Курси іноземних мов Львів - Групові заняття

Не дивлячись на групове навчання, індивідуальний підхід до кожного слухача зберігається протягом усього навчання. Все це сприяє досягненню найбільш бажаних результатів у вивченні мови в групі. Заняття в групі найкращим чином формують вміння спілкуватися на мові, що вивчається і розвивають навички сприйняття мови на слух.

Крім того, на заняттях в групі є можливість використовувати рольові тренінги, основані на реальних ситуаціях з життя, а також інші передові техніки навчання, які дуже ефективні і сприяють кращому освоєнню програми і легкому подоланню мовного бар'єру.

Кожне заняття побудоване так, що в ході захоплюючих завдань ви постійно спілкуєтеся з іншими слухачами, з викладачем, з членами своєї команди і т.д. І все це - на основі граматичної бази, яка осягається тут просто і легко, завдяки ефективним методикам мовної школи ABC Center Львів.

 

Курси іноземних мов Львів у групах від мовної школи ABC Center 

Групові заняття по вивченню іноземних мов орієнтовані на тих, кому в процесі щоденного спілкування потрібне впевнене знання іноземної мови. В основі групових курсів лежить сучасна групова комунікативна методика, де основний акцент робиться на навчання слухачів активному спілкуванню і розвитку в першу чергу таких умінь, як вільно і правильно говорити іноземною, сприймати швидку мову на слух, а також спонтанного вживання граматичних конструкцій в розмовній мові.

На заняттях у групі викладачі використовують різноманітні допоміжні елементи, аудіо та відео матеріали, командні ігри, читання і обговорення художньої літератури та ін., що дозволяє слухачам швидше зануритися в мовне середовище, розвинути мовне мислення і подолати мовний бар'єр. Якщо Ви все ще не вирішили, яку мову бажаєте вивчати, пропонуємо Вашій увазі статтю: Які іноземні мови слід вивчати для кар’єрного зростання, яка допоможе Вам зробити правильний вибір.

Основні завдання групових занять

 • усунення мовного бар'єру;
 • постановка правильної вимови;
 • розширення активного словникового запасу;
 • покращення сприйняття іноземного мовлення на слух;
 • підвищення швидкості мови;
 • розвиток навичок спілкування.

Основна мета групових курсів полягає в тому, щоб навчити слухачів розмовляти на сучасній іноземній мові. Що стосується граматики, то тут основним завданням є застосування певних граматичних конструкцій у спонтанному мовленні, а не знання граматичних правил на рівні теорії. Навчання іноземній мові (мовні курси Львів) за даною програмою дозволить вам виробити грамотну мовну стратегію і набрати хороший словниковий запас. З такою підготовкою ви не розгубитеся в реальних мовних ситуаціях при спілкуванні з носіями мови.

Групові заняття дадуть Вам можливість

 • відвідувати заняття у невеликих групах від 3 до 6 осіб;
 • легко та цікаво вивчити іноземну мову;
 • швидко та якісно вивчити правила граматики;
 • розширити словниковий запас;
 • застосовувати засвоєні знання на практиці;
 • практикувати спілкування іноземною мовою;
 • навчитись реагувати спонтанно та ситуативно;
 • правильно і доречно використовувати мову залежно від конкретної ситуації ;
 • робота в групі підвищить Вашу мотивацію та успішність:
 • вдосконалите своїх власні уміння та навички.

Переваги групових занять у мовній школі ABC Center Львів

 • під час групових занять спрацьовує психологічний фактор конкуренції студентів, тобто порівняння себе з іншими та вдосконалення своїх власних умінь та навичок.
 • можливість проводити ігрові командні форми навчання, де суперництво та перемога мотивує студентів працювати краще, бути активними. В даному випадку спрацьовує і командний дух, що стимулює студентів, що не встигають.
 • учні мають можливість постійно слухати і повторювати
 • , той матеріал, який був продемонстрований одногрупниками.
 • групові заняття дозволяють учням помічати помилки інших, виправляти їх та запобігати вживати лексичні одиниці, лексико-граматичні структури та конструкції з помилками.
 • прекрасна можливість учнів обговорювати новини, фільми, цікаві події, а також дискутувати, доводити свої думки, що дозволяє вдосконалити навички як монологічного, так і діалогічного мовлення.
 • групові заняття в нашій студії завжди проходять цікаво, один вид діяльності швидко змінюється іншим, що дозволяє інтенсивно засвоювати інформацію.

Школа іноземних мов ABC Center Львів також працює з такими мовами (та не тільки):

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Структура занять вивчення іноземної мови

Розмовна практика30%
Аудіювання30%
Граматика20%
Читання і письмо20%

Бажаєте записатись в групу?

Якщо ви хочете скористатися послугами групового навчання, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити групове навчання в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!