Конференц-сервіс Львів

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів надає комплексні послуги щодо організації та проведення заходів різних форматів: конференцій, семінарів, тренінгів, нарад, презентацій, ділових зустрічей та інших корпоративних заходів. Організовує мовний супровід іноземних гостей, надаючи якісний та професійний усний послідовний чи синхронний переклад.

Маючи достатній досвід в організації та проведенні різноформатних заходів, ABC Center Львів може створювати індивідуальні концепції проведення заходу з урахуванням побажань гостей. На сьогоднішній день на ринку конференц-послуг існує безліч пропозицій по оренді конференц-залів. Ми подбаємо про вибір найкращого місця для проведення Вашого бізнес-заходу згідно з Вашими побажаннями, вирішимо усі додаткові організаційні моменти. 

Наші можливості щодо конференц-серфісу

 • організація бізнес-заходів;
 • індивідуальний підхід до події;
 • забезпечення професійним обладнанням;
 • послуги перекладача для синхронного перекладу;
 • професійний усний переклад;
 • фото- та відеосупровід заходів;
 • групові або індивідуальні зустрічі учасників;
 • мовний супровід іноземних гостей;
 • трансфер;
 • бронювання готелю;
 • бронювання конференц-залу;
 • організація цікавого дозвілля;
 • послуги кейтерингу;
 • персональний конференц-менеджер 24/7;
 • оптимальні ціни з урахуванням сервісних та організаційних особливостей Вашої події.

Мовна агенція ABC Center Львів надає послуги організації та мовного супроводу конференцій

Якщо Вам необхідна консультація чи організація Вашого бізнес-заходу у Львові, ми будемо раді допомогти з реалізацією Вашої ідеї! Вам потрібно лише звернутись до наших кваліфікованих фахівців, які сформують перелік послуг та пропозицій згідно Ваших умов та побажань, підберуть найнеобхідніше обладнання, а також зроблять розрахунок проекту. Ми надамо якісний та професійний мовний супровід іноземних гостей та усний переклад з будь-якої іноземної мови. Бюро перекладів ABC Center Львів співпрацює з кращими готельними комплексами, які надають конференц-сервіс.

З питань організації ділових конференцій телефонуйте за номером: +38 (096) 722-52-03 або відправте свій запит на e-mail: abccenter.conference@gmail.com

Галузеві заходи

Медичні симпозіуми

Юридичні семінари

Авторські зустрічі

Економічні форуми

IT - конференції

Міжнародні делегації

Нетворкінг

У чому ж переваги організації вашого заходу нами?

Масовість

Галузева конференція охоплює велику кількість цільової аудиторії. При цьому географічна віддаленість не має значення. Участь в таких конференціях дозволяє знайти нових бізнес-партнерів як в Україні, так і за кордоном.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити конференц-сервіс?

Якщо ви хочете скористатися послугами конференц-сервісу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити конференц-сервіс в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!