Отримання витягу про відсутність судимості

Отримання витягу про відсутність судимості

 

Витяг про відсутність судимості — це той документ, який вимагають чи не найчастіше як в Україні, так і за її межами. Щоб витяг МВС про відсутність судимості прийняли в Україні, достатньо лише надати оригінал документа. Однак, щоб його визнали за кордоном, знадобиться проставити апостиль. Читайте далі, щоб дізнатися, як отримати витяг про відсутність судимості, коли потрібен цей документ, а також, чому варто звернутися до мовної агенції ABC Center. 

Довідка і витяг про відсутність судимості: різниця

До великої війни громадяни могли замовити довідку про несудимість онлайн в сервісному центрі МВС чи прямо в додатку Дія. Але з початком повномасштабного вторгнення Росії Україні довелося обмежити роботу своїх електронних ресурсів.

Оскільки документ про відсутність кримінального минулого потрібен доволі часто прийняли рішення про створення сервісу vytiah.mvs.gov.ua. За його допомогою громадяни України можуть швидко та безпечно отримати витяг про відсутність судимості, наявність такої чи обмеження, які передбачає кримінально-процесуальне законодавство. 

Фактично довідка та витяг про несудимість — це одне і те саме з такою ж юридичною силою. Змінився лише механізм отримання документа. 

Коли потрібен витяг МВС про відсутність судимості

Витяг про несудимість потрібен для:

 • оформлення візи для виїзду за кордон;
 • оформлення або поновлення закордонного паспорта;
 • влаштування на роботу в Україні та за кордоном;
 • оформлення документів в органах соц забезпечення;
 • отримання дозволу на зброю;
 • оформлення громадянства;
 • вступ до іноземного навчального закладу;
 • надання в установи іноземних держав;
 • усиновлення чи встановлення опіки та інше. 

Якщо вам потрібен витяг про відсутність судимості для пред'явлення в Україні, ви можете замовити його самостійно і надати в відповідний орган. Проте без отримання витягу про відсутність судимості майже неможливо виїхати за кордон на навчання чи на роботу. А в такому випадку вже знадобиться допомога, адже довідку потрібно перекласти чи апостилювати. 

Які документи потрібні для отримання витягу про несудимість та скільки це коштує

Щоб отримати витяг про несудимість, достатньо увійти до Особистого кабінету на https://vytiah.mvs.gov.ua за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Тобто все робиться дистанційно, вам не потрібно витрачати час на візит до Сервісного центру МВС. Якщо ви подаватимете документ в Україні, то можете замовити його самостійно.

Але якщо документ потрібно перекласти на іноземну мову і нотаріально завірити, то значно простіше звернутися до спеціалістів мовної агенції ABC Center.

Загалом процедура отримання витягу про несудимість з апостилем доволі проста. Для початку потрібно надіслати нам копію вашого паспорта та вказати, для якої країни потрібен апостиль. Якщо у вас вже є витяг про відсутність судимості, ви можете відправити документ Новою поштою або особисто принести до нас в офіс у Львові, попередньо зв'язавшись з нами за номерами (+380 964777243, +380 967225203 - Viber, WhatsApp або поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми допоможемо отримати довідку про несудимість громадянам України, незалежно від прописки, та іноземцям 

Вартість документа: 1200 гривень, термін до 5 робочих днів. 

При потребі, на оригіналі витягу про відсутність судимості можна поставити апостиль. Ціна від 600 гривень, терміни до 7 робочих днів. 

Замовлення приймаємо з різних областей України та з-за кордону. Документи надсилаємо Новою поштою по Україні та за кордон. 

Для чого потрібен апостиль на витяг про несудимість

Апостиль — це спеціальний штамп, який надає документу юридичну силу для його використання за межами України. Штамп проставляє одне з Міністерств України в залежності від типу документа.

Отримати такий документ може будь-яка особа. Звісно, якщо у вас є непогашена судимість за кримінальні правопорушення чи інші проблеми із законом, то отримання довідки немає сенсу. Навряд чи вам дадуть, наприклад, візу. Проте варто спробувати, адже кожен випадок індивідуальний. 

Переваги співпраці з бюро перекладів ABC Center

Наша агенція надає широкий спектр послуг з перекладу та легалізації документів для різних країн Європи і не тільки. 

Серед переваг співпраці з нами зазначимо:

 • переклад на будь-яку мову — польська, англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, а також інші рідкісні мови;
 • наші перекладачі досконало володіють мовами, в першу чергу вони кваліфіковані викладачі тих самих мов, а вже тоді перекладачі;
 • доступні ціни та незмінно висока якість;
 • широкий спектр послуг — усний та письмовий переклад, вивчення англійської у Львові чи онлайн. 

Залишилися питання? Заповніть форму на сайті, щоб замовити послугу або дізнатися про умови чи ціни на послуги з перекладу та легалізації документів.