу після надання відповідної послуги або отримання замовлення (зобов’язання інформування про виявлені недоліки). Якщо Бюро перекладів, курси іноземних мов та школа перекладу ABC Center Львів не отримала від клієнта жодних зауважень протягом 14 днів з дати отримання замовлення або надання відповідної послуги, вона вважається остаточно прийнятою клієнтом. Такі положення не впливають на право клієнта застосувати відповідні гарантійні терміни, передбачені положеннями діючого законодавства.

 1. Гонорар та оплата послуг

За винятком випадків досягнення інших письмових домовленостей з клієнтами, Бюро перекладів, мовна школа та курси перекладу онлайн ABC Center Львів виставляє клієнту рахунок за надані послуги, у відповідності до власних діючих умов та прайс-листів, з урахуванням встановленого оподаткування, на момент здачі замовлення. Клієнт може здійснювати оплату в гривнях або у іноземній валюті, згідно курсу НБУ, встановленого на дату оплати, доступними у Бюро перекладів, курсах іноземних мов та школі перекладу ABC Center Львів способами оплати.

 1. Положення про заборону прямої співпраці

При замовленні послуг у Бюро перекладів, мовній школі та курсах перекладу онлайн ABC Center Львів, клієнт зобов’язується не залучати та/або не наймати напряму жодного з перекладачів або викладачів, які працюють в Бюро перекладів, курсах іноземних мов та школі перекладу ABC Center Львів, протягом періоду надання нами відповідних послуг, а також протягом наступного календарного року, від дати надання такої послуги. У випадку порушення цієї умови, клієнт повинен оплатити Бюро перекладів, мовній школі та курсах перекладу онлайн ABC Center Львів компенсацію у розмірі 5 000,00 гривень за кожне таке порушення.

 1. Прикінцеві положення

Усі послуги, що надаються Бюро перекладів, курсами іноземних мов та школою перекладу ABC Center Львів, які не включені до сфери діяльності нашої компанії, передбачені у розділі 4, не підлягають виконанню цих загальних умов та положень. Умови надання таких послуг погоджуються з кожним клієнтом індивідуально. Якщо ж сторони домовились про те, що підтвердження замовлення здійснюється у формі угоди надання послуг, ці загальні умови та положення повинні бути надіслані клієнту електронною поштою або факсом разом з відповідною угодою.

Усі договори та угоди, що підписуються між Бюро перекладів, мовною школою та курсами перекладу онлайн ABC Center Львів та клієнтами, у відповідності до цих загальних умов та положень, підлягають виконанню положень діючого законодавства України, якщо інше не встановлену у таких договорах та угодах. У випадку виконання замовлень для іноземних клієнтів, вважаються дійсними обов’язкові положення та положення щодо захисту персональних даних користувача, передбачені законодавством України.