Переклад медичних документів Львів

Професійний переклад медичних документів

pereklad medichnih dokumentіvПереклад медичних документів охоплює широко зрозумілу тему здоров'я людини та хвороб - від лікарняних карток, результатів тестів, історії хвороби до фармацевтичних брошур, популярної медичної літератури та документації, що дозволяє допускати на ринок певні фармацевтичні продукти та медичне обладнання. Наше бюро перекладів  ABC Center Львів здійснює: фармацевтичні та медичні переклади, інстррукцій з використання обладнання, переклади медичних документів - історії хвороби, медичних карток, лабораторні дослідження тощо. Ми надаємо професійні та недорогі медичні переклади на велику кількість мов, але найчастіше це німецька та англійська мови.

Потрібен медичний переклад? Львів обирає професіоналів

Ми надаємо широкий спектр медичних перекладів, метою яких є не лише наукова публікація, але також результати досліджень або історії хвороби, переклад яких необхідний для переведення лікування пацієнтів за кордон.

Ми гарантуємо нашим клієнтам виконання замовлення професійними перекладачами з багаторічним досвідом у галузі перекладу медичних текстів та з необхідними знаннями спеціалізованої медичної термінології.

Ми також надаємо переклади інструкцій з експлуатації приладів та каталогів медичних виробів, які щодня використовуються в лікарнях, клініках та приватних медичних практиках. Ознайомтесь з нашою пропозицією щодо медичних та фармацевтичних перекладів та перекладів медичних документів за найкращими цінами.

Переклад медичних документів – відповідальність за кожне слово

Наші перекладачі усвідомлюють величезну відповідальність, яка покладається на них при виконанні медичних перекладів. Розуміючи, що здоров’я і навіть життя клієнта, який замовляє переклад, може залежати від правильності їхнього перекладу, вони підходять до своєї роботи з надзвичайною увагою, особливо дбаючи про точність перекладу професійної термінології. При необхідності, перекладачі консультуються зі спеціалістами відповідної галузі.

Що саме ми перекладаємо

Ми пропонуємо низку професійних та недорогих медичних перекладів. Ви можете замовити переклад документів у наступних напрямках:

 • контракти на проведення клінічних випробувань;
 • документація та протоколи клінічних випробувань;
 • переклад медичних довідок;
 • результати візуалізації та лабораторних досліджень;
 • виписні епікризи, листки непрацездатності;
 • лікарняні листи;
 • бланки інформованої згоди пацієнта;
 • виписка з лікарні чи клініки;
 • скерування на дослідження;
 • протоколи операцій;
 • посібники з медичного обладнання;
 • інформація про ліки та інформація для пацієнтів;
 • листівки та брошури для пацієнтів;
 • маркетингові тексти, пов’язані з медичним ринком.

Жодного права на помилку

Здійснення медичних перекладів передбачає велику відповідальність. Якщо ми перекладаємо результати тестів, на підставі яких лікар призначить відповідне лікування, ми не можемо допустити помилки. Це буде вже не смішний випадок розміщення перекладу на форумах перекладачів, а халатність із серйозними наслідками. Хоча відомо, що медичні переклади охоплюють різні тексти - лікарняні записи, описи ліків тощо, кожен з них прямо чи опосередковано пов’язаний із здоров’ям людини і навіть життям.

Медичні переклади не для кожного перекладача?

Здавалося б, спеціалізований вміст досить просто перекласти, оскільки він характеризується безліччю термінів. А вони, в свою чергу, повинні бути якомога більш однозначними. Проте, як ці терміни тлумачити в правильному руслі, щоб переклад був максимально точним, знає далеко не кожен. Саме тому, в такому відповідальному питанні варто довіряти лише професіоналам з бюро перекладів ABC Center Львів.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!