Репетитор італійської мови (індивідуальні заняття Львів)

Репетитор італійської мови (Львів) – вивчайте мову, пізнавайте культуру Італії

репетитор італійської мови львів

Ви плануєте відпустку в Італії, або, можливо, збираєтесь поїхати туди працювати? Для нас причина не має значення - наше завдання - якнайшвидше навчити вас італійській мові, щоб після закінчення курсу ви могли впевнено використовувати набуті навички на практиці. Звичайно, італійська мова є поширеною у багатьох країнах світу, але її досконале знання також часто є мрією багатьох людей. Тепер вони можуть стати реальністю завдяки нашій мовній школі ABC Center, де викладачі італійської мови навчать вас вільно говорити та розуміти італійську мову. Якщо вам потрібен репетитор італійської мови (Львів), який не лише володіє мовою, а й вміннями доступно викладати матеріал, тоді вам до нас.

Для кого призначені індивідуальні уроки італійської мови?

  1. Пропозиція актуальна для усіх людей, незалежно від віку та рівня кваліфікації. Наш вчитель італійської мови адаптується до вашого вільного часу, навичок та інтересів.
  2. Під час занять, ми зосередимось головним чином на практичній підготовці, завдяки якій ваші вміння будуть відповідати рівню, отриманому в нашій школі.
  3. Якщо вам по певній причині не підходять заняття в групі, ви бажаєте, щоб викладач максимально зосередився саме на вашому рівні знань і адаптував теми заняття до ваших побажань – то репетитор італійської мови (Львів) від мовної школи ABC Center готовий до плідної співпраці.

Італійська мова ніколи не була простішою та легшою для вивчення за допомогою мовної школи ABC Center, яку ви можете відвідувати у Львові.

Що ви отримаєте від курсу італійської мови?

Якщо ви тільки починаєте свою пригоду з вивчення італійської мови, ми гарантуємо, що ви закохаєтесь у цю мову, почнете швидко розуміти основи граматики та вивчите найнеобхіднішу лексику. Однак для всіх тих, хто вже якийсь час вивчає італійську мову і хоче перейти на більш високий рівень, з нами ви без сумніву швидко навчитесь спілкуватись та обговорювати специфічні теми чи поняття, що стосуються певної галузі. Все це вам гарантує наш кваліфікований репетитор з італійської мови,  який готовий надати вам безліч онлайн-матеріалів для відпрацювання та перегляду матеріалу вдома.

Ми - школа іноземних мов, викладачі мають більш, ніж десятирічний досвід у викладанні іноземних мов. Ми викладаємо мову на багатьох рівнях, допомагаючи нашим студентам вивчати не лише італійську мову, а й культуру, кіно, літературу та пісню. Ми працюємо індивідуально зі студентами, щоб забезпечити найвищу якість наших занять.

Що відрізняє нас:

  • високий предметний рівень занять - ми дбаємо про професійну підготовку викладачів, наймаємо вчителів з методичною підготовкою, які люблять свою роботу;
  • можливість вибрати дати та обсяг курсу - ви можете навчатися один, два або три рази на тиждень по 60, 90 або 120 хвилин - вирішувати вам!
  • ми пропонуємо індивідуальні уроки італійської мови, завдяки яким ви в повній мірі використовуєте час уроку, а ваш прогрес постійно контролює викладач. Вчитель італійської мови також може відповісти на всі ваші запитання та сумніви.

Методика викладання італійської мови в ABC Center Львів

Ми використовуємо комунікативний підхід до викладання італійської мови. Наші заняття дають можливість розвивати всі чотири мовні навички (розмовляти, слухати, читати та писати), з особливим акцентом на спілкування італійською мовою. Ми пропонуємо автономний підхід до викладання - ви обираєте, які мовні навички та якою мірою хочете вдосконалити. Працюємо на основі сучасних підручників та додаткових матеріалів, заснованих на автентичних матеріалах.

Бажаєте замовити індивідуальне навчання?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовної школи, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити індивідуальний курс в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!