Переклад юридичних документів Львів

Професійний та точний переклад юридичних документів

переклад юридичних документівЮридичний переклад Львів (або правовий переклад), що надається нашим бюро перекладів ABC Center, через конкретну та специфічну тематику вимагає найвищого рівня концентрації уваги до деталей та надійності під час роботи перекладача. Багато людей вважають, що цим видом перекладу можуть займатись лише присяжні перекладачі, але це твердження є помилковим, оскільки дешеві юридичні переклади в звичайному режимі можуть робити перекладачі без права присяги. Мова юридичного перекладу є мовою правових норм, а юридична мова є такою, яка підходить юристам при роботі з правом. Слід пам’ятати, що як у випадку юридичних, так і правових перекладів, вони повинні бути точними та чітко відображати інформацію, що міститься в оригінальному документі, не залишаючи місця для двозначності. Ось чому переклад юридичних документів варто довірити лише професійним перекладачам з багаторічним досвідом у цій галузі. Перегляньте нашу пропозицію щодо професійних та дешевих юридичних та правових перекладів.

Багаторічний досвід та знання правових сфер

У нашому офісі ви можете замовити як юридичний переклад на англійську, так і на багато інших мов. Наша команда перекладачів має багаторічний досвід. Це люди, які закінчили вищі юридичні студії з різною додатковою спеціалізацією. Окрім високої лінгвістичної кваліфікації, вони також мають матеріально-правові знання, тому ви можете бути впевнені, що з вашим текстом працює професіонал, який гарантуватиме документам відповідну форму та зміст, що має велике значення при перекладі юридичних текстів. Звичайно, ми не можемо забувати про пристосування перекладу до особливостей правової системи відповідної країни.

Юридичний переклад: Львів звертається в ABC Center

Завдяки всім цим особливостям, наші клієнти можуть бути впевнені, що юридичні переклади, що виконуються в нашому офісі, будуть правильно сформульовані та структуровані, а також міститимуть відповідну термінологію, що використовується переважно юристами та посадовими особами. Ми пропонуємо переклади юридичних текстів та тлумачення з багатьох іноземних мов, таких як англійська, іспанська, німецька.

Якщо ви хочете, щоб переклад юридичних документів був виконаний без лінгвістичних помилок, і щоб замовлення було здане строго в терміни – тоді вам до нас. Наші перекладачі відрізняються досконалим знанням мови, вміють враховувати усі нюанси, пов’язані з ними. Для багатьох наших перекладачів мова, на яку вони перекладають, є їхньою основною мовою. Завдяки цьому вони чудові в кожній галузі, прекрасно знають технічний словник, який відрізняє певні галузі, такі як правова. Ми надаємо послуги, включаючи юридичні переклади у всіх галузях права. Ми не боїмося спеціалізованих юридичних перекладів з багатьох мов. Прагнемо забезпечити високу якість кожного перекладу, про що свідчать відгуки компаній, які співпрацюють з нами протягом багатьох років. Якщо ви хочете замовити наші послуги, просто виберіть мову та надішліть документ за допомогою форми зворотного зв’язку, або зателефонуйте менеджерам. Ми перекладемо для вас усі тексти, незалежно від того, чи це комерційні договори, фінансові переклади. У нас короткі терміни надання наших послуг.

Серед усіх юридичних текстів, які ми перекладаємо, ви можете знайти такі документи:

  • переклади юридичних договорів (контрактів, угод);
  • переклад позовних заяв;
  • тлумачень судових рішень, постанов;
  • страхових полісів;
  • нормативно-правових актів;
  • кредитних документів;
  •  тендерної документації;
  • ліцензій, дозволів;
  • переклад заявок, сертифікатів відповідності, статутів, нотаріальних актів та правочинів, бланків та багато іншого.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!