Українська мова та російська мова для іноземців

Мовна школа ABC Center Львів запрошує іноземних громадян на курси української та російської мови для початку освоєння та підвищення рівня знань. Почніть вивчення української / російської мови з будь-якого рівня для роботи і бізнесу, для науки або повсякденного спілкування.

Курси української мови для іноземців у Львові

Мовна школа ABC Center Львів використовує сучасні програми, розроблені спеціально з метою досягнення максимального результату в найкоротші терміни. У питанні вивчення української / російської мови як іноземної не менш важливий досвід викладача, який зуміє правильно подати інформацію. Для іноземця, українська / російської мова є досить складною у вивченні. Саме тому наші досвідчені педагоги приділяють особливу увагу засвоєнню інформації кожним слухачем курсу

Заняття з вивчення української мови для іноземців як іноземної при мовній школі ABC Center Львів проходять в просторих світлих аудиторіях, оснащених всім необхідним. Дружня атмосфера і професійний підхід у своєму розпорядженні до навчання і повністю прибирають страх. Студенти отримають можливість покращити свої знання і розвинути навички володіння українською чи російською мовою, а також особисто познайомитися з культурою, історією і діловим середовищем України.

Основні цілі навчання на курсах української / російської мови для іноземців

  • отримання та закріплення теоретичних знань;
  • отримання та вдосконалення мовних навичок і умінь у всіх видах мовленнєвої діяльності (говоріння, читання, аудіювання, письма);
  • отримання інформації про особливості української / російської мови в цілому.

Іноземець, який володіє українською мовою чи російською має можливість отримати хорошу освіту, побудувати гідну кар'єру, грамотно вести справи на території України, а також розкрити для себе особливості української менталітету.

Рівні навчання

Почати вивчення або продовжити вдосконалення української / російської мови в школі ABC Center Львів ви можете з будь-якого рівня і дійти до досконалого володіння мовою. Перед прийомом учня на навчання проводиться тестування для визначення рівня і визначення у відповідну групу.

Тривалість проходження одного рівня за умови групових занять - 60 ак. годин.

Підсумком навчання на курсах будуть не тільки якісні знання і досвід спілкування, а й документ, що підтверджує ваш новий рівень мовних знань - Сертифікат мовної школи ABC Center Львів встановленого зразка.

5 переваг вивчення української мови / російської в мовній школі ABC Center Львів

  • навчання української / російської мови як іноземної ведуть досвідчені дипломовані викладачі.
  • авторська комунікативна методика викладання.
  • застосування інноваційних мультимедійних технологій.
  • запис на курс "Українська для іноземців", "Російська для іноземців" ведеться протягом року.
  • можливість індивідуального і групового навчання для іноземців.

Українська та російська мова з школою ABC Center Львів - це не складно, це цікаво! Ми прагнемо розвинути здібності наших учнів за допомогою ретельно підібраних цікавих та інформативних матеріалів.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Структура занять з української російської мови

Розмовна практика30%
Аудіювання30%
Граматика20%
Читання і письмо20%

Бажаєте вивчити українську / російську мову?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовної школи, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити навчання в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!