Оформлення довідки про несудимість Львів

Як спростити процес замовлення довідки про несудимість

замовлення довідки про несудимістьДовідка про несудимість – це документ, що підтверджує відсутність/наявність у осіб фактів притягнення до відповідальності на території України. Якщо говорити більш доступно, ця довідка надає інформацію, яка зберігається в базах МВС України. Документ можна отримати в Міністерстві, друкується вона на фірмовому бланку, із зазначенням інформації, яка є актуальною на день перевірки. Термін дії такого виду довідки про несудимість - абсолютно різний, від місяця до року, все залежить від того, куди нам необхідно цю довідку подати (кожен орган/установа вказує свій термін дії  довідки). Нижче ми більш детально розповімо, коли вам може знадобитись замовлення довідки про несудимість та як суттєво спростити для себе цей процес.

Як отримати довідку про несудимість?

Як говорилось вище, отримати довідку можна самостійно, звернувшись в сервісні центри МВС. Проте, не кожен сьогодні має можливість на витрачання часу, на простоювання у чергах, реєстрацію та очікування документу. Якщо час – ваш найважливіший ресурс, звертайтесь до фахівців з бюро перекладів «ABC Center Львів». Ми займаємось витребуванням документів, у тому числі і довідок про несудимість. Виконаємо роботи якісно і в стислі терміни.

Щоб замовити довідку про несудимість, необхідно зробити декілька простих кроків:

Крок 1. Зв’язатись з нашим менеджером за телефоном, який ви знайдете на сайті або подати запит.

Крок 2. Надати копію свого паспорта або ID-картки. У випадку, якщо довідка потрібна іноземним громадянам, потрібно надати або копію паспорта з перекладом на українську мову, або копію тимчасової/постійної посвідки на проживання.

Крок 3. Підтвердити замовлення, здійснивши оплату завдатку за надання відповідної послуги.

Крок 4. Забрати оригінал довідки в одному з наших офісів у Львові або, замовивши кур’єрську доставку «Новою поштою» або міжнародними службами в інші країни.

Отримання довідки про відсутність судимості – не єдина послуга, яку ми надаємо. Ви також можете замовити:

 • професійний переклад на будь-яку з мов – у нас працюють кваліфіковані перекладачі, які не лише володіють мовами на найвищому рівні, а й знайомі зі специфікою оформлення перекладів офіційних документів;
 • проставляння апостилю;
 • переклад, який виконує присяжний перекладач;
 • консульську легалізацію
 • нотаріальне посвідчення перекладу.

У яких випадках може знадобитись довідка про несудимість:

 • для виїзду за кордон;
 • для подачі документів на оформлення візи;
 • оформлення громадянства або дозволу на проживання за кордоном;
 • навчання, працевлаштування за кордоном;
 • надання в банківські, кредитні та інші установи в інших державах;
 • усиновлення, оформлення опіки, створення прийомної сім’ї тощо;
 • для оформлення або відновлення документів;
 • оформлення дозволу на зброю;
 • отримання певного переліку ліцензій;
 • оформлення ліцензії на роботу з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами;
 • участь у тендерах.

Довідка про несудимість: замовити у Львові можна двох типів:

 • для використання на території України;
 • для використання за кордоном – якщо потрібна довідка на оформлення посвідки на проживання, то замовити її треба у формі ІП-1.

Терміни дії довідок

Чіткого окресленого терміну немає. Зазвичай довідка дійсна протягом 30 днів на території України та 90 днів за її межами. Проте кожна установа має свої вимоги до терміну дії. Тому, перш ніж замовити довідку про відсутність судимості, потрібно уточнити вимоги щодо терміну її дії.

Ми оформляємо документи чітко в обумовлені терміни. Можливе отримання документів за два-чотири дні. Від терміну виготовлення документів залежить і вартість, але, в будь-якому випадку, ціна доступна, а наші послуги допоможуть зекономити ваш дорогоцінний час.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!