Курси німецької мови Львів

Курси німецької мови (Львів): навчання для початківців та студентів з базовими знаннями

Курси німецької мовиГрупові курси німецької мови (Львів) є прекрасним вибором для людей, які хочуть вивчити іноземну мову швидко та з певною метою. Робота в групі відвідувачів з подібними цілями дає вам додаткову мотивацію. Більше того, ця пропозиція є більш доступною, ніж індивідуальні уроки. У нашій мовній школі ABC Center ми викладаємо в міні-групах - це майже як приватні уроки! Цей варіант також ідеально підходить, якщо ви хочете навчатися з друзями, які знають іноземну мову на однаковому рівні.

Групові курси німецької мови (Львів): переваги

 1. Німецька мова в групі дозволяє адаптувати програму занять до учнів, завдяки чому навчання не є одноманітним, а результати швидші, ніж у випадку великих груп.
 2. Завдяки ситуативним заняттям вдасться вивчити розмовну мову, подолати мовний бар’єр, швидко реагувати на поставлені запитання та спілкуватись на будь-які теми.
 3. Навчання у групі напряму пов’язане і з конкуренцією. Порівнюючи себе з іншими відвідувачами, вам захочеться вивчити більше, щоб вразити, а також, щоб підтримати розмову, більш детально та структуровано побудувати розповідь на тему, запропоновану викладачем.
 4. Такі заняття коштують дешевше, ніж приватні уроки, і група мотивує відвідувачів вчитися більше, ніж вчитель сам.
 5. Курси німецької (Львів) від мовної школи ABC Center - це також чудова можливість познайомитись з іншими людьми, які шукають знань з подібною метою. Наших студентів об’єднує, серед іншого, подорожі, мобільність, німецька мова, Львів та розширити свої знання та інтереси.
 6. Не встигли обговорити з друзями фільм, новину, подію у шоу-бізнесі? Школа німецької мови ABC Center дає вам таку можливість. На заняттях говоримо на будь-які теми, які цікавлять наших студентів. Це не просто німецька мова. Це комунікація німецькою мовою.

З чого починаються курси німецької (Львів)?

Перш ніж розпочати навчання, ми перевіримо ваш рівень мови на основі короткого тестування та співбесіди з учителем, а потім разом розробимо "план дій", щоб забезпечити швидкий прогрес у навчанні. Аналіз вашого мовного рівня, потреб та інтересів є безкоштовним і не зобов’язує економити. Вас давно цікавить німецька мова? Курси (Львів) від агенції ABC Center - це гарне місце, щоб нарешті розпочати.

На додаток до курсів, представлених на веб-сайті та включених до прайс-листа, можна організувати інший тип курсів, наприклад, курси для двох осіб, супер інтенсивний курс, тренінг у вихідні дні та інші. Якщо ви зацікавлені в навчанні не так, як пропонується на веб-сайті, зв’яжіться з нами, щоб узгодити деталі та уточнити цінову пропозицію.

Школа німецької мови ABC Center відкриває перед клієнтами наступні переваги:

 • індивідуалізація;
 •  міні-групи (4-6 осіб);
 • програма діяльності з урахуванням потреб та інтересів групи;
 • індивідуальні курси;
 • професіоналізм;
 • висококваліфіковані викладачі;
 • сучасні технічні засоби;
 • оригінальні навчальні програми;
 • багата пропозиція;
 • регулярні та суперінтенсивні курси;
 • загальні, ділові та спеціалізовані мовні курси;
 • відмінна цінова пропозиція.

Чим відрізняються курси німецької мови від нашої школи?

Курси німецької (Львів) розвивають усі мовні навички (читання, слухання, розмову, письмо та граматику). Ми робимо акцент на невеликих групах, щоб на занятті кожен відвідувач зумів задати питання та здобути навички розмови у середовищі. Відвідайте і ви нашу школу. Усі клієнти задоволені результатом і рекомендують нас знайомим.

Структура занять вивчення іноземної мови

Розмовна практика30%
Аудіювання30%
Граматика20%
Читання і письмо20%

Бажаєте записатись в групу?

Якщо ви хочете скористатися послугами групового навчання, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити групове навчання в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!