Переклад свідоцтва про народження

Що варто знати про переклад свідоцтва про народження

переклад свідоцтва про народженняОднією з послуг нашого бюро перекладів ABC Center Львів є переклад свідоцтва про народження. Якими б не були ваші цілі, ми виконаємо замовлення якісно та в максимально стислі терміни.

Найпоширеніші ситуації, коли потрібен переклад свідоцтва про народження на англійську чи інші мови?

Деякі організації можуть попросити надати перекладене свідоцтво про народження з / на українську мову. Серед них:

  • посольства та консульства різних країн на території України;
  • міграційні служби, а також зарубіжні органи;
  • переклад свідоцтва про народження знадобиться для підтвердження родинних стосунків між вами і дитиною, якщо ви не є резидентом України і хочете вчинити певну нотаріальну дію, котра стосується дитини, на території України;
  • якщо ви отримуєте українське або іноземне громадянство;
  • якщо необхідне підтвердження дошлюбного прізвища.

Де замовити переклад свідоцтва про народження?

Роботу варто довірити лише професіоналам з бюро перекладів ABC Center Львів, які мають великий досвід у роботі з офіційними документами, в тому числі і свідоцтвами про народження.

Скільки коштує перекласти і засвідчити свідоцтво про народження? Цю інформацію можна уточнити у наших менеджерів, подавши заявку або зателефонувавши за контактним номером телефону. Ми перекладаємо свідоцтва будь-яких країн з будь-яких мов (включаючи переклад американського свідоцтва про народження) і виконуємо замовлення в найкоротші терміни.

Який переклад свідоцтва про народження вам потрібен

Переклад свідоцтва про народження не передбачає жодних труднощів. Перше, що необхідно зробити - уточнити, який вид засвідчення перекладу потрібен у приймаючого органу. Це особливо актуально, якщо ви готуєте документи для набуття громадянства іншої країни. У цьому випадку також не зайвим буде поцікавитися, чи не буде потрібен апостиль на свідоцтво. Нотаріальне засвідчення перекладу означає засвідчення справжності підпису перекладача на документі, його також називають «завірений переклад» або «офіційний переклад документів».

Крім нотаріального засвідчення свідоцтва про народження також можливе завірення печаткою бюро перекладів. Це в основному актуально для надання документів в посольства (наприклад, в посольство Великобританії, США та Канади). Такий переклад можуть також називати сертифікованим.

Переклад свідоцтва про народження можна підшити до ксерокопії документа або його нотаріальної копії.

Як відбувається процес перекладу? Як замовити переклад?

Після того як ви уточнили, з яким посвідченням і до чого необхідно підшити переклад, можна звернутися до будь-якого з наших офісів особисто або ж відправити документ на електронну пошту відповідного офісу. Наші співробітники в найкоротші терміни зорієнтують по термінах і точній вартості. Ми часто просимо уточнити імена осіб, зазначених у свідоцтвах на підставі раніше перекладених (при наявності) документів, закордонних паспортів або віз - це необхідно, щоб уникнути невідповідностей. Щоб у приймаючих органів не було сумнівів, що весь комплект документів належить одній особі.

Як швидко можна зробити переклад?

Швидкість роботи не залежить від завантаженості офісу і мови перекладу, переклад свідоцтва у звичному режимі ми виконуємо за один робочий день, а у разі терміновості можна замовити послугу перекладу “з сьогодні на сьогодні”. Потрібно перекласти свідоцтво про народження? Зверніться до наших менеджерів і вони детально проінформують вас про все, що потрібно знати про процедуру перекладу. 

Який час переклад вважається дійсним?

У перекладу свідоцтва відсутній термін дії, якщо тільки ви не отримали дублікат і не потрібно перекласти його. Це буде окремий документ, який також матиме необмежений термін дії.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!