Курси французької мови Львів - Групові заняття

Ціни на курси французької мови


Рівень володіння мовою

Запланований словниковий запас

Вартість курсу

Вартість заняття при купівлі курсу

Тривалість курсу та кількість занять

Кількість осіб у групі

А1 - А2

(початковий рівень)*

до 1500 слів


2400 грн.


150 грн.
2 місяці, двічі на тиждень, 1 заняття 90 хв.**


До 10 осіб

1500-2500 слів

В1-В2 (незалежний користувач)*

2750-3250 слів


2720 грн.


170 грн.

3250-3750 слів

С1-С2 (досвідчений користувач)*

3750-4500 слів


3040 грн.


190 грн.

4500 слів і більше

 

* Для того, щоб дізнатись скільки часу потрібно для вивчення іноземної мови, ознайомтесь зі статтею нашого блогу за посиланням: https://abc-lviv.com.ua/blog/skilky-chasu-potribno-dlia-vyvchennia-inozemnoi-movy

** Набір на курси проводиться один раз на місяць, заняття розпочинаються з першого числа кожного місяця. Графік проведення занять уточнюйте у наших менеджерів.

Групові курси французької мови — цікаве вивчення, високі результати

Французька — одна з найпопулярніших іноземних мов, якою розмовляють люди у 29 країнах світу. Ви хочете легко спілкуватися під час відвідування Франції, Бельгії, Канади чи Монако? Маєте намір інвестувати в себе та записатися на професійні курси французької мови? Тоді мовна школа «ABC Center» — ідеальне місце для вас!

Курси французької мови ЛьвівБагато людей кажуть, що французька — одна з найскладніших для вивчення. Наша мовна школа «ABC Center» має намір розвіяти цей міф і запрошує вас пройти курс французької мови. Пропонуємо професійні курси французької (Львів) на різних рівнях. І початківці, і ті, хто вже мав справу із французькою мовою, знайдуть заняття, адаптовані до їхніх здібностей та потреб. Широкий вибір дат та годин занять дозволяє адаптувати курс до вашого щоденного розкладу. Ми гарантуємо, що протягом уроків ви значно розширите свої знання мови, і з часом зможете вільно розмовляти та читати французькою, а також без проблем розуміти аудіозаписи цією мовою. Наші досвідчені та професійні викладачі зроблять усе можливе, щоби навчити вас сучасній французькій мові, зрозуміти деякі діалекти та допомогти вам подолати бар’єр у спілкуванні. Запрошуємо всіх ентузіастів французької мови та інших у нашу мовну школу у Львові!

Чому варто вибрати саме групові курси французької мови?

Насамперед вивчення мов має приносити задоволення, тому ми закликаємо вас взяти участь у наших групових мовних курсах. Це чудова можливість зруйнувати мовні бар’єри та підвищити вашу впевненість під час розмови. Заняття в мовній школі «ABC Center» проводяться групами не більше 10 осіб, що дає максимальний комфорт та можливість приділяти рівну кількість часу кожному учневі. Групи створюються, базуючись на рівні знань мови та потреб учасників, завдяки чому наші викладачі можуть проводити заняття в зрозумілій та цікавій для кожного формі.

Групові курси французької: переваги

 1. Ефективне навчання. Ви здобудете хороший рівень знань за допомогою комунікативного методу. Учасники курсу беруть участь в обговореннях, дискусіях, дебатах, моделюють різні ситуації з реального життя, діляться думками з найактуальніших питань. Це прекрасна практика, що дозволяє повністю позбутися страху живого спілкування іноземною мовою.
 2. Кваліфіковані викладачі. Завдяки їхній присутності ви навчитесь розуміти різні теми та руйнувати комунікативні бар’єри.
 3. Різноманітні теми для обговорення. Кіно, медицина, політика, мода та додаткові матеріали з інших джерел, які доповнюють курс. Відвідуючи групові заняття з французької мови та обговорюючи різні теми, ви отримуєте більш широкий словниковий запас.
 4. Рольові тренінги. Використовуємо лише сучасні методики в тому числі й рольові тренінги, засновані на реальних ситуаціях із життя, які дуже ефективні і сприяють кращому освоєнню програми й легкому подоланню мовного бар'єра.
 5. Конкуренція серед членів групи. Бажання вивчити матеріал краще за інших стане додатковою мотивацією для досягнення високих результатів.
 6. Регулярність відвідування занять. Якщо ви обираєте групові курси французької мови, то перенести чи скасувати заняття так просто не можна. Вам доведеться подолати лінь і небажання вчитися. Отже, ви прийдете на заняття або будете вивчати матеріал самостійно, щоби не відстати від колективу.
 7. Нові знайомства. На курсах можна познайомитись з цікавими людьми, обговорювати з ними нові цікаві теми. І все це французькою мовою.
 8. Доступна ціна. Групові курси французької мови — ідеальне рішення для тих, хто хоче вивчати мову систематично та за привабливою ціною. Вивчення мови з викладачем у групі мотивує учасників та дає можливість вільного спілкування в приємній атмосфері.

Для кого призначені курси французької мови у Львові?

Наш курс відкритий для людей, які ніколи раніше не мали справу з французькою, та всіх тих, хто хоче підвищити свою кваліфікацію та перейти на більш високий рівень знання мови.

Що ви отримаєте від курсу французької мови?

За допомогою кваліфікованих викладачів мовної школи «ABC Center» ви почнете вільно розмовляти, читати та писати французькою мовою. Курси французької (Львів) базуються на сучасному комунікативному методі, де ми зосереджуємось переважно на практичному застосуванні. Ви легко зможете спілкуватися французькою за кордоном і таким чином із розумінням слухати інших. Під час занять ми проводимо багато бесід на різні теми, а також надаємо велику кількість матеріалів для домашнього вивчення. Є можливість навчатися на онлайн-курсах, проходячи уроки де й коли вам зручно. Більш детальна інформація представлена на нашому сайті. Якщо ж виникли додаткові запитання, звертайтесь до наших менеджерів. Номер телефону також знайдете на сайті.

Структура занять вивчення іноземної мови

Розмовна практика30%
Аудіювання30%
Граматика20%
Читання і письмо20%

Чого ви зможете навчитись на наших групових заняттях?

Рівень А1. 

 • розуміти і використовувати основні фрази, спрямовані на задоволення базових потреб;
 • самостійно представлятися французькою і представити інших;
 • задавати прості питання на особисті теми (про місце проживання, друзів, знайомих) і відповідати на них;
 • взаємодіяти на базовому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно;
 • розуміти короткі написи з ілюстраціями (листівки, дорожні покажчики, короткі пояснення, вивіски).

Рівень А2. 

 • розуміти висловлювання, які стосуються найбільш нагальних аспектів життя (розповідь про себе і про сім'ю, працевлаштування, покупки);
 • запитати дорогу (як пройти з пункту А в пункт В) і зрозуміти відповідь;
 • порозумітися в простих побутових ситуаціях;
 • розповісти, хто ви, де живете і з ким спілкуєтеся, висловити свої базові потреби;
 • читати і розуміти листи іноземною мовою (замовлення, короткі нескладні особисті листи).

Рівень B1. 

 • правильно розуміти суть висловлювань на знайомі вам теми (робота, школа, відпочинок);
 • порозумітися в більшості ситуацій, що виникають під час подорожей в іноземну країну;
 • описати враження, події, мрії і прагнення, коротко викласти і обґрунтувати свою думку;
 • дивитися фільми в оригіналі, часом здогадуючись про те, що відбувається за зображенням;
 • читати найпростіші інструкції, рекламні брошури, листи, короткі офіційні документи;
 • писати зв'язні повідомлення (есе, листи, інструкції) на знайому або цікаву вам тему.

Рівень B2. 

 • розуміти суть складного тексту на конкретну тему, підтримувати розмову іноземною мовою на тему вашої професійної діяльності;
 • вільно спілкуватися франузькою на абстрактні теми, взаємодіяти з носіями мови без відчуття напруги для кожної зі сторін;
 • будувати чіткі та докладні висловлювання з широкого кола питань;
 • висловлювати свою думку щодо певного питання, пояснювати переваги та недоліки різних варіантів її вирішення;
 • дивитися більшість телепрограм, інтерв'ю, репортажів, ток-шоу, прямих трансляцій іноземною мовою;
 • писати зв'язні повідомлення (есе, листи) на незнайому вам тему.

Рівень C1. 

 • розуміти складні тексти на найрізноманітніші теми;
 • висловлюватися вільно і спонтанно, без явних труднощів з підбором слів і висловів;
 • ефективно використовувати мову в соціальній, наукової та професійної діяльності;
 • розуміти неадаптовані фільми з великою кількістю сленгу та ідіом;
 • писати чіткі добре структуровані докладні тексти на складні теми;
 • підтримувати ефективне листування іноземною мовою.

Рівень C2. 

 • розуміти практично все почуте і прочитане;
 • узагальнювати інформацію з різних усних і письмових джерел, оформляти доводи і думки у вигляді зв'язного тексту;
 • говорити на будь-яку тему без підготовки, точно і без труднощів висловлюючи свою думку, розрізняючи найменші відтінки значень навіть в найскладніших ситуаціях.

Бажаєте записатись в групу?

Якщо ви хочете скористатися послугами групового навчання, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити групове навчання в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!