Апостиль на польських документах

Апостиль на польських документах та виготовлення довідки про несудимість у Польщі

 

Польща, як і Україна — країна учасниця Гаазької конвенції, відповідно до якої всі документи видані державою підлягають апостилюванню. Апостиль польських документів — це штамп, який робить документи, видані в Польщі, дійсними в країні, куди його подають. Процедура легалізації доволі проста, достатньо лише штампа апостиля, поставленого уповноваженим органом влади країни, що видала документ. Тобто, свідоцтво про народження, довідка про несудимість чи будь-який інший документ мають апостилюватися саме в Польщі. 

Особливості постановки апостиля на польських документах

Легалізація польських документів в Україні має свої особливості. Умовно всі документи, які підлягають апостилюванню в Польщі ділять на дві великі групи. 

  1. Сертифікати (документи про освіту, свідоцтво про шлюб чи народження дитини). Апостиль ставиться на нотаріальний переклад документів. 
  2. Інформаційні довідки (довідка про несудимість, документи про видачу документів про освіту і так далі). Апостиль польських документів проставляється на оригіналі. 

Зазначимо, що в Польщі, як і в Україні, не потрібна довіреність від власника документа. 

Як можна отримати в Україні апостильований польський документ

Якщо вам потрібні закордонні документи легалізовані для України, наприклад, довідка про несудимість в Польщі, ви можете самостійно поїхати за кордон та отримати такий документ. Але не завжди є можливість та час на поїздку. В такому випадку на допомогу прийде мовна агенція ABC Center. Ми заощадимо ваш час та кошти на оформлення апостиля на документах. Крім того, ми можемо витребувати різноманітні свідоцтва чи виписки з офіційних органів Республіки Польща. 

Апостиль на польських документів оформляють наші партнери в Польщі. Далі розглянемо на прикладі виготовлення довідки про несудимість в Польщі всю процедуру апостилювання. 

Які документи потрібні для апостилювання довідки про несудимість в Польщі

Для оформлення довідки знадобиться:

  • скан-копія українського паспорта, потрібні всі заповнені розгортки;
  • скан-копія закордонного паспорта, перша сторінка;
  • вказати дівоче прізвище та ім'я матері;
  • прізвище замовника при народженні, якщо його змінювали;
  • заповнена анкета. 

Далі про все турбуємось ми. Надати документи можна в електронному вигляді, особисто занести в офіс у Львові або надіслати кур'єром. За всіма питаннями звертайтеся Tel: +380 63 638 2212 (Viber, Telegram). 

Стосовно легалізації інших документів, то перелік буде відрізнятися. Перелік документів нададуть при замовленні послуги. 

Скільки коштує легалізація польських документів 

Перейдемо до вартості легалізації польських документів. 

Назва документу

Вартість

Терміни


ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ПОЛЬЩІ: Документ, який видається Міністерством Юстиції Польської Республіки та містить відомості про наявність або відсутність судимостей і кримінального провадження щодо певної фізичної особи.

1500 гривень

8 робочих днів

ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ПОЛЬЩІ З АПОСТИЛЕМ: З метою набуття довідкою юридичної сили в інших країнах, в разі необхідності її подання поза межами території Польщі, на зворотній стороні документу проставляємо штамп апостиль, конкретно вказуючи цільову країну.

2300 гривень 

10 робочих днів

АПОСТИЛЬ на інших документах, виданих у Польщі: потрібен оригінал документа, 

1600 гривень

терміни уточнюйте у менеджерів

Документи можемо відправляти як Новою Поштою, так і Poczta Polska (якщо відправка

потрібна за кордон). Вартість поштових відправлень сплачує замовник.

Щоб замовити послугу, ви можете заповнити анкету на сайті або зв'язатися з нами за номерами (+380 964777243, +380 967225203 - Viber, WhatsApp чи поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Чому варто звернутися до ABC Center 

Мовна агенція ABC Center пропонує допомогу з отримання документів в Польщі та з їх легалізацією в Україні. Звертаючись до нас, ви заощадите час та кошти, адже вам не знадобиться виїжджати за межі України для отримання документа. Серед переваг співпраці з нами варто зазначити:

  • доступні ціни за незмінно високу якість роботи;
  • можливість легалізації документів не лише для України, а й для інших країн;
  • повну конфіденційність, всі файли які ви нам надасте видаляються з усіх носіїв та корпоративних комп'ютерів.

Окрім цього ви можете замовити у нас послуги усного чи письмового перекладу. У нас працюють висококваліфіковані перекладачі, які крім перекладацької діяльності є кваліфікованими викладачами мови. Ми обслуговуємо приватних та корпоративних клієнтів. 

Також ми пропонуємо послуги перекладу, в тому числі вузькоспеціалізованих тематик, наприклад, медична, технічна чи IT. Наша команда — це люди, які вкладають душу у свою роботу. Чекаємо на вас.