Переклад документів для виїзду за кордон на ПМП

Переклад документів для виїзду на ПМП

Переклад документів для виїзду за кордон на ПМПНерідко громадяни України з тих чи інших причин виїжджають за кордон на постійне місце проживання (ПМП). Але самого лише переїзду буде мало. Необхідно підготувати певний перелік документів, часто знадобиться переклад документів для виїзду на ПМП та їх нотаріальне засвідчення. Усвідомлюючи важливість правильного оформлення документації, у питанні перекладу варто довіряти лише професіоналам. Адже нерідко працівники посольств або консульств з особливою прискіпливістю ставлять до перевірки пакету документів. Варто також врахувати, що в залежності від країни, куди ви плануєте переїхати, може знадобитися різний пакет документів та тип їх засвідчення.

Процес оформлення документів – важливий кожен нюанс

Оскільки документів, в будь-якому випадку, буде потрібно немало, бажано заздалегідь дізнатися, які документи потрібні для виїзду на постійне проживання, а також необхідний тип засвідчення. Нотаріальне засвідчення може коштувати дорожче самого перекладу, але воно потрібне далеко не для всіх країн.

Переклад документів - досить важлива і потрібна послуга, значення якої оцінив кожен, хто хоч раз з нею зіштовхувався.

За нашими спостереженнями, часто для документів, що надаються в посольство, не потрібно ні нотаріального засвідчення, ні апостиля. Але, коли ви отримаєте довгоочікуваний дозвіл на ПМЖ, вам, ймовірно, потрібно буде підготувати документи для використання вже на новому місці (наприклад, диплом для влаштування на роботу, свідоцтва про народження та одруження для пред'явлення у відповідні органи тощо). Ось їх, швидше за все, буде потрібно не тільки перекладати і нотаріально завіряти, але і апостилювати. Щоб питання не стало для вас несподіванкою, потрібно заздалегідь замовити переклад документів на виїзд на ПМП для комфортного влаштування свого життя у новій країні.

Які документи потрібні для виїзду на постійне проживання:

 1. Паспорт громадянина України.
 2. Свідоцтво про народження, про одруження.
 3. Довідка про несудимість.
 4. Довідка з місця проживання.
 5. Атестат, диплом, додатки до них.
 6. При отриманні додаткової кваліфікації може знадобитись переклад сертифікатів (Львів), що підтверджують здобуті навики.
 7. Водійське посвідчення.
 8. Документи, що пов'язані з трудовою діяльністю: трудові книжки, резюме, довідки з місця роботи.

Де замовити переклад документів для виїзду на ПМП?

Важливо, звернутися в таку компанію, де можна зробити переклад документів на вузькопрофільні теми, це свідчить про те, що крім лінгвістичної освіти її співробітники підковані і в інших, суміжних сферах.

Ми ж, в свою чергу, пишаємося тим, що маємо можливість запропонувати послуги професіоналів, які мають відповідну освіту та багатий досвід роботи, які обізнані у всіх нюансах перекладу, в залежності від того, для кого він призначений.

Більше того, всі роботи проходять ретельну редакторську і коректорську обробку. У нас можна замовити переклад документів юридичних і особистих документів, наприклад, паспорт, свідоцтво про народження, водійські права, різноманітні довідки тощо.

Часто переклад документів на виїзд на ПМП - необхідний етап на шляху у нове життя. Ми бажаємо вам його щасливо завершити і постараємося максимально сприяти вашому успіху.

Порядок подання документів:

 1. Вам потрібно принести документи або відправити скан-копії в один з наших офісів. Звертаємо увагу, що потрібен оригінал документа.
 2. Наш менеджер з'ясує, який тип перекладу вам потрібен, передасть замовлення відповідному фахівцю.
 3. Готовий документ ви отримаєте в зазначений час у нашому офісі або ж замовляйте кур’єрську доставку.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!