Реєстрація та ліквідація суб’єктів підприємницької діяльності

В даний час все більше людей бажають відкрити власний бізнес. Це дає вам більше свободи та можливостей. Однак більшість з них відмовляються від цієї ідеї, побоюючись формальностей, великої кількості документів під час оформлення підприємства або приватного підприємця. Проте реєстрація підприємства або ж його ліквідація не буде настільки «стресовим» процесом, якщо делегувати завдання професіоналам з компанії «ABC Center». У такий спосіб процес стає легшим і швидшим. Ми надамо детальну інформацію щодо переліку документів, необхідних для подачі, допоможемо вибрати коректну форму оподаткування, підготуємо документи.

Що потрібно для реєстрації

Якщо це реєстрація ФОП, то перелік документів є достатньо обмеженим: паспорт, ідентифікаційний код та обрана форма ведення діяльності за КВЕД. Після реєстрації також необхідно відкрити рахунок у банку.

Якщо ж потрібно зареєструвати ТОВ, то тут ще потрібно визначитись з низкою нюансів. А саме:реєстрація тов

 1. Обрати назву. Це, як не дивно, одне з найскладніших питань. Бажано вибрати унікальне найменування. Реєструючий орган може затвердити найменування вже наявне в реєстрі, але прикро буде, коли розрекламувавши фірму з однією назвою, Вам доведеться змінити її на іншу, оскільки хтось має пріоритет використання даного найменування.
 2. Вказати статутний капітал Товариства з обмеженою відповідальністю, він може вноситися як майном, так та грошима.
 3. Вказати засновників Товариства з обмеженою відповідальністю.
 4. Визначити юридичну адресу підприємства.
 5. Визначити вид діяльності (так звані КВЕД). Це те, чим ви збираєтеся займатися. Види діяльності підбираються за спеціальним класифікатором. Для вас головне, щоб ви приблизно знали, чим займатиметеся, а ми вже підберемо потрібні коди за класифікатором.
 6. Систему оподаткування слід обирати залежно від діяльності. Якщо у Вас виникнуть труднощі, наші фахівці зможуть допомогти у виборі. Система оподаткування буває кількох видів:
 • загальна система оподаткування;
 • спрощена система оподаткування.

Як бачите реєстрація ТОВ (ціна визначається індивідуально для кожного клієнта) – не простий процес, що має безліч підводних каменів. Навіть роблячи все за правилами, ви можете не помітити деякі дрібниці, які ми точно не проґавимо. Наші спеціалісти допоможуть вам зареєструвати ТОВ у максимально короткі терміни.

Реєстрація підприємства: чому краще звернутись до професіоналів

Українське законодавство щодо реєстрації юридичних осіб (будь-якої форми) передбачає дотримання конкретної процедури та підготовки пакету документів. Особі, яка вперше зіштовхнулась з цим питанням, завдання може здаватись надто складним. Також варто враховувати, що під час реєстрації помилки неприпустимі. Саме тому все частіше використовують послуги по реєстрації підприємства. Переваги співпраці:Реєстрація підприємства

 • завдяки досвіду у роботі з реєстрацією помилки, неточності виключені. Усі документи неодноразово перевіряються кваліфікованими спеціалістами на відповідність українському законодавству;
 • можливість отримання консультації. Часто, щоб зареєструвати ТОВ, ФОП тощо попередньо потрібно прийняти низку рішень, які у подальшому можуть вплинути на ефективність діяльності. Прийняти правильне рішення допоможуть фахівці з досвідом;
 • економія часу – часто для людей, які ведуть власний бізнес, це один з найважливіших чинників, чому вони обирають послуги по реєстрації підприємства. У той час, коли ми готуємо та подаємо документи, ви займаєтесь власними справами;
 • комплекс послуг – ми займаємось не лише реєстрацією, а й ліквідацією, нотаріальним завіренням документів, підготовкою перекладів та присяжних перекладів тощо. Тобто, звернувшись до нас, ви отримуєте комплекс послуг і не розпорошуєтесь між різними компаніями;
 • повна конфіденційність наданої Вами інформації на будь-якій стадії процедури;
 • проходження процедури у чітко встановлені терміни;
 • робота з надійними партнерами для проведення додаткових заходів, які потребують спеціальних дозволів та знань.

Наші послуги охоплюють:

 • безкоштовні консультації;
 • вибір оптимальної системи оподаткування та об'єктів діяльності за КВЕД;
 • підготовку необхідних документів та реєстрацію підприємства;
 • реєстрацію платника єдиного податку або платника ПДВ;
 • виготовлення печатки (за бажанням).

Вартість реєстрації ТОВ визначається індивідуально після консультації з клієнтом. Також, якщо вам потрібна ліквідація підприємства, звертайтесь до фахівців «ABC Center». Надаємо широкий спектр послуг. У Львові можна звернутися у наші офіси або ж телефонуйте за контактними номерами телефонів або пишіть на пошту.

Для отримання детальної інформації, звертайтесь за номером телефону +380 63 638 2212 (Viber, Telegram, ми з радістю Вам допоможемо.

Бухгалтерські послуги

Бажаєте замовити бухгалтерські послуги?

 Email: abc.buhposluhy@gmail.com

Tel: +380636382212 - Оксана (Viber, Telegram)

Відправте нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!