Курси англійської мови Львів - Групові заняття по вивченню іноземних мов

Не дивлячись на групове навчання, індивідуальний підхід до кожного слухача зберігається на всьому протязі навчання англійська мова Львів. Все це сприяє досягненню найбільш бажаних результатів у вивченні мови в групі. Заняття в групі найкращим чином формують вміння спілкуватися на мові, що вивчається і розвивають навички сприйняття мови на слух.

Крім того, на заняттях в групі є можливість використовувати рольові тренінги, основані на реальних ситуаціях з життя, а також інші передові техніки навчання, які дуже ефективні і сприяють кращому освоєнню програми і легкому подоланню мовного бар'єру.

Кожне заняття побудоване так, що в ході захоплюючих завдань ви постійно спілкуєтеся з іншими слухачами, з викладачем, з членами своєї команди і т.д. І все це - на основі граматичної бази, яка осягається тут просто і легко, завдяки ефективним методикам мовної школи ABC Center Львів.

 

Курси англійської Львів (іноземної мови) у групах від мовної школи ABC Center 

Групові заняття по вивченню іноземних мов орієнтовані на тих, кому в процесі щоденного спілкування потрібне впевнене знання іноземної мови. В основі групових курсів лежить сучасна групова комунікативна методика, де основний акцент робиться на навчання слухачів активному спілкуванню і розвитку в першу чергу таких умінь, як вільно і правильно говорити іноземною, сприймати швидку мову на слух, а також спонтанного вживання граматичних конструкцій в розмовній мові.

На заняттях у групі викладачі використовують різноманітні допоміжні елементи, аудіо та відео матеріали, командні ігри, читання і обговорення художньої літератури та ін., що дозволяє слухачам швидше зануритися в мовне середовище, розвинути мовне мислення і подолати мовний бар'єр. Якщо Ви все ще не вирішили, яку мову бажаєте вивчати, пропонуємо Вашій увазі статтю: Які іноземні мови слід вивчати для кар’єрного зростання, яка допоможе Вам зробити правильний вибір.

Основні завдання групових занять

 • усунення мовного бар'єру;
 • постановка правильної вимови;
 • розширення активного словникового запасу;
 • покращення сприйняття іноземного мовлення на слух;
 • підвищення швидкості мови;
 • розвиток навичок спілкування.

Основна мета групових курсів полягає в тому, щоб навчити слухачів розмовляти на сучасній іноземній мові. Що стосується граматики, то тут основним завданням є застосування певних граматичних конструкцій у спонтанному мовленні, а не знання граматичних правил на рівні теорії. Навчання іноземній мові (мовні курси Львів) за даною програмою дозволить вам виробити грамотну мовну стратегію і набрати хороший словниковий запас. З такою підготовкою ви не розгубитеся в реальних мовних ситуаціях при спілкуванні з носіями мови.

Групові заняття дадуть Вам можливість

 • відвідувати заняття у невеликих групах від 3 до 6 осіб;
 • легко та цікаво вивчити іноземну мову;
 • швидко та якісно вивчити правила граматики;
 • розширити словниковий запас;
 • застосовувати засвоєні знання на практиці;
 • практикувати спілкування іноземною мовою;
 • навчитись реагувати спонтанно та ситуативно;
 • правильно і доречно використовувати мову залежно від конкретної ситуації ;
 • робота в групі підвищить Вашу мотивацію та успішність:
 • вдосконалите своїх власні уміння та навички.

Переваги групових занять у мовній школі ABC Center Львів

 • під час групових занять спрацьовує психологічний фактор конкуренції студентів, тобто порівняння себе з іншими та вдосконалення своїх власних умінь та навичок.
 • можливість проводити ігрові командні форми навчання, де суперництво та перемога мотивує студентів працювати краще, бути активними. В даному випадку спрацьовує і командний дух, що стимулює студентів, що не встигають.
 • учні мають можливість постійно слухати і повторювати, той матеріал, який був продемонстрований одногрупниками.
 • групові заняття дозволяють учням помічати помилки інших, виправляти їх та запобігати вживати лексичні одиниці, лексико-граматичні структури та конструкції з помилками.
 • прекрасна можливість учнів обговорювати новини, фільми, цікаві події, а також дискутувати, доводити свої думки, що дозволяє вдосконалити навички як монологічного, так і діалогічного мовлення.
 • групові заняття в нашій студії завжди проходять цікаво, один вид діяльності швидко змінюється іншим, що дозволяє інтенсивно засвоювати інформацію.

Школа англійської мови ABC Center Львів також працює з такими мовами (та не тільки):

Курси англійської мови

Курси англійської мови

Курси німецької мови

Курси німецької мови

Курси польської мови

Курси польської мови

Курси французької мови

Курси французької мови

Курси іспанської мови

Курси іспанської мови

Курси італійської мови

Курси італійської мови

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Структура занять вивчення іноземної мови

Розмовна практика30%
Аудіювання30%
Граматика20%
Читання і письмо20%

Бажаєте записатись в групу?

Якщо ви хочете скористатися послугами групового навчання, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити групове навчання в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!