Курси іспанської мови Львів

Як просто та цікаво вивчити іспанську мову?

kursi-іspanskoyi-moviЯкщо ви шукаєте курси іспанської мови (Львів), то вам можуть запропонувати індивідуальні курси або навчання в групі. Тож давайте розглянемо переваги групових занять мовою та спробуємо відповісти на питання, чи варто обирати цю форму навчання? Як простіше вивчити іспанську мову? Про це фахівці мовної школи ABC Center Львів знають усе.

Курси іспанської мови (Львів) – займайся з користю, але весело

Знання іноземних мов, зокрема іспанської, дозволяє знайти кращу роботу, полегшує поїздки за кордон, але також стає все кориснішим у повсякденному житті. Вивчити мову можна за допомогою індивідуальних розмов з викладачем мовної школи, але для цього потрібно багато самозречення та регулярної роботи над словниковим запасом та граматикою. Групові курси іспанської (Львів) дають можливість підвищити свої мовні навички, а також поділитися своїм досвідом та думками з іншими учасниками курсу. Навчання разом здійснюється за допомогою цікавих вправ та мовних ігор, що вимагають співпраці учасників всієї групи. Це дає вам мотивацію регулярно відвідувати заняття та постійно вчитися. У мовній школі  ABC Center ми переконуємо, що прийти на заняття - це задоволення, а не копітка робота, тому програма вивчення мови орієнтована не на граматику, а перш за все на розмовну мову.

Ми пропонуємо найкращий курс іспанської мови у Львові! Заняття в нашій школі орієнтовані на дорослих. З нами ви швидко освоїте іспанську мову, одночасно ознайомившись з культурою іспаномовного світу та добре провівши час. Зареєструйтесь сьогодні і переконайтесь самі, що варто скористатися нашим багаторічним досвідом! Ми гарантуємо повне задоволення!

Групові курси іспанської (Львів): основні переваги:

  • навчаючись у групі, ви маєте можливість перевірити свій рівень мови, багатство словникового запасу, використовувати різні форми слів та речень. Чим більше ви використовуєте певних зразків речень, тим швидше ви їх запам'ятовуєте;
  • навчання в групі руйнує мовні бар’єри та страх перед мовою, який часто супроводжує вас, коли ви їдете в чужу країну. Прослуховування мови дозволяє швидше розширити словниковий запас;
  • групові заняття - додаткова мотивація вивчити іспанську мову. Коли ви бачите, що колега кращий за вас, ви відчуваєте потребу навчитися більше, щоб відповідати певному рівню;
  • велика кількість учасників діалогу позитивно впливає на його перебіг. Розмова є більш природною та плавною, коли рівні по знанням студенти говорять один з одним, а не коли студент розмовляє з учителем. Іноді група розмовляє так пристрасно, що вчитель просто стоїть і спостерігає, як учні вчаться у ... одне одного!
  • наші кваліфіковані викладачі - носії мови навчають та допомагають подолати комунікативні бар’єри.

Групові курси для дорослих від ABC Center

Групові мовні курси для дорослих у нашій мовній школі пропонують уроки для невеликих груп. 2-8 осіб. З нами ви вирішуєте, як саме хочете навчатись. Вправи, що активізують всю групу, і бесіди в парах на цікаві теми дозволяють не тільки позбутися страху говорити, а й є чудовою можливістю завести нові знайомства та спільно удосконалити мовні навички.

Чи вивчення мови в групі хороше рішення для кожного?

Групові заняття мають багато переваг, хоча вони не будуть найкращою формою вивчення мови для всіх. Мовна група більше підійде для відкритих людей, які люблять контактувати з іншими людьми, поговорити та взяти участь у якомусь змаганні. Це також гарне рішення для тих, хто хоче подолати страх перед розмовою іноземною мовою. Звертайтесь в нашу мовну школу. У нас на курси іспанської мови (Львів) ціна доступна, а рівень отриманих знань – високий.

Структура занять вивчення іноземної мови

Розмовна практика30%
Аудіювання30%
Граматика20%
Читання і письмо20%

Бажаєте записатись в групу?

Якщо ви хочете скористатися послугами групового навчання, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити групове навчання в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!