Відновлення свідоцтва про шлюб Львів

Як швидко отримати дублікат свідоцтва про шлюб

Відновлення свідоцтва про шлюбНаскільки б «цифровим» не було наше суспільство, ми все ще є заручниками необхідності отримання паперових документів. Навіть, враховуючи популяризацію додатку «Дія», все ще важко уявити своє життя без паперового свідоцтва про народження або свідоцтва про шлюб. І хоча часто такі документи роками не використовуються, рано чи пізно прийде момент, коли вони нам знадобляться. І зазвичай необхідність є терміновою. І от, коли нам в цей момент потрібне свідоцтво про шлюб, ми не можемо його знайти, то перед нами постає питання, чи можна оформити дублікат свідоцтва про шлюб максимально оперативно. Відповідь ствердна. Ви можете отримати дублікат свідоцтва про шлюб, замовивши  послугу витребування документів у бюро перекладів «ABC Center». Ми виконуємо роботи в максимально стислі терміни.

Причини відновлення свідоцтва про шлюб у Львові

Втрата свідоцтва про шлюб є ​​не єдиною причиною необхідності отримання дубліката документа. Повторна видача документів може знадобитися в таких випадках:

 1. Попередній документ був старого зразка і на нього неможливо поставити апостиль, який вимагається у країнах, що є членами Гаазької Конвенції.
 2. Здійснити необхідні дії з документом (поставити апостиль, оформити консульську легалізацію тощо).
 3. Відновлення свідоцтва про шлюб СРСР у формі нового зразка державною мовою.
 4. Документ пошкоджений, покритий ламінованою плівкою або має сторонні штампи і написи.

У певних ситуаціях дуже важливо, скільки часу і сил займає відновлення свідоцтва про шлюб. При зверненні в центр перекладів «ABC Center» Ви отримаєте якісну послугу в максимально швидкі терміни, а також всю необхідну інформацію для правильного оформлення ваших документів.

Перед тим, як відновити свідоцтво про шлюб, вам потрібно підготувати перелік документів. До них ми відносимо:

 • Оригінал паспорта одного з подружжя. У разі, якщо шлюб був укладений іноземцем, необхідний нотаріально завірений переклад паспорта. Його також можна замовити в бюро перекладів «ABC Center».
 • Ксерокопія свідоцтва або інформація про те, де був укладений шлюб.
 • Документи, які підтверджують раніше зареєстрований шлюб. (Якщо людина одружувалась кілька разів).
 • Квитанції про оплату держмита на надання послуги.

Як отримати дублікат свідоцтва про шлюб через наше бюро перекладів

Якщо часу ходити у РАЦС, сидіти у черзі у вас немає, то роботу по витребуванню документів варто делегувати професіоналам. Ми маємо досвід у роботі з повторним отриманням документів, а тому зробимо все швидко і недорого.

Етапи співробітництва:

 1. Зв’язатись з менеджерами «ABC Center». Ми оперативно реагуємо на всі запити .
 2. Надати копію паспорта та документу, який підлягає відновленню. Якщо ж останній втрачено, то нам знадобиться інформація про місце, де був виданий оригінал.
 3. Ваша присутність є необов’язковою.
 4. Коли дублікат свідоцтва про шлюб буде готовий, отримати його у одному з наших офісів у Львові або ж замовити доставку «Новою поштою» або кур’єрську доставку у будь-яку країну, за необхідності.

Таким чином, усі бюрократичні нюанси можна перекласти на плечі професіоналів центру перекладів «ABC Center», які виконають необхідні дії, що звільнить вас від відвідування безлічі установ, очікування у чергах, тощо. Звертаємо вашу увагу, що нове свідоцтво про шлюб (дублікат) володіє такою ж юридичною силою, як і оригінальний екземпляр.

Довіряйте  питання оформлення  важливих документів лише професіоналам. Адже, часто від їхніх дій залежить ваше майбутнє.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!