Відновлення свідоцтва про народження Львів

Як швидко виготовити дублікат свідоцтва про народження

Відновлення свідоцтва про народженняПершим офіційним документом людини в Україні вважається свідоцтво про народження. Враховуючи той факт, що до моменту отримання паспорта свідоцтво є єдиним офіційним документом, ми часто використовуємо його у різних життєвих ситуаціях, тому часто свідоцтво може бути пошкоджене або втрачене . Якщо ви втратили документ або пошкодили його, то вам знадобиться дублікат свідоцтва про народження. Дублікати свідоцтва про народження також потрібні у випадку проставлення апостилю, оскільки апостиль на свідоцтва старого зразка не ставиться, тому перед його оформленням доведеться виготовити дублікат. І часто отримати дублікат потрібно в найкоротші терміни. Звертаємо вашу увагу, що відновлене свідоцтво має таку ж юридичну силу, як і втрачений документ.

Відновлення свідоцтва про народження: коли може знадобитись

Достатньо часто громадяни, що живуть в Україні і за її межами, звертаються з питаннями про відновлення свідоцтва про народження. Послуга витребування може знадобитись у будь-який момент. Нижче представлена ​​інформація, яка допоможе при відновленні необхідного протягом усього життя документа.

Для отримання дубліката документа, що підтверджує народження людини, потрібно вказати вагомі причини, чому саме потрібне відновлення.

Вагомими причинами є:

 1. Псування свідоцтва. Якщо документ виявився зіпсованим і прочитати певні дані з нього неможливо, то воно підлягає заміні. В цьому випадку працівникам РАЦСу потрібно пред'явити зіпсований документ.
 2. Зміна особистих даних. Якщо людина з тих чи інших причин вирішила змінити своє ім'я, прізвище, вона має право звернутися в РАЦС, щоб отримати дублікат свідоцтва про народження зі зміненими даними. Для цього буде потрібно заповнити заяву за визначеною формою і вказати причину, чому саме здійснюється зміна анкетних даних.
 3. Рішення адміністративних або судових органів. Якщо з певних причин знадобилося відновлення свідоцтва про народження і про це винесено відповідне рішення, то органи РАЦС зобов'язані його відновити. Заявник повинен попередньо скласти заяву із зазначенням підстави для відновлення.
 4. Втрата документа. Важливо знати, що штраф за втрату законодавством не передбачено, але в будь-якому випадку, при відновленні доведеться сплатити держмито за надання адміністративної послуги.
 5. Необхідність проставлення апостиля. Якщо ваше свідоцтво старого зразка, а при оформленні громадянства чи дозволу на проживання в іншій країні вам потрібно надати апостильоване свідоцтво, спочатку доведеться оформити дублікат і вже на нього ставити апостиль.

Кому може знадобитись дублікат свідоцтва про народження

Важливо зазначити, що не кожен бажаючий може отримати свідоцтво про народження дублікат у Львові (своє чи іншої особи). До таких категорій можна віднести:

 • повнолітніх громадян;
 • людей, які представляють інтереси неповнолітнього громадянина на законних підставах;
 • найближчих рідних померлої людини;
 • батьків, усиновителі або опікуни;
 • представників органу опіки;
 • довірену особу;
 • офіційних представників державних установ.

Як відновити свідоцтво про народження оперативно та без лишніх клопотів?

Якщо у вас немає часу займатися питаннями відновлення свідоцтва про народження, то радимо довірити питанням спеціалістам к компанії «ABC Center». Ми знайомі з усіма нюансами виготовлення дублікатів будь-яких офіційних документів. Як це працює:

 1. Здійснити передоплату згідно з домовленістю.
 2. Ми подаємо усі необхідні заяви для відновлення.
 3. Ви зможете отримати дублікат свідоцтва про народження вже через 3-5 робочих днів. Забрати документ можна у нашому офісі у Львові або ж замовити доставку «Новою поштою».

Зазвичай для відновлення потрібна копія старого свідоцтва. Проте, якщо копія не збереглась, то клієнт повинен повідомити дату народження та місце народження особи, свідоцтво якої потрібно відновити.

Вам потрібне термінове відновлення свідоцтва про народження? Дублікат у Львові отримати просто з бюро «ABC Center».

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!